BuzzerBeater Forums

Poland - IV.58 > Sezon 62

Sezon 62

Set priority
Show messages by
This Post:
00
320288.5 in reply to 320288.4
Date: 09/06/2023 13:06:35
BC Lake Wolves
III.13
Overall Posts Rated:
00
Cześć,
Ja w tym sezonie jeszcze sobie odpuszczę także z tego co czytam masz autostradę do 3 ligi :) do finału natomiast będzie walka! O awans postaram się w przyszłym sezonie, teraz jeszcze chcę trochę rozbudować wszystko i wyszkolić kilku młodych graczy.
Co do mojej przeszłości w BB to grałem kiedyś już jakieś 15/20 sezonów temu i dotarłem nawet do środka 3 ligi :)

Pozdrowionka!

This Post:
00
320288.6 in reply to 320288.4
Date: 09/06/2023 14:29:45
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Cześć,
Ostro pojechałeś, mój center nauczy Cię dyplomacji :)
Niestety entuzjazm szybko spada, co jest bez sensu trochę, żeby go wykorzystać trzeba grać mecze codziennie.
Grałem dawno temu w okolicach 20 sezonu kiedy w 6 ligach bylo tylko kilka botów. Dużo graczy odeszło, a sama gra wydaje mi się, że jest dla dziadersów, nie wiem czy 18 latek chętnie by się tu bawił.
Hubsoniuszu, nie gram o awans, ale zrobie co w mojej mocy, żeby grać w finale play off. Najwyżej w samym finale z bc lake sprawdzimy co w przypadku gdy dwie drużyny dadzą walkowera, bijąc się o nieawans ;)

This Post:
00
320288.7 in reply to 320288.6
Date: 09/08/2023 11:59:42
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Cześć,
Te Twoje zawadiackie zakupy BuzzerBeaterowych dziadków z wysokimi pensjami zmusiły mnie do podjęcia radykalnych kroków, czyli zrobienia tego samego :)
Nie planowałem w tej części sezonu takiego uszczuplenia zysku tygodniowego, no ale życie w drużynie Kawii Domowych nie jest łatwe, co ja na to poradzę :/
Możesz kupić dowolnego zawodnika, na jakiego Cię stać, ale nie zatrzymasz mnie na moim parkiecie, gdyż to po mojej stronie jest moc Kawii Domowych... i przewaga własnego parkietu :)
Z każdym treningiem moja drużyna jest coraz potężniejsza, juniorzy rozwijają się w gwałtownym tempie, w drużynie pojawiają się coraz to nowsze supergwiazdy, gotowe na nowe wyzwania, forma szybuje do niebotycznych poziomów (może nie aż tak wysoko, ale rośnie), na Immortals Arenie oczekuje się ponad 7000 fanów gotowych, by zagrzewać drużynę do boju.
W obliczu nieuchronnej klęski Amator Kiełpino chwyta się brzytwy w postaci wysłużonych zawodników, których pensje nijak mają się do realnego poziomu gry, bo i tak nie grają lepiej od skromniejszych zawodników The Cavy Squad.

Czy wyszła mi narracja starcia gigantów? Nie? Szkoda...

Teraz na poważnie. Trochę wystraszyłem się Twoich weteranów i nie jestem zbyt pewny swoich graczy przed jutrzejszym meczem, no ale trzeba wierzyć w zwycięstwo. Liczę na tego nowego Niemca, którego dziś kupiłem.
Powodzenia!

This Post:
00
320288.8 in reply to 320288.7
Date: 09/08/2023 13:51:32
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Wejdę w rolę :)

Historia świata uczy, że to doświadczenie jest więcej warte niż radosne podskoki chłoptasiów. Dziś jest dzień, w którym Amator zmienił się w Pogromcę Kiełpino (niestety nie zmienię nazwy, bo już mnie nie stać). Wiedz, że do drużyny spod znaku Kawii Domowej przyjedzie dwunastu fantastycznych zawodników. Zmienimy tą Immortals Arenę w zwykłą klatkę, w której jest miejsce Kawii. Będzie kocioł, a wiedz, że to nie są te same chłopaki, których widziałeś w poprzednim sezonie, teraz to prawdziwe gryzonie ;) Jeśli pamiętasz jaki popłoch w poprzednim sezonie robił Bernie Diano to niech o potędze Amatora świadczy fakt, że Bernie zacznie mecz na ławce. Nawet jeżeli jutro Amator nie wygra, to ziarno zostało zasiane, a plony będziemy zbierać w najbliższych tygodniach. Zastosuję jeszcze psychologiczną sztuczkę, proponuję przewidywanie, że zaatakujemy spod kosza.

Chłopaki z Kiełpina chcą mięsa, nie wiem na ile najedzą się Kawią, ale lepszy rydz niż nic.

Powodzenia i mam nadzieję wyrównanego spotkania :)

This Post:
00
320288.9 in reply to 320288.8
Date: 09/09/2023 12:32:45
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Zaraz mecz. Myślę, że moja taktyka Cię zaskoczy :). Zagram dość ryzykownie. I nie dziwię się, że Diano na ławce. Ja tego placka już 3 razy zatrzymałem. Nie boję się tych Twoich weteranów!
Jeszcze dorzucę okrzyk bojowy:
DO BOJU KAWIE!!!!!!!!
Powodzenia, potrzebujesz go... :)
Wilu57, radzę Ci szykować popcorn, bo zaraz będziesz świadkiem starcia tytanów!

This Post:
00
320288.10 in reply to 320288.9
Date: 09/09/2023 13:38:00
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Po takim upokorzeniu, które obnażyło wszystkie błędy i słabości Amatora, nadszedł czas na zmiany. Nowy menadżer wraz z nowym trenerem postawią na młodzież, jakościowe szkolenie i cierpliwość. Drużynie The Cavy Squad życzymy awansu, a wszystkim innym dobrej zabawy. Widzimy się w sezonie 70 z potężnym Amatorem!!!

This Post:
00
320288.11 in reply to 320288.10
Date: 09/09/2023 13:48:19
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Nowy menadżer wraz z nowym trenerem postawią na młodzież, jakościowe szkolenie i cierpliwość. Drużynie The Cavy Squad życzymy awansu, a wszystkim innym dobrej zabawy.

Ale to chyba Ty jesteś menadżerem, to jak nowy menadżer? Co chcesz przekazać w ten sposób? Poza tym, mecz się jeszcze nie skończył. Wiem, że 14 punktów to duża strata, ale nie jest nie do odrobienia. Poza tym, o co chodzi z Diano i Catelainem na liście transferowej za 1 dolara?

Last edited by Hubsoniusz at 09/09/2023 13:51:04

This Post:
00
320288.12 in reply to 320288.11
Date: 09/09/2023 14:12:25
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Oczywiście piłka w grze, ale okazało się, że przyjęta strategia nie jest dobra. Starsi zawodnicy co mogli pokazać to pokazali, ale nie są rozwojowi. Uszczuplimy skład, poprawimy finanse, zainwestujemy w młodzież i zbudujemy drużynę od początku zostawiając młodych do wyszkolenia. Jeszcze raz gratuluję :)

This Post:
00
320288.13 in reply to 320288.12
Date: 09/23/2023 13:11:39
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Za nami pierwsza część sezonu. Sporo się przez ten czas zmieniło. Więc czas na dziennikarski raport, co się dzieje w ekipach naszej "Wielkiej Trójki". Enjoy.

The Cavy Squad - Po triumfie nad Amatorem Kawie wraz z nową supergwiazdą - Frankiem Loeperem grającym na pozycji środkowego pewnie idą przed siebie po III ligę. Jednak w szatni drużyny z Immortals Areny coraz wyraźniejszy staje się ogromny problem - nuda i niewielka ilość prawdziwej rywalizacji. Najwięcej emocji fanom przynoszą mecze w Buzzer Beater Madness poziom 14, gdzie gracze spod znaku Kawii Domowej są jednymi z najlepszych. Niestety, niewiele szczęścia mogli oni znaleźć w Pucharze Polski - trafili na potężną drużynę MadBall i zostali przez nią zdemolowani. Wynikało to też częściowo z zapominalstwa menadżera, który zapomniał skorygować ustawienie na mecz ligowy poprzedzający mecz pucharowy i przez to musiał wystawić rezerwowy skład w pucharze.

BC Lake Wolves - Wilki prowadzą w tym sezonie intensywny trening, odpowiedzialny menadżer stawia na młodzież, która rozwija się w zawrotnym tempie i zgodnie z planem, już niedługo (za sezon czy dwa) ma wykonać szarżę po III ligę. Zawodnicy z Wolfpack Areny zgodnie z oczekiwaniami i bez problemów wygrali 7 na 7 meczów, a niski skrzydłowy drużyni - Marek Kapurik został najlepszym strzelcem w całej lidze. Emocjonująca walka dla Wilków ma też miejsce w Buzzer Beater Madness, jednak drużyna raz się potknęła w tych rozgrywkach międzynarodowych. W Pucharze Polski drużyna Perfect Strangers rozgryzła plan taktyczny drużyny Wilków Jeziorowych (?) i zdecydowanie wygrała.

Amator Kiełpino - Po porażce z The Cavy Squad Amatorzy zawrócili do Kiełpina, gdzie na niektórych graczy czekały już gotowe zwolnienia, a inni zostali sprzedani. Menadżer postawił na młodzież, lecz z weteranów został wybitny snajper Sonny Nurdiansyah (na pewno pamiętałem to nazwisko i go nie skopiowałem ze strony kadry :D ), który zdobył w meczu z Kawiami oszałamiające 43 punkty. Brak weteranów odbił się jednak na grze zespołu, który od tego czasu zaliczył pierwszą porażkę w Buzzer Beater Madness. Amatorzy zaliczyli również ekscytującą walkę w Pucharze Polski, jednak nieszczęśliwie przegrali z drużyną Teo91 różnicą 12 punktów.

Kończymy raport dziennikarski.


Niestety, bardzo się zawiodłem w tym sezonie. Na początku sezonu z jakiegoś powodu byłem podekscytowany, myślałem, że wzrośnie poziom rywalizacji w tej lidze. Jedyne, co wzrosło to liczba botów. W związku z tym próbuję przekonać wciąż aktywnych menadżerów do rozwoju swoich zespołów. Jakby tego było mało, Amator Kiełpino się rozsypał po porażce ze mną i ma tylko 7 zawodników. Czekam na - chyba już nieunikniony - awans do III ligi. Będą jeszcze co prawda emocjonujące mecze, ale trochę dopada mnie nuda tutaj. Oczywiście zostaję w grze, ale jedyne, co mi zostaje to czekać na nieliczne emocjonujące mecze i przygotować strategię na kolejny sezon. Trzeba jednak mieć nadzieję, że jeszcze ktoś się zaangażuje bardziej w tej lidze :) Jeszcze trochę do końca sezonu.

This Post:
00
320288.14 in reply to 320288.13
Date: 09/23/2023 18:14:29
BC Lake Wolves
III.13
Overall Posts Rated:
00
Hej! Fajna dziennikarska wstawka!

U mnie skład bez zmian, mocny trening jak największej ilości młodych graczy aby za rok za sprawą kilku lepszych transferów awansować do 3ligi. Rozbudowuję halę i mam też nową infrastrukturę w postaci siłowni. Mam przy okazji do Was pytanie o ten BBM, a mianowicie co to jest i jak funkcjonuje? Wiem, że minuty z tego meczu nie liczą się do statystyki tygodniowej + za wygranie meczu 20k ale poza tym to nic więcej… .
Pozdrawiam;)

This Post:
11
320288.15 in reply to 320288.14
Date: 09/24/2023 01:54:02
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Dzięki! Jeśli chodzi o pytania o BBM - chętnie odpowiem :)
BBM to rozgrywki międzynarodowe podzielone na 15 poziomów, w których biorą udział wszystkie drużyny aktywne na początku sezonu. Drużyny są podzielone według (chyba) rankingu światowego, więc rywalizacja powinna być dość równa. Najpierw miejsce ma faza grupowa (czyli kwalifikacje). Grasz w niej 7 meczów, 1 w tygodniu, w środy. Za każdą wygraną otrzymujesz równe 20 000 $. Jeśli wygrasz chociaż 6 z 7 meczów, to awansujesz do fazy pucharowej, gdzie nagrody za wygrane stopniowo rosną. Wszystkie mecze rozgrywane są na neutralnym parkiecie. Tak jak napisałeś, minuty w BBM nie liczą się do treningu, więc zawsze powinieneś wystawiać swój najlepszy skład. Mnie się podobają takie rozgrywki, zawsze dodatkowa rywalizacja i zabawa, no i nie odmówię podsuniętego pod nos 20000 $ ;) Mając jedną z najmocniejszych drużyn na tym poziomie, dla mnie jest to 20 000 $ dopisane do zysku tygodniowego, no chyba że któregoś dnia zapomnę wystawić skład :)
Pozdrawiam.

Advertisement