BuzzerBeater Forums

Bulgaria - III.9 > Пишете!!!

Пишете!!!

Set priority
Show messages by
This Post:
00
66026.6 in reply to 66026.5
Date: 12/31/2008 14:11:05
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Тази седмица се очаква мача на звездите с огромен интерес ,кой ще бъдат повикани да представят лигата ....Това ще бъдат най добрите който се представят до момента очакаква се да има и доста новобранци за който това ще им бъде първи мач на това равнище...Аз лично се надявам да има играчи от отборите ,който се намират на долните места в групите защото там има такива който не се за подценяване.
За мача на Космик тази седмица може да се каже че ще бъде доста интересен мач ,макар и домакнински и ще се радвам ако успееме да зарадваме публиката в залата ,защото досега сме се ползвали винаги от нейната подкрепа а и заради кризата се очакват малко по увеличени цени на местата макар и само с три процента ...За мача може само засега да се каже предварително че вече никога няма да играеме на Основно нападение ,изключително недоволен остана треньора след последният мач в който беше използвана тази тактика.Но ще бъде отново нападателна ,защото зрителите го заслужават те са дошли да гледат атакуваща игра ,но и много добра игра в защита
Дербито на този кръг е Fly a Kite bottles и ще бъде с големи неизвестни преди последният съдийски сигнал
Успех на всички и ще се чуеме отново в събота с моят коментар

Last edited by MalkiaShef at 12/31/2008 14:12:49

This Post:
00
66026.7 in reply to 66026.6
Date: 01/03/2009 13:17:33
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Днеска след коледните и новогодишни празници беше записана най срамната загуба в историята на нащият отбор.Просто бяхме надиграни от един супер слаб отбор ...липса на мотивация и тактически знания от стана на нашият отбор ще доведе до оставка на главният мениджър.СУПЕР СЛАБА ИГРА в наща зала нещо недопустимо и нещо което ме кара да се откажа от баскетбола като игра.Необяснима загуба вече втори мач противника си вярва че може да прави всичко и го прави ..........................незнам защо се получава така но това ме разочарова много ..СТРЕЛБА над 50% недопустимо за отбор който се стреми да остане в групата ...ОКЕЙ имаме контузени играчи но това не ни оправдава с тъпата и безмислена игра която предлагама
Оставката е хвърлена ,не виждам смисъл да съм тука след като ме бие отбор който не е влизал мениджъра му от 40 дена
Край ....туту финото ...капиш

This Post:
00
66026.8 in reply to 66026.7
Date: 01/10/2009 14:29:48
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
И така живота продължава ,изигра се поредният кръг от групата......изненади питате се вие ....еми нямаше никакви всеки си взема своето с невероятни игри в третата част ,по над 30-ет точки,но това в общ аспект нека обоща за моят мач.Доста равностоен мач като се има предвид възможностите на моят отбор ,който не са доста големи което се останови след загубата в миналият кръг.Този мач беше важен за нашият отбот от психологическа гледна точка и морална ,все пак се бориме за второто място.Имаше много добро разузнава ,и не бяхме изненадани от тактита на съперника,като това се изразява в 20 на 56 борби за нашият отбор срещу 5 на 34 борби за съперника.Първо за първи път успяхме да отбележиме в мач от групата над 100 точки,второ загубихме само третата част отново неизвестно защо ,нещо което тепърва ще се анализира.Невероятна игра направиха Мартин Коп 20 борби,30 точки и един чадър,Петър Бояджиев беше невероятен в нападение като беше забравил днеска за защитната игра за което ще бъде смъмрен ,но 37 точки,5 борби,2 чадъра допълни неговата статистика,центъра Кирил Цачев отбеляза почти трипъл дабъл 8 точки ,19 борби 7 асистенций и една открадната топка другите от отбора играха добре но все пак допълваха тортата.
Сега ни чака мач с омразният съперник east thugs ,който ще дадеме всичко от себе си за да бъде спечелен независимо с какво ,като ще бъдат взети мерки да не се възгордяваме и да следиме отблизо борбата за титлата в групата


Last edited by MalkiaShef at 01/10/2009 17:15:23

This Post:
00
66026.9 in reply to 66026.8
Date: 01/14/2009 09:58:36
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Много интересни мачове бяха тази седмица ,доста завързани и може да се каже все пак и с очаквани резултати.east thugs нито ни изненадаха нито се опитаха да ни се противопоставят ,отбора си игра неговата игра и нямаше нищо неочаквано,така да се каже разликата беше +31 за нашият отбор и играхме доста безкомпромисно ,като титулярите въобще не излезнаха в четвъртата част.Играч на мача беше Петър Бояджиев ,който показа невероятната си форма и с 14 борби и 21 точки ,той не остави никакво съмнение в това,много добра игра отново направи Мартин Коп 5 борби 21 точки,а Кирил Цачев си остава супер центъра ,без много да се напъва хвана 11 борби ,6 от който бяха в нападение 4 аситенций и 8 точки ...

This Post:
00
66026.10 in reply to 66026.9
Date: 01/17/2009 06:11:52
Overall Posts Rated:
66
В четвъртък играхме приятелска среща с отбор от немската Бундеслига и логично загубихме с голяма разлика - 80:107. Най-резултатен бе Величко Михайлов със своите 23 точки. Също така записа 8 борби, 3 асистенции и 2 откраднати топки. Николай Виденов също бе на ниво. Той записа дабъл-дабъл - 15 точки и 13 борби.

Целта ни е да идват доста силни европейски тимове, за да трупаме опит и т.н. За следващия четвъртък сме поканили по един тим от висшите лиги на Германия, Франция, Англия, САЩ, Хърватска, Сърбия, Испания и Италия. Дано поне един да приеме.

Днес сме домакини на съименника CSKA pk. Едва ли ще имаме някакви проблеми да спечелим. Новите 2 попълнения бразилецът Luís Eulálio Giménez и финландецът Heikki Vesterinen ще дебютират днес. Дано се представят силно, за да ми покажат, че парите, които дадох за тях заслужени.

This Post:
00
66026.11 in reply to 66026.10
Date: 01/17/2009 10:10:52
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
М да дано играят силно успех ,и аз чакам си мача сега да видя какво ще направя после ще метна един коментар.Добре си направил с трансферите че мисля че го беше закъсал с тия играчи дето имаше ,направо трябва да си отишъл на червено,но страшното отмина вече .Успех на всички и да паднем и да бием пак ше се напием

This Post:
00
66026.12 in reply to 66026.11
Date: 01/17/2009 13:38:22
Overall Posts Rated:
66
Днес записахме поредната си лесна победа. В зала CSKA Center победихме съименника CSKA_pk със 105:75. Най-резултатен бе D. Jaciauskas с 26 точки след само 17 минути игра. V. Mihaylov добави 19. С дабъл-дабъл се отличи T. Skurkis - 12 точки и 10 борби. Новото попълнение L. Giménez отбеляза 19 точки. Той беше невероятен от зоната за 3 точки - 5/9. Другото ново попълнение H. Vesterinen доста разочарова с играта си. Той записа едва 2 точки за 22 минути игра. Да се надяваме, че това е само заради неговия дебют и с всеки следващ мач ще подобрява играта си.

Към MalkiaShef не съм я закъсал с парите. Сега се чудя дали да рискувам да взема още едно ново попънение или да събирам пари за по-нататък. Но май ще бъде второто.

This Post:
00
66026.13 in reply to 66026.1
Date: 01/24/2009 07:28:10
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
И така нямах много време напоследък ,но ще нахвърлям миналата седмица и следващата набързо...Първо миналата седмица минаха всички тежки мачове на нашият отбор,бяха извоювани ценни победи срещу Ботълс и лидера ЦСКА ,но въпреки това сме доста недоволни от представянето на отбора ,затова в следващите мачове ще видиме нова постройка с промени в титулярният състав за да се оптимизира играта и резалтатнуста на отбора .Ако имаме късмет с тренировките ще подобриме доста нашата игра.Целите на отбора вече се ясни запазване на второто място ,за първото няма и как да си го помислиме и малък финал в плейофите за наща конференция и от там каквото стане.За днешният мач излизаме пределно мотивирани с нова постройка ,която се очаква да донесе добър точков актив и надежда да прехвърлиме 100-те точки.Но ше видиме и това остават няколко часа до началото,Успех на всички

This Post:
00
66026.14 in reply to 66026.1
Date: 02/13/2009 07:26:19
Overall Posts Rated:
00
Здравейте,радвам се че намерих нещо интересно тук.Кофти ми е че се включвам по средата но се надявам скоро да настигна първите.Успех на всички.

This Post:
00
66026.15 in reply to 66026.14
Date: 02/13/2009 13:56:37
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Радвам се че има и мен трети който знае как се работи и влиза в форума.Тука можеш да кажеш тактиката си и очакванията за мача ти утре някъде към шест ако имаш възможностм,защото вече немогат да се правят промени .Аз утре точно към шест ще пусна мойта тактика и очаквания.Междо другото след като видях отбора ти първата ти работа трябва да е да се оттървеш от труповете който имаш 22 играча ,тези който са под 3 хиляди заплата са доста ненужни ,в зависимост от твоята преценка ...Това е от мене и до утре вечер в другият спектакъл

This Post:
00
66026.16 in reply to 66026.11
Date: 02/14/2009 11:22:25
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
И така мисля че ще бъде доста интересен и напрегнат двубой,незнам дали ще изненадам ЦСКА ,но аз излизам на Бягай и стреляй ,защото предполагам че той ше излезе и той така но на защита 3-2 ,а аз съм на лична ще бъде доста успорвано и ще видиме накрая кой ще победи.Лично аз така предполагам че така ще избегна защитата му и това би трябвало да ми донесе победата ,но все пак ще трябва да почакам малко да видиме кой как е излезнал

Advertisement