BuzzerBeater Forums

BB Poland > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
303264.2 in reply to 303264.1
Date: 02/28/2020 13:21:07
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12631263
Od: Szerszeń Robert
Data: 2020-02-28 18:30:05
Część a mógłbyś powiedzieć dlaczego akurat na ciebie mam oddać głos a nie na Sztukera. Pisałeś że grasz od wielu sezonów w 1 lidze Ukrainy i że wygrałeś lige (wierzę że gdyby nie Młoty Stargard Sztuker również by tego dokonał :p). Piszesz że masz plan aby przyglądać się gracza już od najmłodszych lat i jedna osoba pracowała z 23-24 latkami a inna z 25-26 a ty byś się zajął już reszta. Jeśli zobaczysz na stronę Polskiej kadry zobaczysz tam że ten system aktualnie działa gdzie Bartek pracuje z 18-22 ja z 23 a mycu z 24 latkami a sztuker ma 25+. Dokładnie taki sam system jest u nas. Co jeszcze byś zmienił gdyż na chwilę obecną czuje że nic by się nie zmieniło poza osoba prowadząca kadre. Powtórzę wcześniejsze pytanie czy masz również jakiś pomysł aby zainteresować kadra ludzi? Aby polski gracz bb chciał sledzic mecze i wyniki aby chciał trenować młodych MVP+ a gracze z najwyższych lig chcieli ich odkupić gdy pensje będą ogromne i mimo to dawać im jeszcze te niezbędne kilka treningow?


Część
Czy chodzi o zrobienie roweru? W tej grze nie możesz wymyślić czegoś nowego do wygrania. Ale każdy menedżer jest inny, ktoś lubi graczy z Blokowaniem, ktoś ze Zbieraniem lub Podanią. Każdy ma taktykę i własne zdanie na temat graczy, którzy powinni grać.
Ludzie sami muszą zrozumieći, myślę, że rozumieją, że od szkolenia kolekcji jest plus za ekonomię i szacunek.
Możesz trenować TOP graczy z niewielkimi pensjami.
Dowiedz się wszystkiego przez porównanie. W tej grze nikt nie zagwarantuje wygranej w mistrzostwach. Nie mogę mówić o sobie, dopóki nie spróbuję. Może naprawdę brak składu, 3 sezony. Campos i Sztuker nie odpowiedziały.
Ale jeśli Sztuker robi wrażenie, głosuj na niego.

This Post:
00
303264.3 in reply to 303264.2
Date: 02/28/2020 13:46:03
The French Bulldog's
III.16
Overall Posts Rated:
11451145

Część
Czy chodzi o zrobienie roweru? W tej grze nie możesz wymyślić czegoś nowego do wygrania. Ale każdy menedżer jest inny, ktoś lubi graczy z Blokowaniem, ktoś ze Zbieraniem lub Podanią. Każdy ma taktykę i własne zdanie na temat graczy, którzy powinni grać.
Ludzie sami muszą zrozumieći, myślę, że rozumieją, że od szkolenia kolekcji jest plus za ekonomię i szacunek.
Możesz trenować TOP graczy z niewielkimi pensjami.
Dowiedz się wszystkiego przez porównanie. W tej grze nikt nie zagwarantuje wygranej w mistrzostwach. Nie mogę mówić o sobie, dopóki nie spróbuję. Może naprawdę brak składu, 3 sezony. Campos i Sztuker nie odpowiedziały.
Ale jeśli Sztuker robi wrażenie, głosuj na niego.


Nie żebym się czepiał ale jednak trochę nie rozumiem...

This Post:
00
303264.4 in reply to 303264.3
Date: 02/29/2020 03:23:46
Fragmin Team
IV.7
Overall Posts Rated:
11181118
Czepiasz się... A Tobie nie chodzi o zrobienie roweru? Bo mi zdecydowanie o to chodzi... :D

This Post:
22
303264.5 in reply to 303264.2
Date: 02/29/2020 03:57:45
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Czy mogę również zadać pytanie?
Czego brakowało drużynie w ostatnich dwóch kwalifikacjach Mistrzostw Europy?


Cześć,

Odpowiem co się działo w ostatnich 3 sezonach podczas których nie było żadnych spektakularnych osiągnięć:

Sezon 46 - Puchar Pocieszenia - (51721) katastrofalny mecz z Izraelem i moja pomyłka taktyczna. Mimo, że Izrael był po CT zaryzykował taktycznie i trafił 2x GDP w taktykę, której nigdy wcześniej nie graliśmy. Mea culpa. Pisałem wiele razy, że porażka w tym meczu to moja wina. Gdyby nie to, mieliśmy realną szansę na wygranie Pucharu Pocieszenia, ponieważ mieliśmy maksymalny entuzjazm i poza tym nasi czołowi zawodnicy nie zaczęli jeszcze spadać tak mocno (Kuchniak, Betiuk, Stasilowicz i inni).

Sezon 47 - Mistrzostwa Europy (runda grupowa) - neutralny teren pokazał jak prezentujemy się na tle porównywalnych BB-Nacji i... nie wyglądało to najlepiej... porażki z Bośnią i Czechami rozpoczęły spekulacje właśnie takie jak ta, co się stało z Naszą Reprezentacją i czy naprawdę nie dało się wycisnąć nic więcej?
Rozpoczęło to merytoryczną dyskusję i wysnute zostały ciekawe wnioski... wszystko znajdziesz od tego posta: (301131.79). Ja osobiście zostałem przekonany, że faktycznie - brakuje nam głównych skilli pod koszem.
Od ostatnich sukcesów Kadry i srebrnych medali ME i MŚ minęło już sześć sezonów. Wiadomo jaka jest presja na każdy wynik, skoro wcześniej BB-Polska była na topie...

Sezon 48 - w związku z powyższym, w składzie mimo dużych braków pod koszem pozwalałem sobie na powoływanie średnio-multiskillowych zawodników (Świniarski, Doktor, Ledwoń) kosztem nieopierzonych, bardzo zdolnych zawodników, którzy (póki co) nie mają jeszcze tak rozwiniętych umiejętności podkoszowych. Jaki jest efekt każdy widzi...

Mimo tego wszystkiego, uważam że zaplecze rozwija się w dobrym tempie, mamy duże perspektywy na przyszłość oraz widać, że duch w Narodzie nie zginął. ;) Głęboko wierzę w to, że wrócimy na miejsce, gdzie byliśmy wcale nie tak dawno temu. Dlatego zgłosiłem się na reelekcję.



OG.
From: Campos

This Post:
00
303264.6 in reply to 303264.5
Date: 02/29/2020 04:46:07
CampoLeony
PLK
Overall Posts Rated:
821821
Second Team:
CampoLeons
O to to!

Message deleted
This Post:
00
303264.8 in reply to 303264.6
Date: 03/02/2020 14:38:51
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12631263
sparing dzisiaj?