Confusing Pigs (58449)
share
Manager: LA-zuzza6
Country: Slovensko
League: Extraliga
Rival: FC Folkmar
World Rank: 18
Country Rank: 1
BBM Tier: B3
Last Online: 09/28/2022

Second Team:
Confused Pigs
Country: Utopia
League: IV.6
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
Epická sezóna stvorila legendy!
Posted on 04/17/2022

Prasiatka sa tešia z 3.majstrovského titulu, ktorí ich posunul na 4.miesto v poradí najlepších tímov Slovenska v tejto hre v histórií. Nebol to však jediný míľnik sezóny, v ktorej sme spravili nespočet chýb! Veď káder Prasiatok v tejto sezóne obliekalo až 24 hráčov!!! Takto sme si sezónu nepredstavovali. Napokon je nám útechou to, že sme dokázali zopakovať nezopakovateľné - vyhrať ligu, keď sme mali vo všetkých kolách playoff nevýhodu súperovho ihriska. Jediný raz sa to v histórii podarilo na Slovensku zajinovi v 6.sezóne (pred 50 sezónami, to sa písal rok 2008) !!!! Iba 11x z 53 finále sa tešil z výhry tím začínajúci vonku, iba 3x sa tešil tím hrajúci vonku aj semifinále aj finále a iba 1x tím, ktorý hral všetky zápasy vonku. Až doteraz..
Stvorili sme legendy, aj keď cena je vysoká, stratili sme vzhľadom na zmenu stratégie v priebehu sezóny šancu na väčšiu dieru do sveta v B3. Ale radi by sme zaujali..
Držte palce a ďakujem súperom za napínavé playoff.

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement