Nitra Corgons (58436)
share
Manager: LA-zajino
Country: Slovensko
League: Extraliga
Rival: BK Astoria Lučenec
World Rank: 55
Country Rank: 1
Last Online: 01/21/2019

Second Team:
Nitra Urpiners
Country: Utopia
League: IV.29
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
Odchod Chnapeka, príchod Gigona
Posted on 06/14/2017

Po desiatich sezónach sa Corgoni rozlúčili s tvárou ich novodobej histórie - Lazárom Chnapekom. Večná škoda jeho potenciálu, ktorý sa príliš rýchlo naplnil. Tým, že bol ofenzívne orientovaný nespĺňal kritéria moderného komplexného hráča. Lazár nastrieľal za Corgoňov vyše 2300 bodov a určite sa ocitne v Sieni slávy.

Opačným smerom zamieril jeden z najlepších na svete - Bastien Gigon. Starý známy z francúzskej repre, do ktorej ho vytiahol kouč Corgoňov. Bastien sa stal 6.najdrahším nákupom v histórii klubu (po Eriksovi druhým najdrahším v novodobej histórii). V počte skilov je druhým najlepším v histórii, pričom sa ešte stihne stretnúť aj s držiteľom tohto titulu - Matejom Dupanom, ktorý v sezóne 30 stanovil tento rekord na úroveň 147 TSP. Na tejto úrovni vydržal 3 sezóny.


Last edited by LA-zajino at 6/14/2017 8:09:59 AM

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement