BuzzerBeater Forums

Bulgaria - III.9 > Пишете!!!

Пишете!!!

Set priority
Show messages by
This Post:
00
66026.9 in reply to 66026.8
Date: 01/14/2009 09:58:36
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Много интересни мачове бяха тази седмица ,доста завързани и може да се каже все пак и с очаквани резултати.east thugs нито ни изненадаха нито се опитаха да ни се противопоставят ,отбора си игра неговата игра и нямаше нищо неочаквано,така да се каже разликата беше +31 за нашият отбор и играхме доста безкомпромисно ,като титулярите въобще не излезнаха в четвъртата част.Играч на мача беше Петър Бояджиев ,който показа невероятната си форма и с 14 борби и 21 точки ,той не остави никакво съмнение в това,много добра игра отново направи Мартин Коп 5 борби 21 точки,а Кирил Цачев си остава супер центъра ,без много да се напъва хвана 11 борби ,6 от който бяха в нападение 4 аситенций и 8 точки ...

This Post:
00
66026.10 in reply to 66026.9
Date: 01/17/2009 06:11:52
Overall Posts Rated:
66
В четвъртък играхме приятелска среща с отбор от немската Бундеслига и логично загубихме с голяма разлика - 80:107. Най-резултатен бе Величко Михайлов със своите 23 точки. Също така записа 8 борби, 3 асистенции и 2 откраднати топки. Николай Виденов също бе на ниво. Той записа дабъл-дабъл - 15 точки и 13 борби.

Целта ни е да идват доста силни европейски тимове, за да трупаме опит и т.н. За следващия четвъртък сме поканили по един тим от висшите лиги на Германия, Франция, Англия, САЩ, Хърватска, Сърбия, Испания и Италия. Дано поне един да приеме.

Днес сме домакини на съименника CSKA pk. Едва ли ще имаме някакви проблеми да спечелим. Новите 2 попълнения бразилецът Luís Eulálio Giménez и финландецът Heikki Vesterinen ще дебютират днес. Дано се представят силно, за да ми покажат, че парите, които дадох за тях заслужени.

This Post:
00
66026.11 in reply to 66026.10
Date: 01/17/2009 10:10:52
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
М да дано играят силно успех ,и аз чакам си мача сега да видя какво ще направя после ще метна един коментар.Добре си направил с трансферите че мисля че го беше закъсал с тия играчи дето имаше ,направо трябва да си отишъл на червено,но страшното отмина вече .Успех на всички и да паднем и да бием пак ше се напием

This Post:
00
66026.12 in reply to 66026.11
Date: 01/17/2009 13:38:22
Overall Posts Rated:
66
Днес записахме поредната си лесна победа. В зала CSKA Center победихме съименника CSKA_pk със 105:75. Най-резултатен бе D. Jaciauskas с 26 точки след само 17 минути игра. V. Mihaylov добави 19. С дабъл-дабъл се отличи T. Skurkis - 12 точки и 10 борби. Новото попълнение L. Giménez отбеляза 19 точки. Той беше невероятен от зоната за 3 точки - 5/9. Другото ново попълнение H. Vesterinen доста разочарова с играта си. Той записа едва 2 точки за 22 минути игра. Да се надяваме, че това е само заради неговия дебют и с всеки следващ мач ще подобрява играта си.

Към MalkiaShef не съм я закъсал с парите. Сега се чудя дали да рискувам да взема още едно ново попънение или да събирам пари за по-нататък. Но май ще бъде второто.

This Post:
00
66026.13 in reply to 66026.1
Date: 01/24/2009 07:28:10
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
И така нямах много време напоследък ,но ще нахвърлям миналата седмица и следващата набързо...Първо миналата седмица минаха всички тежки мачове на нашият отбор,бяха извоювани ценни победи срещу Ботълс и лидера ЦСКА ,но въпреки това сме доста недоволни от представянето на отбора ,затова в следващите мачове ще видиме нова постройка с промени в титулярният състав за да се оптимизира играта и резалтатнуста на отбора .Ако имаме късмет с тренировките ще подобриме доста нашата игра.Целите на отбора вече се ясни запазване на второто място ,за първото няма и как да си го помислиме и малък финал в плейофите за наща конференция и от там каквото стане.За днешният мач излизаме пределно мотивирани с нова постройка ,която се очаква да донесе добър точков актив и надежда да прехвърлиме 100-те точки.Но ше видиме и това остават няколко часа до началото,Успех на всички

This Post:
00
66026.14 in reply to 66026.1
Date: 02/13/2009 07:26:19
Overall Posts Rated:
00
Здравейте,радвам се че намерих нещо интересно тук.Кофти ми е че се включвам по средата но се надявам скоро да настигна първите.Успех на всички.

This Post:
00
66026.15 in reply to 66026.14
Date: 02/13/2009 13:56:37
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Радвам се че има и мен трети който знае как се работи и влиза в форума.Тука можеш да кажеш тактиката си и очакванията за мача ти утре някъде към шест ако имаш възможностм,защото вече немогат да се правят промени .Аз утре точно към шест ще пусна мойта тактика и очаквания.Междо другото след като видях отбора ти първата ти работа трябва да е да се оттървеш от труповете който имаш 22 играча ,тези който са под 3 хиляди заплата са доста ненужни ,в зависимост от твоята преценка ...Това е от мене и до утре вечер в другият спектакъл

This Post:
00
66026.16 in reply to 66026.11
Date: 02/14/2009 11:22:25
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
И така мисля че ще бъде доста интересен и напрегнат двубой,незнам дали ще изненадам ЦСКА ,но аз излизам на Бягай и стреляй ,защото предполагам че той ше излезе и той така но на защита 3-2 ,а аз съм на лична ще бъде доста успорвано и ще видиме накрая кой ще победи.Лично аз така предполагам че така ще избегна защитата му и това би трябвало да ми донесе победата ,но все пак ще трябва да почакам малко да видиме кой как е излезнал

This Post:
00
66026.17 in reply to 66026.1
Date: 02/14/2009 13:26:07
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Един е Величко Михайлов ,но както се казва само една птичка пролет не прави.Невероятна победа за моят отбор ,неможе да се каже неочаква след като не успяха да ни хванат атаката и горе долу добро ниво на стрелба малко доста под очакваното ,но все пак е важана победата и изводите ще си ги правим след празнуването послучай финала.Трябва да се отбележи ,че ЦСКА не ни затрудниха кой знае колко бразилският защитник беше изяден от Ангел Митов и обратното ....Петър Бояджиев отново показа класа ,отборно се справихме добре в защита ,но все пак трябва да се спомене един е Величко Михайлов ,цял мач не успяхме да намериме противодействие срещу него и отбора на ЦСКА търсеше само него отбеляза 48% от общите точки на отбора ,но умората си каза думата и накрая започна да изпуска.Щастливи сме от победата и нека иван не се сърди следващият път може да ни бие.Сега започвама разучаването на Стара Загора БК,най стойностният отбор в групата и ще се пробваме и него да го изненадаме

This Post:
00
66026.18 in reply to 66026.17
Date: 02/14/2009 13:37:39
Overall Posts Rated:
66
Е, не се сърдя. Тази загуба я очаквах. Дали днес или срещу градския съперник Стара Загора БК все нямаше да се класирам в по-горна дивизия. Както ти каза за Величко една птичка пролет не прави. Радвам се, че направихме много силен сезон. Следващия също ще се опитаме да гоним място в плейофите, но целта няма да е покачване в по-горна дивизия, тъй като все още нямаме отбор за 2 лига. Успех във финалните срещи !

This Post:
00
66026.19 in reply to 66026.18
Date: 02/14/2009 16:28:52
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Хмм незнам доколко си я очаквал все пак имаш доста по добър отбор и мога само да гадая спрямо заплатата ,кой играч какви умения има горе долу.За мене този мач беше доста неясен ,защото ти имаше домакинско предимство ,което значеше много .По стечение на обстоятелствата имах по добрият център Кирил Цачев,тежко крило Петър Бояджиев и атакуващ защитник,който не е по добър от твоят бразилец,но имаше качества да го неутрализира,както и стана в течение на мача те двамата се неутрализираха взаимно от играта.Просто аз смятам че имам много по добра резервна скамейка в лицето на равностойни леко крило,плеймекър и атакуващ защитник,дори може да се каже и на ТК и Ц.Всичко дойде от тактиката и просто ти избра да защитаваш коша ,то така си беше и резонно ,но ако не беше това момчеРезонно очакваш доста повече от тебе и дори да загубя ,но уви така си преценил късмет ти пожелавам за по нататъка

Advertisement