BuzzerBeater Forums

Poland - IV.58 > Sezon 62

Sezon 62

Set priority
Show messages by
This Post:
00
320288.10 in reply to 320288.9
Date: 09/09/2023 13:38:00
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Po takim upokorzeniu, które obnażyło wszystkie błędy i słabości Amatora, nadszedł czas na zmiany. Nowy menadżer wraz z nowym trenerem postawią na młodzież, jakościowe szkolenie i cierpliwość. Drużynie The Cavy Squad życzymy awansu, a wszystkim innym dobrej zabawy. Widzimy się w sezonie 70 z potężnym Amatorem!!!

This Post:
00
320288.11 in reply to 320288.10
Date: 09/09/2023 13:48:19
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Nowy menadżer wraz z nowym trenerem postawią na młodzież, jakościowe szkolenie i cierpliwość. Drużynie The Cavy Squad życzymy awansu, a wszystkim innym dobrej zabawy.

Ale to chyba Ty jesteś menadżerem, to jak nowy menadżer? Co chcesz przekazać w ten sposób? Poza tym, mecz się jeszcze nie skończył. Wiem, że 14 punktów to duża strata, ale nie jest nie do odrobienia. Poza tym, o co chodzi z Diano i Catelainem na liście transferowej za 1 dolara?

Last edited by Hubsoniusz at 09/09/2023 13:51:04

This Post:
00
320288.12 in reply to 320288.11
Date: 09/09/2023 14:12:25
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Oczywiście piłka w grze, ale okazało się, że przyjęta strategia nie jest dobra. Starsi zawodnicy co mogli pokazać to pokazali, ale nie są rozwojowi. Uszczuplimy skład, poprawimy finanse, zainwestujemy w młodzież i zbudujemy drużynę od początku zostawiając młodych do wyszkolenia. Jeszcze raz gratuluję :)

This Post:
00
320288.13 in reply to 320288.12
Date: 09/23/2023 13:11:39
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Za nami pierwsza część sezonu. Sporo się przez ten czas zmieniło. Więc czas na dziennikarski raport, co się dzieje w ekipach naszej "Wielkiej Trójki". Enjoy.

The Cavy Squad - Po triumfie nad Amatorem Kawie wraz z nową supergwiazdą - Frankiem Loeperem grającym na pozycji środkowego pewnie idą przed siebie po III ligę. Jednak w szatni drużyny z Immortals Areny coraz wyraźniejszy staje się ogromny problem - nuda i niewielka ilość prawdziwej rywalizacji. Najwięcej emocji fanom przynoszą mecze w Buzzer Beater Madness poziom 14, gdzie gracze spod znaku Kawii Domowej są jednymi z najlepszych. Niestety, niewiele szczęścia mogli oni znaleźć w Pucharze Polski - trafili na potężną drużynę MadBall i zostali przez nią zdemolowani. Wynikało to też częściowo z zapominalstwa menadżera, który zapomniał skorygować ustawienie na mecz ligowy poprzedzający mecz pucharowy i przez to musiał wystawić rezerwowy skład w pucharze.

BC Lake Wolves - Wilki prowadzą w tym sezonie intensywny trening, odpowiedzialny menadżer stawia na młodzież, która rozwija się w zawrotnym tempie i zgodnie z planem, już niedługo (za sezon czy dwa) ma wykonać szarżę po III ligę. Zawodnicy z Wolfpack Areny zgodnie z oczekiwaniami i bez problemów wygrali 7 na 7 meczów, a niski skrzydłowy drużyni - Marek Kapurik został najlepszym strzelcem w całej lidze. Emocjonująca walka dla Wilków ma też miejsce w Buzzer Beater Madness, jednak drużyna raz się potknęła w tych rozgrywkach międzynarodowych. W Pucharze Polski drużyna Perfect Strangers rozgryzła plan taktyczny drużyny Wilków Jeziorowych (?) i zdecydowanie wygrała.

Amator Kiełpino - Po porażce z The Cavy Squad Amatorzy zawrócili do Kiełpina, gdzie na niektórych graczy czekały już gotowe zwolnienia, a inni zostali sprzedani. Menadżer postawił na młodzież, lecz z weteranów został wybitny snajper Sonny Nurdiansyah (na pewno pamiętałem to nazwisko i go nie skopiowałem ze strony kadry :D ), który zdobył w meczu z Kawiami oszałamiające 43 punkty. Brak weteranów odbił się jednak na grze zespołu, który od tego czasu zaliczył pierwszą porażkę w Buzzer Beater Madness. Amatorzy zaliczyli również ekscytującą walkę w Pucharze Polski, jednak nieszczęśliwie przegrali z drużyną Teo91 różnicą 12 punktów.

Kończymy raport dziennikarski.


Niestety, bardzo się zawiodłem w tym sezonie. Na początku sezonu z jakiegoś powodu byłem podekscytowany, myślałem, że wzrośnie poziom rywalizacji w tej lidze. Jedyne, co wzrosło to liczba botów. W związku z tym próbuję przekonać wciąż aktywnych menadżerów do rozwoju swoich zespołów. Jakby tego było mało, Amator Kiełpino się rozsypał po porażce ze mną i ma tylko 7 zawodników. Czekam na - chyba już nieunikniony - awans do III ligi. Będą jeszcze co prawda emocjonujące mecze, ale trochę dopada mnie nuda tutaj. Oczywiście zostaję w grze, ale jedyne, co mi zostaje to czekać na nieliczne emocjonujące mecze i przygotować strategię na kolejny sezon. Trzeba jednak mieć nadzieję, że jeszcze ktoś się zaangażuje bardziej w tej lidze :) Jeszcze trochę do końca sezonu.

This Post:
00
320288.14 in reply to 320288.13
Date: 09/23/2023 18:14:29
BC Lake Wolves
III.13
Overall Posts Rated:
00
Hej! Fajna dziennikarska wstawka!

U mnie skład bez zmian, mocny trening jak największej ilości młodych graczy aby za rok za sprawą kilku lepszych transferów awansować do 3ligi. Rozbudowuję halę i mam też nową infrastrukturę w postaci siłowni. Mam przy okazji do Was pytanie o ten BBM, a mianowicie co to jest i jak funkcjonuje? Wiem, że minuty z tego meczu nie liczą się do statystyki tygodniowej + za wygranie meczu 20k ale poza tym to nic więcej… .
Pozdrawiam;)

This Post:
11
320288.15 in reply to 320288.14
Date: 09/24/2023 01:54:02
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Dzięki! Jeśli chodzi o pytania o BBM - chętnie odpowiem :)
BBM to rozgrywki międzynarodowe podzielone na 15 poziomów, w których biorą udział wszystkie drużyny aktywne na początku sezonu. Drużyny są podzielone według (chyba) rankingu światowego, więc rywalizacja powinna być dość równa. Najpierw miejsce ma faza grupowa (czyli kwalifikacje). Grasz w niej 7 meczów, 1 w tygodniu, w środy. Za każdą wygraną otrzymujesz równe 20 000 $. Jeśli wygrasz chociaż 6 z 7 meczów, to awansujesz do fazy pucharowej, gdzie nagrody za wygrane stopniowo rosną. Wszystkie mecze rozgrywane są na neutralnym parkiecie. Tak jak napisałeś, minuty w BBM nie liczą się do treningu, więc zawsze powinieneś wystawiać swój najlepszy skład. Mnie się podobają takie rozgrywki, zawsze dodatkowa rywalizacja i zabawa, no i nie odmówię podsuniętego pod nos 20000 $ ;) Mając jedną z najmocniejszych drużyn na tym poziomie, dla mnie jest to 20 000 $ dopisane do zysku tygodniowego, no chyba że któregoś dnia zapomnę wystawić skład :)
Pozdrawiam.

Message deleted
This Post:
00
320288.17 in reply to 320288.15
Date: 09/24/2023 03:48:03
BC Lake Wolves
III.13
Overall Posts Rated:
00
Super, dzięki za pomoc!

From: Walczy

This Post:
00
320288.18 in reply to 320288.17
Date: 10/06/2023 11:31:38
A100ria Bydgoszcz
IV.31
Overall Posts Rated:
00
Witam

This Post:
00
320288.19 in reply to 320288.13
Date: 10/17/2023 15:40:53
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Czy po drugiej części sezonu również możemy liczyć na tak profesjonalne podsumowanie?

Amator z wymienionym i odmłodzonym składem wrócił do poziomu z początku sezonu, a gra podkoszowych jest o niebo lepsza (tym razem młodych podkoszowych). Dzięki odmłodzeniu, w szatni góruje cierpliwość i spokój. Jesteśmy gotowi poczekać na swoją kolej do awansu.

W lidze co jakiś czas pojawia się beniaminek, który wydaje się, że może włączyć się do aktywnej gry naszej trójki, ale najczęściej z jakiegoś powodu szybko kończy swoją przygodę. Nie wiem czy powodem jest nieopłacony rachunek za internet? Aktualnie obserwujemy rozwijający się Miserable Losers. Trzymamy kciuki!

Last edited by konradjozef at 10/17/2023 15:41:20

This Post:
00
320288.20 in reply to 320288.19
Date: 10/19/2023 14:35:41
BC Lake Wolves
III.13
Overall Posts Rated:
00
Cześć!

Gratuluję ostatniego zwycięstwa. Z naszej trójki moja ekipa zdecydowanie została w tyle. Teraz w planach mocny trening oraz zbieranie budżetu na mocne transfery w następnym sezonie.

Co do beniaminków to pełna zgoda, co chwilę jakiś nowy zespół zaczyna swoją przygodę. Też zastanawia mnie brak konsekwencji, a szkoda, bo mogłoby być dużo ciekawiej w naszej lidze.

Życzę powodzenia w końcówce sezonu i mam nadzieję, że playoffy będą interesujące!

Advertisement