League Schedule -- Season 59
Date/Time Away team Status Home team
11/05/2022 12:35:00 AZS K-lin 1968 Zapartex
11/05/2022 12:35:00 Antyśląskwrocław Kings Bydgoszcz
11/05/2022 12:35:00 Rotwailery LeBartol
11/05/2022 12:35:00 Tylko Wychowankowie Macool_Team
11/05/2022 12:35:00 BC Kwidzyn Orły Częstochowa
11/05/2022 12:35:00 MKS Janowianka Janów Lube KS Społem
11/05/2022 12:35:00 Confex Legnica RKM Basket Rybnik
11/05/2022 12:35:00 AG Basket Koneserzy Jägera TV
11/08/2022 12:35:00 8 Zapartex 6 Antyśląskwrocław TV
11/08/2022 12:35:00 3 Kings Bydgoszcz 2 Rotwailery
11/08/2022 12:35:00 7 LeBartol 4 Tylko Wychowankowie
11/08/2022 12:35:00 5 Macool_Team 1 AZS K-lin 1968
11/08/2022 12:35:00 5 Orły Częstochowa 8 MKS Janowianka Janów Lube
11/08/2022 12:35:00 1 KS Społem 7 Confex Legnica
11/08/2022 12:35:00 2 RKM Basket Rybnik 6 AG Basket
11/08/2022 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 4 BC Kwidzyn
11/12/2022 12:35:00 2 Rotwailery 7 Zapartex
11/12/2022 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 5 Kings Bydgoszcz TV
11/12/2022 12:35:00 3 AZS K-lin 1968 8 LeBartol
11/12/2022 12:35:00 4 Antyśląskwrocław 6 Macool_Team
11/12/2022 12:35:00 7 Confex Legnica 3 Orły Częstochowa
11/12/2022 12:35:00 6 AG Basket 1 KS Społem
11/12/2022 12:35:00 2 BC Kwidzyn 4 RKM Basket Rybnik
11/12/2022 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 5 Koneserzy Jägera
11/15/2022 12:35:00 7 Zapartex 2 Tylko Wychowankowie
11/15/2022 12:35:00 5 Kings Bydgoszcz 3 AZS K-lin 1968
11/15/2022 12:35:00 8 LeBartol 4 Antyśląskwrocław
11/15/2022 12:35:00 6 Macool_Team 1 Rotwailery
11/15/2022 12:35:00 3 Orły Częstochowa 6 AG Basket
11/15/2022 12:35:00 1 KS Społem 2 BC Kwidzyn TV
11/15/2022 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 7 MKS Janowianka Janów Lube
11/15/2022 12:35:00 4 Koneserzy Jägera 8 Confex Legnica
11/19/2022 12:35:00 8 LeBartol 7 Zapartex
11/19/2022 12:35:00 6 Macool_Team 5 Kings Bydgoszcz
11/19/2022 12:35:00 2 Rotwailery 4 AZS K-lin 1968 TV
11/19/2022 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 3 Antyśląskwrocław
11/19/2022 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 2 Orły Częstochowa TV
11/19/2022 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 1 KS Społem
11/19/2022 12:35:00 8 Confex Legnica 4 BC Kwidzyn
11/19/2022 12:35:00 6 AG Basket 7 MKS Janowianka Janów Lube
11/22/2022 12:35:00 8 Zapartex 6 Macool_Team
11/22/2022 12:35:00 4 Kings Bydgoszcz 7 LeBartol
11/22/2022 12:35:00 5 AZS K-lin 1968 1 Tylko Wychowankowie
11/22/2022 12:35:00 3 Antyśląskwrocław 2 Rotwailery
11/22/2022 12:35:00 2 Orły Częstochowa 3 Koneserzy Jägera
11/22/2022 12:35:00 1 KS Społem 5 RKM Basket Rybnik
11/22/2022 12:35:00 4 BC Kwidzyn 6 AG Basket
11/22/2022 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 7 Confex Legnica TV
11/26/2022 12:35:00 4 Kings Bydgoszcz 8 Zapartex
11/26/2022 12:35:00 6 Macool_Team 7 LeBartol TV
11/26/2022 12:35:00 3 Antyśląskwrocław 5 AZS K-lin 1968
11/26/2022 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 2 Rotwailery
11/26/2022 12:35:00 1 KS Społem 2 Orły Częstochowa
11/26/2022 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 6 RKM Basket Rybnik
11/26/2022 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 5 BC Kwidzyn
11/26/2022 12:35:00 4 AG Basket 7 Confex Legnica
11/29/2022 12:35:00 8 Zapartex 2 Orły Częstochowa
11/29/2022 12:35:00 2 Kings Bydgoszcz 1 KS Społem
11/29/2022 12:35:00 7 LeBartol 6 RKM Basket Rybnik
11/29/2022 12:35:00 5 Macool_Team 3 Koneserzy Jägera
11/29/2022 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 5 BC Kwidzyn
11/29/2022 12:35:00 3 Antyśląskwrocław 8 MKS Janowianka Janów Lube
11/29/2022 12:35:00 4 Rotwailery 7 Confex Legnica
11/29/2022 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 4 AG Basket TV
12/03/2022 12:35:00 2 KS Społem 8 Zapartex
12/03/2022 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 2 Kings Bydgoszcz
12/03/2022 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 7 LeBartol TV
12/03/2022 12:35:00 6 BC Kwidzyn 5 Macool_Team
12/03/2022 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 6 AZS K-lin 1968
12/03/2022 12:35:00 7 Confex Legnica 4 Antyśląskwrocław
12/03/2022 12:35:00 4 AG Basket 3 Rotwailery
12/03/2022 12:35:00 1 Orły Częstochowa 1 Tylko Wychowankowie
12/06/2022 12:35:00 8 Zapartex 5 RKM Basket Rybnik
12/06/2022 12:35:00 3 Kings Bydgoszcz 3 Koneserzy Jägera
12/06/2022 12:35:00 7 LeBartol 6 BC Kwidzyn
12/06/2022 12:35:00 5 Macool_Team 8 MKS Janowianka Janów Lube
12/06/2022 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 7 Confex Legnica
12/06/2022 12:35:00 2 Antyśląskwrocław 4 AG Basket
12/06/2022 12:35:00 4 Rotwailery 2 Orły Częstochowa
12/06/2022 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 1 KS Społem
12/10/2022 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 8 Zapartex
12/10/2022 12:35:00 6 BC Kwidzyn 3 Kings Bydgoszcz
12/10/2022 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 7 LeBartol
12/10/2022 12:35:00 7 Confex Legnica 5 Macool_Team TV
12/10/2022 12:35:00 4 AG Basket 6 AZS K-lin 1968
12/10/2022 12:35:00 2 Orły Częstochowa 2 Antyśląskwrocław
12/10/2022 12:35:00 1 KS Społem 4 Rotwailery
12/10/2022 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 1 Tylko Wychowankowie
12/13/2022 12:35:00 8 Zapartex 6 BC Kwidzyn
12/13/2022 12:35:00 3 Kings Bydgoszcz 8 MKS Janowianka Janów Lube
12/13/2022 12:35:00 7 LeBartol 7 Confex Legnica
12/13/2022 12:35:00 5 Macool_Team 4 AG Basket
12/13/2022 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 2 Orły Częstochowa
12/13/2022 12:35:00 2 Antyśląskwrocław 1 KS Społem TV
12/13/2022 12:35:00 4 Rotwailery 5 RKM Basket Rybnik
12/13/2022 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 3 Koneserzy Jägera
12/17/2022 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 8 Zapartex TV
12/17/2022 12:35:00 6 Confex Legnica 2 Kings Bydgoszcz
12/17/2022 12:35:00 4 AG Basket 7 LeBartol
12/17/2022 12:35:00 2 Orły Częstochowa 5 Macool_Team
12/17/2022 12:35:00 1 KS Społem 6 AZS K-lin 1968
12/17/2022 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 3 Antyśląskwrocław
12/17/2022 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 4 Rotwailery
12/17/2022 12:35:00 7 BC Kwidzyn 1 Tylko Wychowankowie
12/24/2022 12:35:00 8 Zapartex 6 Confex Legnica
12/24/2022 12:35:00 2 Kings Bydgoszcz 4 AG Basket
12/24/2022 12:35:00 7 LeBartol 2 Orły Częstochowa
12/24/2022 12:35:00 5 Macool_Team 1 KS Społem
12/24/2022 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 5 RKM Basket Rybnik TV
12/24/2022 12:35:00 3 Antyśląskwrocław 3 Koneserzy Jägera
12/24/2022 12:35:00 4 Rotwailery 7 BC Kwidzyn TV
12/24/2022 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 8 MKS Janowianka Janów Lube
12/27/2022 12:35:00 4 AG Basket 8 Zapartex
12/27/2022 12:35:00 2 Orły Częstochowa 2 Kings Bydgoszcz TV
12/27/2022 12:35:00 1 KS Społem 7 LeBartol
12/27/2022 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 5 Macool_Team
12/27/2022 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 6 AZS K-lin 1968
12/27/2022 12:35:00 7 BC Kwidzyn 3 Antyśląskwrocław
12/27/2022 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 4 Rotwailery
12/27/2022 12:35:00 6 Confex Legnica 1 Tylko Wychowankowie
12/31/2022 12:35:00 8 Zapartex 6 AZS K-lin 1968
12/31/2022 12:35:00 2 Kings Bydgoszcz 3 Antyśląskwrocław
12/31/2022 12:35:00 7 LeBartol 4 Rotwailery
12/31/2022 12:35:00 5 Macool_Team 1 Tylko Wychowankowie
12/31/2022 12:35:00 2 Orły Częstochowa 7 BC Kwidzyn
12/31/2022 12:35:00 1 KS Społem 8 MKS Janowianka Janów Lube
12/31/2022 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 6 Confex Legnica
12/31/2022 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 4 AG Basket TV
01/03/2023 12:35:00 2 Antyśląskwrocław 8 Zapartex TV
01/03/2023 12:35:00 3 Rotwailery 4 Kings Bydgoszcz
01/03/2023 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 7 LeBartol
01/03/2023 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 5 Macool_Team
01/03/2023 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 2 Orły Częstochowa
01/03/2023 12:35:00 6 Confex Legnica 1 KS Społem TV
01/03/2023 12:35:00 4 AG Basket 5 RKM Basket Rybnik
01/03/2023 12:35:00 7 BC Kwidzyn 3 Koneserzy Jägera
01/07/2023 12:35:00 8 Zapartex 4 Rotwailery
01/07/2023 12:35:00 3 Kings Bydgoszcz 1 Tylko Wychowankowie TV
01/07/2023 12:35:00 7 LeBartol 6 AZS K-lin 1968
01/07/2023 12:35:00 5 Macool_Team 2 Antyśląskwrocław
01/07/2023 12:35:00 2 Orły Częstochowa 6 Confex Legnica
01/07/2023 12:35:00 1 KS Społem 4 AG Basket
01/07/2023 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 7 BC Kwidzyn
01/07/2023 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 8 MKS Janowianka Janów Lube
01/10/2023 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 8 Zapartex
01/10/2023 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 4 Kings Bydgoszcz
01/10/2023 12:35:00 2 Antyśląskwrocław 7 LeBartol
01/10/2023 12:35:00 3 Rotwailery 5 Macool_Team
01/10/2023 12:35:00 4 AG Basket 2 Orły Częstochowa
01/10/2023 12:35:00 7 BC Kwidzyn 1 KS Społem
01/10/2023 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 5 RKM Basket Rybnik
01/10/2023 12:35:00 6 Confex Legnica 3 Koneserzy Jägera
01/14/2023 12:35:00 8 Zapartex 7 LeBartol
01/14/2023 12:35:00 3 Kings Bydgoszcz 5 Macool_Team
01/14/2023 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 4 Rotwailery TV
01/14/2023 12:35:00 2 Antyśląskwrocław 1 Tylko Wychowankowie
01/14/2023 12:35:00 2 Orły Częstochowa 5 RKM Basket Rybnik TV
01/14/2023 12:35:00 1 KS Społem 3 Koneserzy Jägera
01/14/2023 12:35:00 7 BC Kwidzyn 6 Confex Legnica
01/14/2023 12:35:00 8 MKS Janowianka Janów Lube 4 AG Basket
01/17/2023 12:35:00 5 Macool_Team 8 Zapartex
01/17/2023 12:35:00 7 LeBartol 3 Kings Bydgoszcz
01/17/2023 12:35:00 1 Tylko Wychowankowie 6 AZS K-lin 1968
01/17/2023 12:35:00 4 Rotwailery 2 Antyśląskwrocław
01/17/2023 12:35:00 3 Koneserzy Jägera 2 Orły Częstochowa
01/17/2023 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 1 KS Społem
01/17/2023 12:35:00 4 AG Basket 7 BC Kwidzyn
01/17/2023 12:35:00 6 Confex Legnica 8 MKS Janowianka Janów Lube
01/21/2023 12:35:00 8 Zapartex 3 Kings Bydgoszcz
01/21/2023 12:35:00 7 LeBartol 5 Macool_Team TV
01/21/2023 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 2 Antyśląskwrocław
01/21/2023 12:35:00 4 Rotwailery 1 Tylko Wychowankowie
01/21/2023 12:35:00 2 Orły Częstochowa 1 KS Społem
01/21/2023 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 3 Koneserzy Jägera
01/21/2023 12:35:00 7 BC Kwidzyn 8 MKS Janowianka Janów Lube TV
01/21/2023 12:35:00 6 Confex Legnica 4 AG Basket
01/24/2023 12:35:00 Macool_Team Tylko Wychowankowie PO
01/24/2023 12:35:00 Kings Bydgoszcz Antyśląskwrocław PO
01/24/2023 12:35:00 AG Basket KS Społem PO
01/24/2023 12:35:00 Koneserzy Jägera Orły Częstochowa PO
01/24/2023 12:35:00 MKS Janowianka Janów Lube Rotwailery RL
01/24/2023 12:35:00 LeBartol RKM Basket Rybnik RL
01/24/2023 12:35:00 Confex Legnica AZS K-lin 1968 RL
01/28/2023 12:35:00 5 Rotwailery 7 MKS Janowianka Janów Lube RL
01/28/2023 12:35:00 5 RKM Basket Rybnik 7 LeBartol RL
01/28/2023 12:35:00 6 AZS K-lin 1968 6 Confex Legnica RL
01/28/2023 12:35:00 Antyśląskwrocław Tylko Wychowankowie SF
01/28/2023 12:35:00 Orły Częstochowa KS Społem SF
01/31/2023 12:35:00 KS Społem Antyśląskwrocław F
02/04/2023 12:35:00 2 Antyśląskwrocław 1 KS Społem F
02/05/2023 12:35:00 1 KS Społem 2 Antyśląskwrocław TB
PO: Playoff RL: Relegation Match TB: Tie-Breaker SF: Semi-Final F: Final TV: Televised
Advertisement