League Schedule -- Season 50
Date/Time Away team Status Home team
06/06/2020 12:35:00 Pogrążacze Legendy Wrocław
06/06/2020 12:35:00 Zbikoo Team LZS Niemyslowice
06/06/2020 12:35:00 Nałęczów Warriors KS Goldena
06/06/2020 12:35:00 Chomiczówka´s Boys Buriczki
06/06/2020 12:35:00 Bieszczadzkie Anioły Provide.
06/06/2020 12:35:00 The French Bulldog's Młoty Stargard
06/06/2020 12:35:00 Lame Ducks Borsuki Osw
06/06/2020 12:35:00 Szerszony Orzeł Cesarski Poznań TV
06/09/2020 12:35:00 4 Legendy Wrocław 7 Zbikoo Team TV
06/09/2020 12:35:00 2 LZS Niemyslowice 5 Nałęczów Warriors
06/09/2020 12:35:00 3 KS Goldena 8 Chomiczówka´s Boys
06/09/2020 12:35:00 1 Buriczki 6 Pogrążacze
06/09/2020 12:35:00 7 Provide. 8 The French Bulldog's
06/09/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 4 Lame Ducks
06/09/2020 12:35:00 5 Borsuki Osw 6 Szerszony
06/09/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 2 Bieszczadzkie Anioły
06/13/2020 12:35:00 4 Nałęczów Warriors 1 Legendy Wrocław
06/13/2020 12:35:00 7 Chomiczówka´s Boys 3 LZS Niemyslowice TV
06/13/2020 12:35:00 5 Pogrążacze 6 KS Goldena
06/13/2020 12:35:00 8 Zbikoo Team 2 Buriczki
06/13/2020 12:35:00 4 Lame Ducks 8 Provide.
06/13/2020 12:35:00 7 Szerszony 1 Młoty Stargard
06/13/2020 12:35:00 3 Bieszczadzkie Anioły 5 Borsuki Osw
06/13/2020 12:35:00 6 The French Bulldog's 2 Orzeł Cesarski Poznań
06/16/2020 12:35:00 1 Legendy Wrocław 7 Chomiczówka´s Boys
06/16/2020 12:35:00 3 LZS Niemyslowice 4 Pogrążacze
06/16/2020 12:35:00 5 KS Goldena 8 Zbikoo Team
06/16/2020 12:35:00 2 Buriczki 6 Nałęczów Warriors
06/16/2020 12:35:00 8 Provide. 7 Szerszony
06/16/2020 12:35:00 2 Młoty Stargard 5 Bieszczadzkie Anioły TV
06/16/2020 12:35:00 4 Borsuki Osw 6 The French Bulldog's
06/16/2020 12:35:00 1 Orzeł Cesarski Poznań 3 Lame Ducks
06/20/2020 12:35:00 4 KS Goldena 1 Legendy Wrocław
06/20/2020 12:35:00 3 Buriczki 6 LZS Niemyslowice
06/20/2020 12:35:00 5 Nałęczów Warriors 2 Pogrążacze TV
06/20/2020 12:35:00 7 Chomiczówka´s Boys 8 Zbikoo Team
06/20/2020 12:35:00 2 Borsuki Osw 8 Provide. TV
06/20/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 1 Młoty Stargard
06/20/2020 12:35:00 4 Lame Ducks 6 Bieszczadzkie Anioły
06/20/2020 12:35:00 5 Szerszony 7 The French Bulldog's
06/23/2020 12:35:00 2 Legendy Wrocław 3 Buriczki
06/23/2020 12:35:00 7 LZS Niemyslowice 4 KS Goldena
06/23/2020 12:35:00 1 Pogrążacze 6 Chomiczówka´s Boys
06/23/2020 12:35:00 8 Zbikoo Team 5 Nałęczów Warriors
06/23/2020 12:35:00 7 Provide. 4 Orzeł Cesarski Poznań
06/23/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 3 Borsuki Osw
06/23/2020 12:35:00 6 Bieszczadzkie Anioły 5 Szerszony
06/23/2020 12:35:00 8 The French Bulldog's 2 Lame Ducks TV
06/27/2020 12:35:00 7 LZS Niemyslowice 1 Legendy Wrocław
06/27/2020 12:35:00 6 Buriczki 2 KS Goldena TV
06/27/2020 12:35:00 8 Zbikoo Team 3 Pogrążacze
06/27/2020 12:35:00 5 Chomiczówka´s Boys 4 Nałęczów Warriors
06/27/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 7 Provide.
06/27/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 5 Borsuki Osw
06/27/2020 12:35:00 8 The French Bulldog's 6 Bieszczadzkie Anioły
06/27/2020 12:35:00 4 Szerszony 2 Lame Ducks
06/30/2020 12:35:00 1 Legendy Wrocław 7 Provide.
06/30/2020 12:35:00 7 LZS Niemyslowice 1 Młoty Stargard
06/30/2020 12:35:00 2 KS Goldena 4 Borsuki Osw
06/30/2020 12:35:00 6 Buriczki 3 Orzeł Cesarski Poznań
06/30/2020 12:35:00 3 Pogrążacze 6 Bieszczadzkie Anioły
06/30/2020 12:35:00 8 Zbikoo Team 8 The French Bulldog's
06/30/2020 12:35:00 4 Nałęczów Warriors 2 Lame Ducks
06/30/2020 12:35:00 5 Chomiczówka´s Boys 5 Szerszony TV
07/04/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 1 Legendy Wrocław
07/04/2020 12:35:00 6 Borsuki Osw 7 LZS Niemyslowice
07/04/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 2 KS Goldena TV
07/04/2020 12:35:00 5 Bieszczadzkie Anioły 6 Buriczki
07/04/2020 12:35:00 8 The French Bulldog's 3 Pogrążacze
07/04/2020 12:35:00 2 Lame Ducks 8 Zbikoo Team
07/04/2020 12:35:00 4 Szerszony 4 Nałęczów Warriors
07/04/2020 12:35:00 7 Provide. 5 Chomiczówka´s Boys
07/07/2020 12:35:00 1 Legendy Wrocław 5 Borsuki Osw
07/07/2020 12:35:00 7 LZS Niemyslowice 3 Orzeł Cesarski Poznań
07/07/2020 12:35:00 2 KS Goldena 4 Bieszczadzkie Anioły
07/07/2020 12:35:00 6 Buriczki 8 The French Bulldog's
07/07/2020 12:35:00 3 Pogrążacze 2 Lame Ducks
07/07/2020 12:35:00 8 Zbikoo Team 6 Szerszony
07/07/2020 12:35:00 4 Nałęczów Warriors 7 Provide.
07/07/2020 12:35:00 5 Chomiczówka´s Boys 1 Młoty Stargard
07/11/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 1 Legendy Wrocław
07/11/2020 12:35:00 4 Bieszczadzkie Anioły 8 LZS Niemyslowice
07/11/2020 12:35:00 8 The French Bulldog's 2 KS Goldena
07/11/2020 12:35:00 2 Lame Ducks 6 Buriczki TV
07/11/2020 12:35:00 6 Szerszony 3 Pogrążacze
07/11/2020 12:35:00 7 Provide. 7 Zbikoo Team
07/11/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 4 Nałęczów Warriors
07/11/2020 12:35:00 5 Borsuki Osw 5 Chomiczówka´s Boys
07/14/2020 12:35:00 1 Legendy Wrocław 4 Bieszczadzkie Anioły
07/14/2020 12:35:00 8 LZS Niemyslowice 8 The French Bulldog's
07/14/2020 12:35:00 2 KS Goldena 2 Lame Ducks
07/14/2020 12:35:00 6 Buriczki 5 Szerszony
07/14/2020 12:35:00 3 Pogrążacze 7 Provide.
07/14/2020 12:35:00 7 Zbikoo Team 1 Młoty Stargard TV
07/14/2020 12:35:00 4 Nałęczów Warriors 6 Borsuki Osw
07/14/2020 12:35:00 5 Chomiczówka´s Boys 3 Orzeł Cesarski Poznań
07/18/2020 12:35:00 7 The French Bulldog's 1 Legendy Wrocław TV
07/18/2020 12:35:00 2 Lame Ducks 8 LZS Niemyslowice
07/18/2020 12:35:00 5 Szerszony 3 KS Goldena
07/18/2020 12:35:00 8 Provide. 6 Buriczki
07/18/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 2 Pogrążacze
07/18/2020 12:35:00 6 Borsuki Osw 7 Zbikoo Team
07/18/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 4 Nałęczów Warriors
07/18/2020 12:35:00 4 Bieszczadzkie Anioły 5 Chomiczówka´s Boys
07/25/2020 12:35:00 1 Legendy Wrocław 2 Lame Ducks
07/25/2020 12:35:00 8 LZS Niemyslowice 5 Szerszony
07/25/2020 12:35:00 3 KS Goldena 7 Provide.
07/25/2020 12:35:00 7 Buriczki 1 Młoty Stargard
07/25/2020 12:35:00 2 Pogrążacze 6 Borsuki Osw TV
07/25/2020 12:35:00 6 Zbikoo Team 3 Orzeł Cesarski Poznań
07/25/2020 12:35:00 4 Nałęczów Warriors 4 Bieszczadzkie Anioły TV
07/25/2020 12:35:00 5 Chomiczówka´s Boys 8 The French Bulldog's
07/28/2020 12:35:00 5 Szerszony 1 Legendy Wrocław
07/28/2020 12:35:00 7 Provide. 8 LZS Niemyslowice TV
07/28/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 3 KS Goldena
07/28/2020 12:35:00 6 Borsuki Osw 7 Buriczki
07/28/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 2 Pogrążacze
07/28/2020 12:35:00 4 Bieszczadzkie Anioły 6 Zbikoo Team
07/28/2020 12:35:00 8 The French Bulldog's 4 Nałęczów Warriors
07/28/2020 12:35:00 2 Lame Ducks 5 Chomiczówka´s Boys
08/01/2020 12:35:00 1 Legendy Wrocław 2 Pogrążacze
08/01/2020 12:35:00 8 LZS Niemyslowice 6 Zbikoo Team
08/01/2020 12:35:00 3 KS Goldena 4 Nałęczów Warriors
08/01/2020 12:35:00 7 Buriczki 5 Chomiczówka´s Boys
08/01/2020 12:35:00 6 Provide. 4 Bieszczadzkie Anioły
08/01/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 8 The French Bulldog's
08/01/2020 12:35:00 7 Borsuki Osw 2 Lame Ducks
08/01/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 5 Szerszony TV
08/04/2020 12:35:00 6 Zbikoo Team 2 Legendy Wrocław TV
08/04/2020 12:35:00 3 Nałęczów Warriors 8 LZS Niemyslowice
08/04/2020 12:35:00 5 Chomiczówka´s Boys 4 KS Goldena
08/04/2020 12:35:00 1 Pogrążacze 7 Buriczki
08/04/2020 12:35:00 8 The French Bulldog's 6 Provide.
08/04/2020 12:35:00 2 Lame Ducks 1 Młoty Stargard TV
08/04/2020 12:35:00 5 Szerszony 7 Borsuki Osw
08/04/2020 12:35:00 4 Bieszczadzkie Anioły 3 Orzeł Cesarski Poznań
08/08/2020 12:35:00 2 Legendy Wrocław 3 Nałęczów Warriors
08/08/2020 12:35:00 8 LZS Niemyslowice 5 Chomiczówka´s Boys TV
08/08/2020 12:35:00 4 KS Goldena 1 Pogrążacze
08/08/2020 12:35:00 7 Buriczki 6 Zbikoo Team
08/08/2020 12:35:00 6 Provide. 2 Lame Ducks
08/08/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 5 Szerszony
08/08/2020 12:35:00 7 Borsuki Osw 4 Bieszczadzkie Anioły
08/08/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 8 The French Bulldog's
08/11/2020 12:35:00 5 Chomiczówka´s Boys 2 Legendy Wrocław
08/11/2020 12:35:00 1 Pogrążacze 8 LZS Niemyslowice
08/11/2020 12:35:00 6 Zbikoo Team 4 KS Goldena
08/11/2020 12:35:00 3 Nałęczów Warriors 7 Buriczki
08/11/2020 12:35:00 5 Szerszony 6 Provide.
08/11/2020 12:35:00 4 Bieszczadzkie Anioły 1 Młoty Stargard
08/11/2020 12:35:00 8 The French Bulldog's 7 Borsuki Osw
08/11/2020 12:35:00 2 Lame Ducks 3 Orzeł Cesarski Poznań
08/15/2020 12:35:00 2 Legendy Wrocław 4 KS Goldena
08/15/2020 12:35:00 8 LZS Niemyslowice 7 Buriczki
08/15/2020 12:35:00 1 Pogrążacze 3 Nałęczów Warriors TV
08/15/2020 12:35:00 6 Zbikoo Team 5 Chomiczówka´s Boys
08/15/2020 12:35:00 6 Provide. 7 Borsuki Osw TV
08/15/2020 12:35:00 1 Młoty Stargard 3 Orzeł Cesarski Poznań
08/15/2020 12:35:00 4 Bieszczadzkie Anioły 2 Lame Ducks
08/15/2020 12:35:00 8 The French Bulldog's 5 Szerszony
08/18/2020 12:35:00 7 Buriczki 2 Legendy Wrocław
08/18/2020 12:35:00 4 KS Goldena 8 LZS Niemyslowice
08/18/2020 12:35:00 5 Chomiczówka´s Boys 1 Pogrążacze
08/18/2020 12:35:00 3 Nałęczów Warriors 6 Zbikoo Team
08/18/2020 12:35:00 3 Orzeł Cesarski Poznań 6 Provide.
08/18/2020 12:35:00 7 Borsuki Osw 1 Młoty Stargard
08/18/2020 12:35:00 5 Szerszony 4 Bieszczadzkie Anioły
08/18/2020 12:35:00 2 Lame Ducks 8 The French Bulldog's
08/22/2020 12:35:00 2 Legendy Wrocław 8 LZS Niemyslowice
08/22/2020 12:35:00 4 KS Goldena 7 Buriczki TV
08/22/2020 12:35:00 1 Pogrążacze 6 Zbikoo Team
08/22/2020 12:35:00 3 Nałęczów Warriors 5 Chomiczówka´s Boys
08/22/2020 12:35:00 6 Provide. 1 Młoty Stargard
08/22/2020 12:35:00 7 Borsuki Osw 3 Orzeł Cesarski Poznań
08/22/2020 12:35:00 4 Bieszczadzkie Anioły 8 The French Bulldog's TV
08/22/2020 12:35:00 2 Lame Ducks 5 Szerszony
TV: Televised
Advertisement