Shahin.Boushehr (56774)
share
Manager: LA-Ho3ein
Country: Iran
League: Bartar
Rival: a.c.milan
World Rank: 87
Country Rank: 1
Last Online: 06/16/2019
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
Shahin Lives to Fight Another Day
Posted on 05/15/2019

در پی هیاهوی هواداران بعد از آخرین کنفرانس شاهین بوشهر، عصر امروز مربی این تیم طی بیانیه ای رسمی از سوی باشگاه اعلام کرد که شاهین بوشهر برای یک فصل دیگر نیز در بالاترین سطح بازربیتر رقابت خواهد کرد.

خبر برنامه های ورود تیم شاهین بوشهر به دوره ی بازسازی با واکنش منفی هواداران مواجه شد. تعدادی از همین هوادارن ناراضی با پلاکارد هایی تحت عنوان "مگه ما مسخرتونیم؟" در برابر درهای سالن صدوقی تجمع و اعتراض کردند. مربی باشگاه نیز با تاکید بر این که شاهین بوشهر همواره تیمی هوادار محور خواهد بود، از تغییر رویکرد مسئولان باشگاه خبر داد و این قول را به طرفداران داد که فصلی پرافتخار و بی نقص را از شاهین بوشهر شاهد خواهیم بود.

شاهین بوشهر رقابت های بی 3 را با برد در مقابل قهرمان ترکیه آغاز کرد تا گامی محکم را به سمت هدف دیرینه ی خود برداشته باشد.

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement