kiku (73883)
share
Manager: kikurikku
Country: Türkiye
League: TBL
Rival: Yesilyurt_Sk
World Rank: 214
Country Rank: 2
Last Online: 03/01/2021
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
Baştan Aşağı Yalan Dolan
Posted on 01/11/2021

Aperiyodik kiku dergisi "Faule Hücum"un bu sayısında takımın eli kanlılık kıdemlisi Charaf Toumbou'dan çarpıcı açıklamalar yer alıyor:

"Bugüne dek iyi bir pota altı savunmacısı olmayı sert fauller ile özdeşleştirip, rakibi sakatlanma korkusuyla caydırmaya çalıştım. Daima başarısız oldum. Kurallar bana koca maç boyunca 3 değil, 5 değil tam 6 adet faul yapma imkanı sunarken ben o haklarımı neden kullanmayacaktım ki? Hep kullandım, kullanmadığımda 'boşa gittiklerine' üzüldüm. Büyük bir tutkuyla her pozisyona faullü giriştim.

Geçtiğimiz hafta oynadığımız maçta rakibin sert faulü sonrasında dizim zedelenip uf olana kadar empati duygusu gelişmemiş, kalın kafalı ve taş kalpli bir sporcu profili çizdiğim için herkesten özür dilerim. Eline ayağına hakim olamayan, çoğunlukla da öz iradesiyle hakim olmayan o Charaf Toumbou'nun geçmişte kaldığını sizlere bildirmek isterim.

Takımdaki kafadar arkadaşlarımdan Natan Pitussi rehabilitasyon sürecine girdiği için kendisiyle iki sezondur ...

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement