BuzzerBeater Forums

Poland - IV.58 > Sezon 62

Sezon 62

Set priority
Show messages by
This Post:
00
320288.1
Date: 08/26/2023 11:47:01
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Witam wszystkich w nowym sezonie :)
Jest kilka botów, ale mam nadzieję, że nie będzie tu wiało nudą. Widzę, że jak narazie czerwona konferencja jest dużo mocniejsza od niebieskiej, choć w Big 8 też mamy świetną drużynę.
Dużo świeżaków w lidze, spora część drużyn debiutuje w tym sezonie, może być fajnie :)
Mamy pretendentów do mistrzostwa i awansu do III ligi? Jeśli mamy, to możecie się pochwalić, ale na pewno droga będzie wyboista. Myślę, że Golden Gate Warriors już się zbroi na awans.
Życzę powodzenia, jak najwięcej zwycięstw i oczywiście dobrej zabawy.
P.S. Z życzeń wygranych wyłączone są mecze z The Cavy Squad ;)

This Post:
00
320288.2 in reply to 320288.1
Date: 09/05/2023 15:31:16
BC Lake Wolves
III.13
Overall Posts Rated:
00
Siema!

Ktoś chętny na awans w tym sezonie? Pozdrawiam i życzę przyjemnego grania!

This Post:
00
320288.3 in reply to 320288.2
Date: 09/06/2023 04:03:49
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Cześć

W zeszłym sezonie Było gorzej i chwalili absolutnie zdominował naszą ligę, awansował i okazuje się, że to za mało, żeby tam grać jak równy z równym, aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Dla Amatora Kiełpino 4 liga jest idealna, żeby się powoli rozwijać i podnosić poziom zawodników.

Co do poziomu ligi, szkoda, że niektóre drużyny od nas zostały przeniesione do innych lig jak np. Axus. Obawiam się, że poziom spadł o czym świadczą dwa boty na miejscach playoff. Nie jestem pewny czy poza naszą trójką ktoś jeszcze faktycznie gra w naszej lidze.

Panowie, miłego grania i powodzenia w bezpośrednich starciach.

This Post:
00
320288.4 in reply to 320288.3
Date: 09/06/2023 11:51:19
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Witam
Od razu jeśli chodzi o chętnych na III ligę to od razu mówię że ja się skuszę :)
Po prostu bardzo dużo pieniędzy można zarobić na awansie. Po pierwsze, 450 000 $ za sam awans, po drugie, wszystkie dochody z meczów w fazie Play-off (niezła sumka może się uzbierać), po trzecie, kibice chętniej przychodzą na mecze z racji tego, że to wyższy poziom. Niezależnie od tego jak pójdzie w III lidze to jest to opłacalne, mimo, że najpewniej pójdzie tak że zleją mnie niemiłosiernie :)
Mam już pewien plan na następne sezony, ale żeby go zrealizować muszę ZAROBIĆ.
Natomiast szkoda że mało mamy zespołów, które się rozwijają. Tak naprawdę na chwilę obecną wydaje się że awans rozstrzygnie się w trójce
BC Lake Wolves - Amator Kiełpino - The Cavy Squad. Chociaż kto wie, sezon temu nowiutką drużyną udało mi się dotrzeć do finału :)
A teraz do Konrada. Po pierwsze - PRZEGRASZ W SOBOTĘ!!!!!!!! ]:-)
Po drugie - trochę lipa, że konkurenci z zeszłego sezonu poznikali. Axus FC został wyteleportowany w ligę IV.1, WK Sharkd zbociał (chyba jeszcze można wykupić jego byłych graczy), WroKosz i Pantery zbocieli jakiś czas temu.
Po trzecie - jak trzeba będzie to Ci połamię tego nowego centra!!!!!!!
Tak więc, nie poddawajcie się w walce o 3 ligę, bo naprawdę warto.
I jeszcze jedna, luźniejsza rzecz - pierwszy raz gracie w BuzzerBeater, czy macie już jakieś doświadczenie?

Powodzenia, miłej gry, jak najmniej kontuzji (chociaż nie liczcie na litość mojego brutala Gregovicia) i żeby entuzjazm z gry na luzie nie wyparowywał tak jak u mnie :)

This Post:
00
320288.5 in reply to 320288.4
Date: 09/06/2023 13:06:35
BC Lake Wolves
III.13
Overall Posts Rated:
00
Cześć,
Ja w tym sezonie jeszcze sobie odpuszczę także z tego co czytam masz autostradę do 3 ligi :) do finału natomiast będzie walka! O awans postaram się w przyszłym sezonie, teraz jeszcze chcę trochę rozbudować wszystko i wyszkolić kilku młodych graczy.
Co do mojej przeszłości w BB to grałem kiedyś już jakieś 15/20 sezonów temu i dotarłem nawet do środka 3 ligi :)

Pozdrowionka!

This Post:
00
320288.6 in reply to 320288.4
Date: 09/06/2023 14:29:45
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Cześć,
Ostro pojechałeś, mój center nauczy Cię dyplomacji :)
Niestety entuzjazm szybko spada, co jest bez sensu trochę, żeby go wykorzystać trzeba grać mecze codziennie.
Grałem dawno temu w okolicach 20 sezonu kiedy w 6 ligach bylo tylko kilka botów. Dużo graczy odeszło, a sama gra wydaje mi się, że jest dla dziadersów, nie wiem czy 18 latek chętnie by się tu bawił.
Hubsoniuszu, nie gram o awans, ale zrobie co w mojej mocy, żeby grać w finale play off. Najwyżej w samym finale z bc lake sprawdzimy co w przypadku gdy dwie drużyny dadzą walkowera, bijąc się o nieawans ;)

This Post:
00
320288.7 in reply to 320288.6
Date: 09/08/2023 11:59:42
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Cześć,
Te Twoje zawadiackie zakupy BuzzerBeaterowych dziadków z wysokimi pensjami zmusiły mnie do podjęcia radykalnych kroków, czyli zrobienia tego samego :)
Nie planowałem w tej części sezonu takiego uszczuplenia zysku tygodniowego, no ale życie w drużynie Kawii Domowych nie jest łatwe, co ja na to poradzę :/
Możesz kupić dowolnego zawodnika, na jakiego Cię stać, ale nie zatrzymasz mnie na moim parkiecie, gdyż to po mojej stronie jest moc Kawii Domowych... i przewaga własnego parkietu :)
Z każdym treningiem moja drużyna jest coraz potężniejsza, juniorzy rozwijają się w gwałtownym tempie, w drużynie pojawiają się coraz to nowsze supergwiazdy, gotowe na nowe wyzwania, forma szybuje do niebotycznych poziomów (może nie aż tak wysoko, ale rośnie), na Immortals Arenie oczekuje się ponad 7000 fanów gotowych, by zagrzewać drużynę do boju.
W obliczu nieuchronnej klęski Amator Kiełpino chwyta się brzytwy w postaci wysłużonych zawodników, których pensje nijak mają się do realnego poziomu gry, bo i tak nie grają lepiej od skromniejszych zawodników The Cavy Squad.

Czy wyszła mi narracja starcia gigantów? Nie? Szkoda...

Teraz na poważnie. Trochę wystraszyłem się Twoich weteranów i nie jestem zbyt pewny swoich graczy przed jutrzejszym meczem, no ale trzeba wierzyć w zwycięstwo. Liczę na tego nowego Niemca, którego dziś kupiłem.
Powodzenia!

This Post:
00
320288.8 in reply to 320288.7
Date: 09/08/2023 13:51:32
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Wejdę w rolę :)

Historia świata uczy, że to doświadczenie jest więcej warte niż radosne podskoki chłoptasiów. Dziś jest dzień, w którym Amator zmienił się w Pogromcę Kiełpino (niestety nie zmienię nazwy, bo już mnie nie stać). Wiedz, że do drużyny spod znaku Kawii Domowej przyjedzie dwunastu fantastycznych zawodników. Zmienimy tą Immortals Arenę w zwykłą klatkę, w której jest miejsce Kawii. Będzie kocioł, a wiedz, że to nie są te same chłopaki, których widziałeś w poprzednim sezonie, teraz to prawdziwe gryzonie ;) Jeśli pamiętasz jaki popłoch w poprzednim sezonie robił Bernie Diano to niech o potędze Amatora świadczy fakt, że Bernie zacznie mecz na ławce. Nawet jeżeli jutro Amator nie wygra, to ziarno zostało zasiane, a plony będziemy zbierać w najbliższych tygodniach. Zastosuję jeszcze psychologiczną sztuczkę, proponuję przewidywanie, że zaatakujemy spod kosza.

Chłopaki z Kiełpina chcą mięsa, nie wiem na ile najedzą się Kawią, ale lepszy rydz niż nic.

Powodzenia i mam nadzieję wyrównanego spotkania :)

This Post:
00
320288.9 in reply to 320288.8
Date: 09/09/2023 12:32:45
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Zaraz mecz. Myślę, że moja taktyka Cię zaskoczy :). Zagram dość ryzykownie. I nie dziwię się, że Diano na ławce. Ja tego placka już 3 razy zatrzymałem. Nie boję się tych Twoich weteranów!
Jeszcze dorzucę okrzyk bojowy:
DO BOJU KAWIE!!!!!!!!
Powodzenia, potrzebujesz go... :)
Wilu57, radzę Ci szykować popcorn, bo zaraz będziesz świadkiem starcia tytanów!

This Post:
00
320288.10 in reply to 320288.9
Date: 09/09/2023 13:38:00
Amator Kiełpino
IV.23
Overall Posts Rated:
11
Po takim upokorzeniu, które obnażyło wszystkie błędy i słabości Amatora, nadszedł czas na zmiany. Nowy menadżer wraz z nowym trenerem postawią na młodzież, jakościowe szkolenie i cierpliwość. Drużynie The Cavy Squad życzymy awansu, a wszystkim innym dobrej zabawy. Widzimy się w sezonie 70 z potężnym Amatorem!!!

This Post:
00
320288.11 in reply to 320288.10
Date: 09/09/2023 13:48:19
The Cavy Squad
III.3
Overall Posts Rated:
2727
Nowy menadżer wraz z nowym trenerem postawią na młodzież, jakościowe szkolenie i cierpliwość. Drużynie The Cavy Squad życzymy awansu, a wszystkim innym dobrej zabawy.

Ale to chyba Ty jesteś menadżerem, to jak nowy menadżer? Co chcesz przekazać w ten sposób? Poza tym, mecz się jeszcze nie skończył. Wiem, że 14 punktów to duża strata, ale nie jest nie do odrobienia. Poza tym, o co chodzi z Diano i Catelainem na liście transferowej za 1 dolara?

Last edited by Hubsoniusz at 09/09/2023 13:51:04