BuzzerBeater Forums

Bulgaria - III.9 > Пишете!!!

Пишете!!!

Set priority
Show messages by
This Post:
00
66026.1
Date: 12/27/2008 17:10:15
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Супер тъпо никой нищо не пише какво става в тази група ,пишете за мачове очаквания кой как се е представил ....кой кого е прецакал с извинение ,ама е хубаво да се обсъждат някой работи тука за да могат да вървят отборите ни нагоре така да се каже лека по лека .Виждам има нови играчи в наща група така че ако искат винаги може да се пише нещо тука с очаквания и т.н. стига да искате .Аз влизам всеки ден по няколко пъти така че ще отговарям стига да има на кого.

This Post:
00
66026.2 in reply to 66026.1
Date: 12/27/2008 17:18:54
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Ето аз почвам ,много съм доволен от мача ми тази седмица срещу лидера в групата Стара Загора БК ....победата ми беше убедителна и много добра ,дадох само голяма жертва в лицето на Ангел Митов за две седмици ама какво да се прави малко ще се забави в тренировките ама такъв е живота.Единственото което ме изненада в този мач беше представянето на плеймейкъра Кристоф Парис ,много добра игра от негова страна и на обратният полюс бяха моят плеймейкър Васил Грънчаров 6 лични нарушения за 23 минути 0-5 стрелба от тройката,слаба стрелба на центъра ми Кирил Цачев 1-7 от зоната за две точки и невероятен от наказателният удар Миро Мечкарски 0-11 просто невероятен иначе много добра игра отново показах под коша 17 в нападение и 63 в защита плюс 10 чадъра нещо което неможе да не се отбележи.Сега следват леки мачове но ще видиме нищо не се знае.Надявам се да има и кой друг да драска тука освен мене ,успех и весели празници

This Post:
00
66026.3 in reply to 66026.2
Date: 12/30/2008 05:30:45
Overall Posts Rated:
66
Аз също съм много доволен от последната среща. Победа въпреки срещу последния, но все пак доста убедителна - 94:65. Отново нямах изявен реализатор и най-резултатният бе с 14 точки. Но важното е, че всички бележат. Днес предстои тежко гостуване на Smirnov. Надявам се да победя и да остана само с една загуба през сезона ( в шампионата ), но ще бъде адски, ама адски трудно. Добра новина е, че контузеният Skurkis се възстанови и днес ще вземе участие в срещата.

Сезонът засега е просто уникален за мен. 10 победи от 11 срещи в шампионата, загуба още в първия кръг за купата, но тя бе с 12 точки като гост на отбор от Първа лига като около 2 минути преди края ме водиха само с 3 точки, 3 победи в приятелски срещи срещу чуждестранни тимове - с отбори от Гърция, Италия и Испания.

Успех на всички днес в срещите от шампионата !

П.П. Наистина ще е хубаво да обсъждаме някои неща тук.

This Post:
00
66026.4 in reply to 66026.3
Date: 12/30/2008 09:51:01
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
И така остават два мача до мача на звездите в който ще видиме кой играчи ще бъдат избрани да присъстват ,предполагам че всички го очакват с нетърпение ..избора ще бъде в събота .Да се вьрнеме на мачовете за днеска ,както се очаква първите два отбора и в двете групи ще вземат съвсем резонни победи и ще продължат победният си ход ,всеки друг резултат би се приел като изненада.Ще бъде и доста интерсно как ще се развие борбата за класиране за плейофите и за оставане в групата.Относно моят мач очакванията са ми за победа с резонна разлика но и това ще се види .След мача ще пусна коментар за него и за групата като видя къде какво е станало.Успех на всички днеска и весели празници.
П.П. Надявам се да почнат да влизат повече хора тука ,но колкото толкова за всяко нещо се изисква време и желание

This Post:
00
66026.5 in reply to 66026.4
Date: 12/31/2008 10:04:53
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
И така нищо неочаквано не се случи ,всеки си взе своето от фаворитите ...Моят мач се превърна в мач на нервите ,отново конутзиха втори пореден мач другият ми АЗ ,което доведе до пълно объркване на играта на отбора във всеки един план ,мач в който моят отбор игра много под нивото си и никой не заслужава да му се обърне внимание,може само да се каже че АЗ нямах цял мач ,а центъра Кирил Цачев и ТК Милен Петков играха доста под нивото си.Единствено Мартин Коп направи един среден на ниво мач.От противника заслужава да се отбележи една много добре избрана офанзивна и дефанзивна постройка,както и невероятната игра на новобранеца Васил Цойков ,който си вярваше че може да прави всичко и го правеше в този мач ,така че заслужено си спечели похвалите.Въпреки всичко се видя огромното напрежение над Чикаго ,който допуснаха цели 14-ет НПРГ с/у 4 на противника което си оказа и влияние над крайният резултат

This Post:
00
66026.6 in reply to 66026.5
Date: 12/31/2008 14:11:05
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Тази седмица се очаква мача на звездите с огромен интерес ,кой ще бъдат повикани да представят лигата ....Това ще бъдат най добрите който се представят до момента очакаква се да има и доста новобранци за който това ще им бъде първи мач на това равнище...Аз лично се надявам да има играчи от отборите ,който се намират на долните места в групите защото там има такива който не се за подценяване.
За мача на Космик тази седмица може да се каже че ще бъде доста интересен мач ,макар и домакнински и ще се радвам ако успееме да зарадваме публиката в залата ,защото досега сме се ползвали винаги от нейната подкрепа а и заради кризата се очакват малко по увеличени цени на местата макар и само с три процента ...За мача може само засега да се каже предварително че вече никога няма да играеме на Основно нападение ,изключително недоволен остана треньора след последният мач в който беше използвана тази тактика.Но ще бъде отново нападателна ,защото зрителите го заслужават те са дошли да гледат атакуваща игра ,но и много добра игра в защита
Дербито на този кръг е Fly a Kite bottles и ще бъде с големи неизвестни преди последният съдийски сигнал
Успех на всички и ще се чуеме отново в събота с моят коментар

Last edited by MalkiaShef at 12/31/2008 14:12:49

This Post:
00
66026.7 in reply to 66026.6
Date: 01/03/2009 13:17:33
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Днеска след коледните и новогодишни празници беше записана най срамната загуба в историята на нащият отбор.Просто бяхме надиграни от един супер слаб отбор ...липса на мотивация и тактически знания от стана на нашият отбор ще доведе до оставка на главният мениджър.СУПЕР СЛАБА ИГРА в наща зала нещо недопустимо и нещо което ме кара да се откажа от баскетбола като игра.Необяснима загуба вече втори мач противника си вярва че може да прави всичко и го прави ..........................незнам защо се получава така но това ме разочарова много ..СТРЕЛБА над 50% недопустимо за отбор който се стреми да остане в групата ...ОКЕЙ имаме контузени играчи но това не ни оправдава с тъпата и безмислена игра която предлагама
Оставката е хвърлена ,не виждам смисъл да съм тука след като ме бие отбор който не е влизал мениджъра му от 40 дена
Край ....туту финото ...капиш

This Post:
00
66026.8 in reply to 66026.7
Date: 01/10/2009 14:29:48
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
И така живота продължава ,изигра се поредният кръг от групата......изненади питате се вие ....еми нямаше никакви всеки си взема своето с невероятни игри в третата част ,по над 30-ет точки,но това в общ аспект нека обоща за моят мач.Доста равностоен мач като се има предвид възможностите на моят отбор ,който не са доста големи което се останови след загубата в миналият кръг.Този мач беше важен за нашият отбот от психологическа гледна точка и морална ,все пак се бориме за второто място.Имаше много добро разузнава ,и не бяхме изненадани от тактита на съперника,като това се изразява в 20 на 56 борби за нашият отбор срещу 5 на 34 борби за съперника.Първо за първи път успяхме да отбележиме в мач от групата над 100 точки,второ загубихме само третата част отново неизвестно защо ,нещо което тепърва ще се анализира.Невероятна игра направиха Мартин Коп 20 борби,30 точки и един чадър,Петър Бояджиев беше невероятен в нападение като беше забравил днеска за защитната игра за което ще бъде смъмрен ,но 37 точки,5 борби,2 чадъра допълни неговата статистика,центъра Кирил Цачев отбеляза почти трипъл дабъл 8 точки ,19 борби 7 асистенций и една открадната топка другите от отбора играха добре но все пак допълваха тортата.
Сега ни чака мач с омразният съперник east thugs ,който ще дадеме всичко от себе си за да бъде спечелен независимо с какво ,като ще бъдат взети мерки да не се възгордяваме и да следиме отблизо борбата за титлата в групата


Last edited by MalkiaShef at 01/10/2009 17:15:23

This Post:
00
66026.9 in reply to 66026.8
Date: 01/14/2009 09:58:36
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
Много интересни мачове бяха тази седмица ,доста завързани и може да се каже все пак и с очаквани резултати.east thugs нито ни изненадаха нито се опитаха да ни се противопоставят ,отбора си игра неговата игра и нямаше нищо неочаквано,така да се каже разликата беше +31 за нашият отбор и играхме доста безкомпромисно ,като титулярите въобще не излезнаха в четвъртата част.Играч на мача беше Петър Бояджиев ,който показа невероятната си форма и с 14 борби и 21 точки ,той не остави никакво съмнение в това,много добра игра отново направи Мартин Коп 5 борби 21 точки,а Кирил Цачев си остава супер центъра ,без много да се напъва хвана 11 борби ,6 от който бяха в нападение 4 аситенций и 8 точки ...

This Post:
00
66026.10 in reply to 66026.9
Date: 01/17/2009 06:11:52
Overall Posts Rated:
66
В четвъртък играхме приятелска среща с отбор от немската Бундеслига и логично загубихме с голяма разлика - 80:107. Най-резултатен бе Величко Михайлов със своите 23 точки. Също така записа 8 борби, 3 асистенции и 2 откраднати топки. Николай Виденов също бе на ниво. Той записа дабъл-дабъл - 15 точки и 13 борби.

Целта ни е да идват доста силни европейски тимове, за да трупаме опит и т.н. За следващия четвъртък сме поканили по един тим от висшите лиги на Германия, Франция, Англия, САЩ, Хърватска, Сърбия, Испания и Италия. Дано поне един да приеме.

Днес сме домакини на съименника CSKA pk. Едва ли ще имаме някакви проблеми да спечелим. Новите 2 попълнения бразилецът Luís Eulálio Giménez и финландецът Heikki Vesterinen ще дебютират днес. Дано се представят силно, за да ми покажат, че парите, които дадох за тях заслужени.

This Post:
00
66026.11 in reply to 66026.10
Date: 01/17/2009 10:10:52
Cosmic Flowers
II.2
Overall Posts Rated:
2929
М да дано играят силно успех ,и аз чакам си мача сега да видя какво ще направя после ще метна един коментар.Добре си направил с трансферите че мисля че го беше закъсал с тия играчи дето имаше ,направо трябва да си отишъл на червено,но страшното отмина вече .Успех на всички и да паднем и да бием пак ше се напием