BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > CT '63

CT '63

Set priority
Show messages by
From: Tiger
This Post:
22
322228.1
Date: 12/01/2023 01:27:15
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
календар регулярки турніру цього сезону:

11/12/2023 36 Ukraina U21 74 Makedonija U21 Makedonija
18/12/2023 86 Al Maghrib U21 36 Ukraina U21 Ukraina
25/12/2023 36 Ukraina U21 37 Eesti U21 Eesti
01/01/2024 38 Colombia U21 36 Ukraina U21 Ukraina
08/01/2024 36 Ukraina U21 98 Ghana U21 Ghana
15/01/2024 75 Nippon U21 36 Ukraina U21 Ukraina
22/01/2024 36 Ukraina U21 25 England U21 England
29/01/2024 21 Indonesia U21 36 Ukraina U21 Ukraina

не найкращий. старт з македонією у гостях може бути важкою грою. в них ще й склад по зарплатні не слабкіший. з естонією також граємо у гостях. і склад в них значно зарплатніший. в колумбії навряд чи склад остаточний, думаю буде сильніший. англія знов у гостях, з англією в мене стосунки не дуже вдалі. і завершуємо з індонезією. 8й тур дуже залежить від турнірного становища, але індонезія може бути не подарунком

From: Tiger
This Post:
22
322228.2 in reply to 322228.1
Date: 12/11/2023 20:04:49
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
розпочали новий офіційний сезон.
познайомимося з командою. на сьогодні в команді 5 великих. 21річний норікян, і також 20річні павлюк з тріо 20річних центра від Gello. чотири 20річних гравця та норікян, який вперся сезон тому, тобто можна також рахувати 20річним. павлюк найзарплатніший гравець команди. три центри з однієї команди... чесно кажучі я не був фанатом рішення визивати усіх трьох, навіть говорив про це Gello. але все ж таки вирішив що це найкращий варіант на сьогодні. не факт що він буде найкращим наступного сезону. йдемо далі. оксімець. 21річний. хто не помітив, він був у складі увесь попередній сезон, з першої доби, зігравши за офіційний сезон 7 хвилин. мабуть хтось пам'ятая, я десь писав що мені в ньому подобається, та які в нього мінуси. за сезон він став краще, але мінуси залишилися мінусами. але в нас немає нікого, хто може перекрити його мінуси, зберегши плюси. принаймні серед 21річних. далі, захисники. мельник, крівцун - без питань. потім чернюк - їх би з оксімцем схрестити в одного гравця... 20річний вішневський, та 21річний резанцев. останнього обирав дуже довго, серед багатьох гравців, в більшості 20річних. не факт що він буде грати завжди. можете подивитися на його зріст

ок, це було для загального розвитку. переходимо до гри. македонія. в них є два великих по зарплатні десь павлюк-норікян. третій та останній великий в цьому складі має зарплатню 11к. форма - чотири 8ки, інші 7. очікував від них нормал, на це натякає календар та їх історія. в атаці карусель чи раннє
в якийсь момент мені здавалося що в цьому сезоні в нас не буде можливості грати від захисту, лише від атаки. але потім, дивлячись на тренування гравців, здалося що можна. і вирішив я це зробити сьогодні: граємо у гостях, скоріш за все проти нормалу (за яким гнатися не хотів), форма в гравців атаки 7, 8 лише в павлюка... саме тому оксімець в старті, з надією що при лоу пості він віддасть кидки АЗ та павлюку. довго думав на рахунок чи ставити 3-2. вирішив що з таким складом, 3-2 буде гірше, це нівелює наявність оксімця, їх великі, якщо і вміють кидати триочкові, навряд чи будуть робити це багато, з малими під кільцем наші можуть і впоратись
результат. оксімець виявися першою опцією в атаці. мельник та крівцун кидали меньше ніж вишневецький (цей хоча б забивав), резанцев та навіть портвенко. павлюк зіграв добре в атаці, хоч щось. в захисті не впорався ніхто, навіть оксімець, 4/4 триочкових від великих, центр - перша опція в їх атаці. на додаток в нас 21(!!!) втрата при лише 5 перехопленнях, 24 фоли (-12 з лінії), усього 4 блока (2 від чернюка). на диво аж 23 асисти на 35 влучних кидків, це дивно, але недостатньо, щоб щось змінити в цілому - фейл, а ні гра. тестування в офіційному режимі. нажаль, в товариських зустрічах неможливо затестити захист, бо граємо з ентузіазмом 1, що руйнує захист. там можливо тестити лише взаємодії гравців в атаці
будемо виправлятися, хоча буде важко

From: Tiger
This Post:
22
322228.3 in reply to 322228.2
Date: 12/18/2023 13:58:22
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
марокко. в них є два гравці 20к та 25к. номінальні РЗ. але найкращій великий має усього 13к і тільки-но був на трансфері: ближні кидок та захист по 13, підбір, як і усі інші навички, десь 4. форма непогана, у найкращого гравця 7, далі усі 8ки. у першому турі обіграли швейцарію на рівному настрою зовнішьою атакою. що логічно. проти нас теж має бути. я не думаю, що в захисті вони можуть зіграти 2-3, в них просто недостатньо гравців з добрим ближнім захистом. також сумніваюся, що в них буде 3-2, бо в нас і так перевага в великих, і якось логічно грати проти марокко внутрішній акцент
але чесно кажучі увесь тиждень в мене були інші думки. вирішив я зіграти рнг легким складом акцентованим на атаку. і навіть не тому, що портвенко та крівий у формі 7. насправді, важко сказати звідки винік цей варіант. верніше, чому він виник саме зараз. марокко не настільки слабкий суперник, і їх склад не говорить про таку атаку проти них... три основні ударні сили це крівцун, мельнік та павлюк. вони усі у формі 8 тому зайняли свої місця, павлюк на Ц. оксімець у формі 9, пішов на МФ. його розподіл навичок не для МФ, але з урахуванням тактики... на РЗ пішов резанцев, з-за форми. не вистачало гравців під цю тактику, тому були викликані ще три 20річних. потрібні були два, але я не зумів обрати між марковим та левіцьким )) ще якогось гарного атакувального захисника який може замінити чернюка чи вішневецького не знайшов, тому вони грали незважаючі на форму 7. в захисті 3-2, вже побачили, що наші гравці один в один не справляються

атака спрацювала. 120 очок - це гарний результат. в захисті 97 очок це не гарно, але це більше за рахунок запасу. так, в ції растановці в нас дуже велика різниця між стартом та запасом. індивідуально не вразив мельник (що неочікуванно) та вишневецький (що можна списати на форму). усі інші в атаці відіграли гарно, особливо оксімець та резанцев, в яких 8/10 триочкових на двох. в цілому їх гарний виступ можна назвати несподіванним, але форма можливо сказала своє слово. павлюк був недостатньо активним в атаці, багато втрат. в цілому гра більш гарна ніж попередня, але все ще не ідеальна. будемо думати що ще можна зробити
наступного тижня естонія і це страшно )

From: Tiger
This Post:
33
322228.4 in reply to 322228.1
Date: 01/06/2024 15:54:14
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
вибачаюся що без вчасних оглядів останніх двох ігор. щось в мене не було сил їх писати...

це були два схожих матча. в естонії та колумбії схожі склади: доволі сильні великі, до 53к зарплатні, і не самі погані малі, принаймні за зарплатнею кращі за наших. в нас павлюк без форми, мельник був травмований/без форми. тобто весь атакуючий потенціал що залишався - це крівцун. великі що залишалися (і які також не усі були у гарній формі) це такі, що атаку на них не побудуєшь. хоча, якщо змусити їх атакувати данками, то все можливо. які були варіанти:
1) зіграти легким складом як проти марокко. але без павлюка та мельника склад виходе дуже слабкий, та й я очікував 3-2 принаймні від естонії.
2) пейшн через крівцуна. але як я вже казав, я очікував 3-2 принаймні від естонії.
3) спробувати зіграти від захисту через блоки наших великих. велика вірогідність що як естонія, так і колумбія зіграють щось внутрішнє, тому такий варіант має рацію. він у був обраний на обидів гри
а в атаці спробувати щось, щоб великі атакували данками. почергово були опробувані прінстон та під щит

захист спрацював. 39 блоків за дві гри, 74 очка набирали суперники в середньому. а ось в атаці...
при прінстоні першою опцією були ЛФи. і якщо в товарці вони атакували з гарним відсотком, то проти естонії... 4/26... ок, я не очікував 50%+, але хочаб у 2 рази краще ніж сталося. особливо від чернюка. крівцун зіграв гарно, але недостатньо активно. великі забили 4/14, що також у плюс не запишешь.
при під щит відсоток набагато краще, 35% проти 27%. але набрали ненабагато більше ) великі забили 12/28, вже краще, але все ще далеко від бажаного. ну і в цілому виділити нікого не можна. в колумбії склад меньш глибокий ніж в естонії, тому запас відігра значно краще. ну і в нас був шанс на перемогу. за 0:51 після влучного кидка чернюка ми вели +1. після цього було перехоплення (портвенко) зі швидкою атакою (фейспалм). чернюк пробив мимо, але на ньому зфолили і він змазав двічі (хник). після цього замість блоку портвенко сфолив і колумбія вийшла вперед. потім наша втрата, фол і два кидки мимо (!), але підбор в нападі, фол і 1/2. останній кидок був на перемогу, триочковий, але проти 3-2... залишалася 1 секунда, наше володіння, але замість кидка втрата. ця хвилина повністю описує нашу атаку в цих двох іграх... нажаль
вгадайка проти естонії. в останні хвилини здалося що вони можуть зіграти щось зовнішнє, згадуючи нашу гру попереднього сезону, але так, це була помилка. в нас все рівно було 3-2 тому навіть без вгадайки це був би плюс для нас. але вгадайка не вплинула не результат. від колумбії же я не очікував нормалу, бо в них календар непростий після нас. але в нас-то він простий і можна було перестрахуватися ((

From: Tiger
This Post:
33
322228.5 in reply to 322228.4
Date: 01/08/2024 19:38:04
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
гана - це було простіше. їх склад слабший за марокко. тому вибір легкого складу був очевидним. але. павлюк не в формі (і чесно кажучі сумніваюся що в нового власника він набере грану форму ((( ). розмірковував чи не зіграти зовсім без номінальних великих, але не набирається гравців ))) навіть щоб виставити 8 "малих" довелося викликати ще одного 20річного, веремія, бо резанцев травмований. там був вибір між трьома, тому теоретично можна було... )) цього разу вирішив зіграти раннє, але це не спрацювало: відсоток триочкових в нас 54%, тоді як двоочкових лише 34%. взагалі в атаці зіграли не дуже. вішневецький та чернюк - молодці. жо кривого з портвенко також питань нема. усі інші... чернюк - логічно. він найсильніший в атаці. найслабший в захисті, через що отримав лише +2 хоча набрав більше усіх очок. це не тільки його провина, але його також. не розумію чому крівцун та мельник не показують те, на що здатні. вони також сильні і вони сильніші за вишневецького, наприклад. 100% сильніші. але щось в мене такі гравці не грають добре... захист в гани був 4+1, де 1 був під щитом, тому порівнювати наших гравців, здається, можна вільно...
в захисті ми зіграли непогано, але можна було краще. це пов'язано з тим, що я вирішив не ставити 3-2, в тому числі щоб краще відіграти на підборах, але потрібно було 3-2

From: Tiger
This Post:
11
322228.6 in reply to 322228.5
Date: 01/22/2024 02:07:21
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
японія. в них не настільки слабкі гравці, є великий 30к, малі під 20к, але вони без вторинних навичок і не супер первинні захисти. в нас форма була гарна, але не у великих. тому вибір зовнішньої атаки був не складним. вирішив поміняти місцями мальника з крівцуном. несподіванно це принесло результат: в мельника ідеальні 7/7, в крівцуна 3/6 що не погано. також гарно відкідалися чернюк, та вішневецький. сумарно ця четвірка закинула 30/50 з яких 12/20 триочкових. усі інші - 5/29, з яких 1/7 триочкових. ну, оксімця можна додати до тих, хто відіграв гарно )) ну і насправді не можна лаяти кривого з наконечним. хоча підбори вони програли знатно. ну а ось веремій та парнагян таки не вразили. марков нарешті зіграв. за 22 хвилини 2 кидка, обидва мимо, та 8 підборів. і те, і те дивно: кидків мало, підборів багато )))
а в цілому +45 - більше та простіше ніж я думав

From: Chieftain

This Post:
00
322228.7 in reply to 322228.6
Date: 01/22/2024 03:33:27
Desert Ants
II.1
Overall Posts Rated:
5555
Second Team:
Bull Ants
Можливо б було більше +, як би не травмували Крівцуна.
Але ми то вже не дізнаємося

From: JamesUKR

This Post:
00
322228.8 in reply to 322228.6
Date: 01/22/2024 11:33:45
Dnipro Heat
II.2
Overall Posts Rated:
1717
Певно, що Чернюку треба дати найкращого 6-го гравця. Це перший випадок коли гравець банки набирає поінтів більше в цілому за сезон ніж гравець стартового складу

This Post:
00
322228.9 in reply to 322228.8
Date: 01/22/2024 11:46:21
Desert Ants
II.1
Overall Posts Rated:
5555
Second Team:
Bull Ants
Ну щоб підняти йому ЧСВ можна.
але від цього збірна не досягне вищого місця в рейтингу

This Post:
44
322228.10 in reply to 322228.9
Date: 01/22/2024 14:44:12
Desert Ants
II.1
Overall Posts Rated:
5555
Second Team:
Bull Ants
о це я розумію 6й гравець


Last edited by Chieftain at 01/22/2024 14:46:46

From: Tiger

This Post:
00
322228.11 in reply to 322228.7
Date: 01/22/2024 15:51:28
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
Можливо б було більше +, як би не травмували Крівцуна.
Але ми то вже не дізнаємося


так, було б трохи більше, але не набагато, бо крівцун з-за травми не дограв 5-6 хвилин усього