BuzzerBeater Forums

Türkiye - TBL > 15. sezon tahminler...

15. sezon tahminler...

Set priority
Show messages by
This Post:
00
170842.1
Date: 01/16/2011 05:58:01
yigidospor
TBL
Overall Posts Rated:
225225
şuanda görüyorum ki herkes oyuncu alıp satıyo takımını planlıyo ama forum çok hareketsiz hemen canlandırmamız lazım böyle sus pus olmaz 2. hafta artık tahminlere başlamanın vakti geldi diye düşünüyorum ve katılımın bol olmasını diliyorum

Uludağ Wolfs IIIusive 1 serkan hoca ilk maçtaki etkili oyunundan sonra bu maçıda alır gibi

HucJiaB Ohama 1 huji bu tarz maçlarda aksilik yaşamak istemez gereken önemi verir...

Schweppes Kinder DeU CarnivorS 2 haftanın en güzel maçı bence ev sahibi avantajı deuyu bi adım öne çıkarıyo

MuGiWaRaIcHiMi BC Dingo 1

Layhar yigidospor ? brent olsaydı kendimi favori gösterebilirdim şu an için tahmin yapmak zor ortada bi maç

Galatasaray Heat Bagkur Idmanyurdu 2 gs heatin transfere ihtiyacı var kadroyu kuruna kadar maç kazanmakta zorlanacaktır

FlareX UnieX xXLoneStarStateXx 2 inş kaybeder ama favori çağrı

kırkısrak eagles indiana pacerizers 1 indiananın ilk maçta çiğneme çıktığı düşünülürse bu maçta işi çok zor...

This Post:
00
170842.2 in reply to 170842.1
Date: 01/16/2011 13:43:22
Overall Posts Rated:
226226
Aslına bakarsan forum hareketli bile denilebilir bağkurun olmamasına rağmen

Uludağ Wolfs IIIusive 1 illusive evsahibi avantajı fazla efor harcarsa şansı olabilir.

HucJiaB Ohama 1 ohamanın sakin çıkması gerekn bir maç diye düşünüyorum

Schweppes Kinder DeU CarnivorS 2 ev sahibi avantajı deuda o yüzden bir adım schweppes in blokçuların ne kadar işe yaradığını göreceğimiz bir maç

MuGiWaRaIcHiMi BC Dingo 1 yoruma gerek bırakmadığı için kınıyorummm :)))

Layhar yigidospor 1 yiğidospor daha tbl ye alışmadan layhar a kafa tutması için erken layharın ilk maç sakin oynadığınıda düşünürsek aynı eforda maçı alır beni dinlerse hiç gereği yok daha alacağı maçlar var ? varmı acaba?? yoksa hemen düşüecek mi ? yok canm?? olabilir ama :))

Galatasaray Heat Bagkur Idmanyurdu 2 heat merak ediyorum bence erken davranmış çıkmak için umarım beni yanıltır.

FlareX UnieX xXLoneStarStateXx 2 flarex kadroyu kurmadığı düşünülürse çağrı için rahat galibiyet

kırkısrak eagles indiana pacerizers 1 indiananın ilk maçta çiğneme çıktığı muhtemelen bana CT çekeceği de üstüne katılırsa benimde sakin oynayacağım eklenirse rahat bir maç olacak benim için...

This Post:
00
170842.3 in reply to 170842.1
Date: 01/16/2011 13:43:30
Overall Posts Rated:
226226

Uludağ Wolfs IIIusive 1 illusive evsahibi avantajı fazla efor harcarsa şansı olabilir.

HucJiaB Ohama 1 ohamanın sakin çıkması gerekn bir maç diye düşünüyorum

Schweppes Kinder DeU CarnivorS 2 ev sahibi avantajı deuda o yüzden bir adım schweppes in blokçuların ne kadar işe yaradığını göreceğimiz bir maç

MuGiWaRaIcHiMi BC Dingo 1 yoruma gerek bırakmadığı için kınıyorummm :)))

Layhar yigidospor 1 yiğidospor daha tbl ye alışmadan layhar a kafa tutması için erken layharın ilk maç sakin oynadığınıda düşünürsek aynı eforda maçı alır beni dinlerse hiç gereği yok daha alacağı maçlar var ? varmı acaba?? yoksa hemen düşüecek mi ? yok canm?? olabilir ama :))

Galatasaray Heat Bagkur Idmanyurdu 2 heat merak ediyorum bence erken davranmış çıkmak için umarım beni yanıltır.

FlareX UnieX xXLoneStarStateXx 2 flarex kadroyu kurmadığı düşünülürse çağrı için rahat galibiyet

kırkısrak eagles indiana pacerizers 1 indiananın ilk maçta çiğneme çıktığı muhtemelen bana CT çekeceği de üstüne katılırsa benimde sakin oynayacağım eklenirse rahat bir maç olacak benim için...

This Post:
00
170842.4 in reply to 170842.2
Date: 01/18/2011 14:50:45
Overall Posts Rated:
152152

işyerinden oyuna girmem yasaklandı bilgi işlemciler tarafından. o yüzden gündüzleri evdeki bilgisayara uzaktan erişim programıyla bağlanıp girebiliyorum ama o programda da zırt pırt kopuyor bağlantı. şu an evdeki bilgisayardan kaçamak giriyorum çünkü bizim sıpa büyüdükçe daha fazla ilgi istiyor. dolayısıyla evden de fazla giremeyeceğim. herkesten özür diliyorum.

Azerbaycan A Milli Takım Antrenörü - Azerbaijan NT Coach