BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - IV.46 > Český národní tým U21

Favorite Folders

Český národní tým U21

Set priority
Show messages by
From: Amare
This Post:
00
96070.1
Date: 06/10/2009 09:10:16
BC Vizovice Plums
II.4
Overall Posts Rated:
4646
Milí kolegové manažeři,
z popudu trenéra českého NT U21 níže uvádím několik obecných návodů. Určené jsou zejména (ale nejen) pro manažery týmů, kteří mají na soupisce některou z nadějí U21. Neberte to v žádném případě jako nemístné mentorování, jde nám jen o tom, abyste se v začátcích na BB nedopouštěli zbytečných chyb jako my. Chybami se může zpomalit vývoj mladých nadějných hráčů, event. přímo ohrozit existence týmu jako takového.

1. trenér týmu by měl mít level minimálně 4, jinak trénink nebude dostatečně rychlý
2. na odkazech (46519.4) a (46519.5) jsou uvedeny doporučené tréninkové plány trenéra U21 rwystyrka
3. dbejte na finanční stabilitu klubu -
- neživte zbytečně moc hráčů, cca. 12-13 hráčů úplně stačí, více stejně nestihnete adekvátně trénovat
- nemějte zbytečně vysoké platy u trenéra, doktora, PR manažera
- sledujte návštěvnost ve své aréně a optimálně nastavte vstupné

během dneška by už všichni z vás, kteří v týmu mají nadějného mladíka, měli mít v poště dopis od trenéra NT U21, s doporučeným tréninkovým schematem.
K jeho plnění nikoho nechceme a ani nemůžeme nutit, je to věc každého z nás, jak se k věci postaví. V každém případě síla národních týmů je přímo úměrná prestiži příslušné národní komunity v BB. Pro mě osobně je trénink reprezentanta (i jen potenciálního) otázkou zásadního významu, a považuji to za čest.
Rozvoj hráčů na jiných postech je přednostním tréninkem těchto borců samozřejmě zpomalen, což si už uvědomili i tvůrci BB - proto (aby zahráli i na tu nižší strunu v každém z nás, než je "pouhé" vlastenectví) bylo oznámeno, že tým, které bude mít ve svém středu členy NT, bude od příští sezony každý týden finančně bonifikován vyššími částkami za prodej suvenýrů :-)

Hodně štěstí v ligových bojích!

Last edited by Amare at 01/28/2010 02:42:43