II.4 Great 8
Last Seen:
08/04/2021
W
L

Last 8 league games
1
8-2
Last Seen:
08/04/2021
W
L

Last 8 league games
2
7-3
Next: Los Quemeros
 
Last Seen:
08/04/2021
W
L

Last 8 league games
3
6-4
Last Seen:
08/04/2021
W
L

Last 8 league games
4
5-5
Next: Tecca
 
Last Seen:
08/04/2021
W
L

Last 8 league games
5
5-5
Last Seen:
08/03/2021
W
L

Last 8 league games
6
4-6
Next: Deportivo Yacanto
 
Online
W
L

Last 8 league games
7
3-7
Next: picapiedras1000
 
Last Seen:
08/04/2021
W
L

Last 8 league games
8
3-7
Next: Legends Factory
 
Season Schedule
07/03/2021 18:00:00  Chirola Básquet  Guasones  96 - 90
07/03/2021 18:00:00  aeromaiden  Los Marañones  94 - 87
07/03/2021 18:00:00  Bodine  Dinosaurios Team  96 - 91
07/03/2021 18:00:00  Lula Team  chacota CB  93 - 106
07/06/2021 18:00:00  Los Marañones  Bodine  98 - 113
07/06/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  Lula Team  83 - 95
07/06/2021 18:00:00  chacota CB  Chirola Básquet  91 - 104
07/06/2021 18:00:00  Guasones  aeromaiden  118 - 130
07/10/2021 18:00:00  Lula Team  Los Marañones  81 - 107
07/10/2021 18:00:00  Bodine  Guasones  94 - 99
07/10/2021 18:00:00  Chirola Básquet  Dinosaurios Team  103 - 90
07/10/2021 18:00:00  aeromaiden  chacota CB  103 - 111
07/13/2021 18:00:00  Guasones  Lula Team  88 - 77
07/13/2021 18:00:00  Los Marañones  Chirola Básquet  48 - 104
07/13/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  aeromaiden  85 - 97
07/13/2021 18:00:00  chacota CB  Bodine  81 - 111
07/17/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  Guasones  87 - 99
07/17/2021 18:00:00  chacota CB  Los Marañones  91 - 102
07/17/2021 18:00:00  Lula Team  aeromaiden  82 - 106
07/17/2021 18:00:00  Bodine  Chirola Básquet  81 - 95
07/20/2021 18:00:00  Guasones  chacota CB  91 - 99
07/20/2021 18:00:00  Los Marañones  Dinosaurios Team  42 - 105
07/20/2021 18:00:00  Chirola Básquet  Lula Team  64 - 85
07/20/2021 18:00:00  aeromaiden  Bodine  66 - 103
07/24/2021 18:00:00  Los Marañones  Guasones  105 - 95
07/24/2021 18:00:00  aeromaiden  Chirola Básquet  63 - 111
07/24/2021 18:00:00  Lula Team  Bodine  76 - 89
07/24/2021 18:00:00  chacota CB  Dinosaurios Team  64 - 103
07/27/2021 18:00:00  Lula Team  Avispones de Carolina  67 - 83
07/27/2021 18:00:00  Guasones  Los Grandes Flakos  77 - 88
07/27/2021 18:00:00  Los Marañones  Los Quemeros  101 - 113
07/27/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  Legends Factory  72 - 92
07/27/2021 18:00:00  chacota CB  picapiedras1000  125 - 114
07/27/2021 18:00:00  Chirola Básquet  La Unión de Colón  100 - 77
07/27/2021 18:00:00  aeromaiden  Deportivo Yacanto  100 - 110
07/27/2021 18:00:00  Bodine  Tecca  84 - 100
07/31/2021 18:00:00  Los Quemeros  Guasones  92 - 82
07/31/2021 18:00:00  Legends Factory  Los Marañones  71 - 86
07/31/2021 18:00:00  La Unión de Colón  chacota CB  97 - 119
07/31/2021 18:00:00  Deportivo Yacanto  Chirola Básquet  79 - 94
07/31/2021 18:00:00  Tecca  aeromaiden  107 - 111
07/31/2021 18:00:00  Avispones de Carolina  Bodine  73 - 94
07/31/2021 18:00:00  Los Grandes Flakos  Lula Team  106 - 110
07/31/2021 18:00:00  picapiedras1000  Dinosaurios Team  91 - 109
08/03/2021 18:00:00  Guasones  Legends Factory  48 - 106
08/03/2021 18:00:00  Los Marañones  picapiedras1000  90 - 76
08/03/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  La Unión de Colón  114 - 93
08/03/2021 18:00:00  chacota CB  Deportivo Yacanto  85 - 115
08/03/2021 18:00:00  Chirola Básquet  Tecca  81 - 97
08/03/2021 18:00:00  aeromaiden  Avispones de Carolina  127 - 126
08/03/2021 18:00:00  Bodine  Los Grandes Flakos  133 - 47
08/03/2021 18:00:00  Lula Team  Los Quemeros  75 - 96
08/07/2021 18:00:00  picapiedras1000  Guasones 
08/07/2021 18:00:00  La Unión de Colón  Los Marañones 
08/07/2021 18:00:00  Deportivo Yacanto  Dinosaurios Team 
08/07/2021 18:00:00  Avispones de Carolina  Chirola Básquet 
08/07/2021 18:00:00  Los Grandes Flakos  aeromaiden 
08/07/2021 18:00:00  Los Quemeros  Bodine 
08/07/2021 18:00:00  Legends Factory  Lula Team 
08/07/2021 18:00:00  Tecca  chacota CB 
08/10/2021 18:00:00  aeromaiden  Los Quemeros 
08/10/2021 18:00:00  Guasones  La Unión de Colón 
08/10/2021 18:00:00  Los Marañones  Deportivo Yacanto 
08/10/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  Tecca 
08/10/2021 18:00:00  chacota CB  Avispones de Carolina 
08/10/2021 18:00:00  Chirola Básquet  Los Grandes Flakos 
08/10/2021 18:00:00  Bodine  Legends Factory 
08/10/2021 18:00:00  Lula Team  picapiedras1000 
08/14/2021 18:00:00  Tecca  Los Marañones 
08/14/2021 18:00:00  Avispones de Carolina  Dinosaurios Team 
08/14/2021 18:00:00  Los Grandes Flakos  chacota CB 
08/14/2021 18:00:00  Los Quemeros  Chirola Básquet 
08/14/2021 18:00:00  Legends Factory  aeromaiden 
08/14/2021 18:00:00  picapiedras1000  Bodine 
08/14/2021 18:00:00  La Unión de Colón  Lula Team 
08/14/2021 18:00:00  Deportivo Yacanto  Guasones 
08/21/2021 18:00:00  Chirola Básquet  Legends Factory 
08/21/2021 18:00:00  Bodine  La Unión de Colón 
08/21/2021 18:00:00  Guasones  Tecca 
08/21/2021 18:00:00  Los Marañones  Avispones de Carolina 
08/21/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  Los Grandes Flakos 
08/21/2021 18:00:00  chacota CB  Los Quemeros 
08/21/2021 18:00:00  aeromaiden  picapiedras1000 
08/21/2021 18:00:00  Lula Team  Deportivo Yacanto 
08/24/2021 18:00:00  Avispones de Carolina  Guasones 
08/24/2021 18:00:00  Los Quemeros  Dinosaurios Team 
08/24/2021 18:00:00  Legends Factory  chacota CB 
08/24/2021 18:00:00  picapiedras1000  Chirola Básquet 
08/24/2021 18:00:00  La Unión de Colón  aeromaiden 
08/24/2021 18:00:00  Deportivo Yacanto  Bodine 
08/24/2021 18:00:00  Tecca  Lula Team 
08/24/2021 18:00:00  Los Grandes Flakos  Los Marañones 
08/28/2021 18:00:00  Guasones  Chirola Básquet 
08/28/2021 18:00:00  Los Marañones  aeromaiden 
08/28/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  Bodine 
08/28/2021 18:00:00  chacota CB  Lula Team 
08/31/2021 18:00:00  Bodine  Los Marañones 
08/31/2021 18:00:00  Lula Team  Dinosaurios Team 
08/31/2021 18:00:00  Chirola Básquet  chacota CB 
08/31/2021 18:00:00  aeromaiden  Guasones 
09/04/2021 18:00:00  Los Marañones  Lula Team 
09/04/2021 18:00:00  Guasones  Bodine 
09/04/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  Chirola Básquet 
09/04/2021 18:00:00  chacota CB  aeromaiden 
09/07/2021 18:00:00  Lula Team  Guasones 
09/07/2021 18:00:00  Chirola Básquet  Los Marañones 
09/07/2021 18:00:00  aeromaiden  Dinosaurios Team 
09/07/2021 18:00:00  Bodine  chacota CB 
09/11/2021 18:00:00  Guasones  Dinosaurios Team 
09/11/2021 18:00:00  Los Marañones  chacota CB 
09/11/2021 18:00:00  aeromaiden  Lula Team 
09/11/2021 18:00:00  Chirola Básquet  Bodine 
09/14/2021 18:00:00  chacota CB  Guasones 
09/14/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  Los Marañones 
09/14/2021 18:00:00  Lula Team  Chirola Básquet 
09/14/2021 18:00:00  Bodine  aeromaiden 
09/18/2021 18:00:00  Guasones  Los Marañones 
09/18/2021 18:00:00  Chirola Básquet  aeromaiden 
09/18/2021 18:00:00  Bodine  Lula Team 
09/18/2021 18:00:00  Dinosaurios Team  chacota CB 
Advertisement