Kardanova lhota (177536)
share
Manager: Dr. Hudson Hornet
Country: Česká Rep.
League: První liga
Rival: Dynamo J. Hradec
World Rank: 175
Country Rank: 4
BBM Tier: 1
Last Online: 04/01/2023
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
Pohárová euforie!
Posted on 02/24/2022

Dnes nastoupila Kardanova lhota k zápasu sezóny, kterým mělo být pohárové utkání proti Mighty Ducks. Kačenky byly jasným favoritem tohoto klání, avšak Kardanka měla v úmyslu použít veškeré své síly, aby dotáhla zápas k překvapivému vítězství. To se nakonec podařilo. Mocné kachny sice v prvním poločase kladly se svojí téměř nejsilnější sestavou odpor, ale v druhé půlce se naplno prokázal jejich laxní přístup k zápasu a taktická připravenost Kardanky, a tak svěřenci legendárního Hudsona Horneta začali dominovat. Během třetí čtvrtiny si vytvořili takový náskok, že na samotný závěr mohl trenér Kardanové lhoty poslat na hřiště náhradníky, kteří se blýskli dvěma koši proti hráčům s 50ti násobně vyšším platem.

V městečku se dnes slaví do rána, tak se jdu opět připojit k zapíjení prozatím největšího úspěchu klubu. V příštím kole nás čekají slavné Surikaty z první ligy. Kardanka dnes obědvala kachnu se zelím, tak proč by si na večeři nemohla dát surikatu na víně?

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement