BuzzerBeater Forums

Türkiye - TBL > 15. sezon tahminler...

15. sezon tahminler...

Set priority
Show messages by
This Post:
00
170842.3 in reply to 170842.1
Date: 01/16/2011 13:43:30
Overall Posts Rated:
226226
Aslına bakarsan forum hareketli bile denilebilir bağkurun olmamasına rağmen

Uludağ Wolfs IIIusive 1 illusive evsahibi avantajı fazla efor harcarsa şansı olabilir.

HucJiaB Ohama 1 ohamanın sakin çıkması gerekn bir maç diye düşünüyorum

Schweppes Kinder DeU CarnivorS 2 ev sahibi avantajı deuda o yüzden bir adım schweppes in blokçuların ne kadar işe yaradığını göreceğimiz bir maç

MuGiWaRaIcHiMi BC Dingo 1 yoruma gerek bırakmadığı için kınıyorummm :)))

Layhar yigidospor 1 yiğidospor daha tbl ye alışmadan layhar a kafa tutması için erken layharın ilk maç sakin oynadığınıda düşünürsek aynı eforda maçı alır beni dinlerse hiç gereği yok daha alacağı maçlar var ? varmı acaba?? yoksa hemen düşüecek mi ? yok canm?? olabilir ama :))

Galatasaray Heat Bagkur Idmanyurdu 2 heat merak ediyorum bence erken davranmış çıkmak için umarım beni yanıltır.

FlareX UnieX xXLoneStarStateXx 2 flarex kadroyu kurmadığı düşünülürse çağrı için rahat galibiyet

kırkısrak eagles indiana pacerizers 1 indiananın ilk maçta çiğneme çıktığı muhtemelen bana CT çekeceği de üstüne katılırsa benimde sakin oynayacağım eklenirse rahat bir maç olacak benim için...

This Post:
00
170842.4 in reply to 170842.2
Date: 01/18/2011 14:50:45
Overall Posts Rated:
152152
Aslına bakarsan forum hareketli bile denilebilir bağkurun olmamasına rağmen

işyerinden oyuna girmem yasaklandı bilgi işlemciler tarafından. o yüzden gündüzleri evdeki bilgisayara uzaktan erişim programıyla bağlanıp girebiliyorum ama o programda da zırt pırt kopuyor bağlantı. şu an evdeki bilgisayardan kaçamak giriyorum çünkü bizim sıpa büyüdükçe daha fazla ilgi istiyor. dolayısıyla evden de fazla giremeyeceğim. herkesten özür diliyorum.

Azerbaycan A Milli Takım Antrenörü - Azerbaijan NT Coach