League Schedule -- Season 47
Date/Time Away team Status Home team
08/17/2019 11:30:00 Avangarda KK Anagastum
08/17/2019 11:30:00 MARITIMO Herceg Novi PartizanDP
08/17/2019 11:30:00 Scrion Colts Partizan best
08/17/2019 11:30:00 Beard Club KK Budućnost
08/17/2019 11:30:00 Gomilandor Bastards KK Sastavci
08/17/2019 11:30:00 Yellow Sharks KK Galjani
08/17/2019 11:30:00 Igalo Čagalj Neverwinter
08/17/2019 11:30:00 KK Ibar Rozaje BonesaThunders TV
08/20/2019 11:30:00 6 KK Anagastum 2 MARITIMO Herceg Novi TV
08/20/2019 11:30:00 7 PartizanDP 1 Scrion Colts
08/20/2019 11:30:00 8 Partizan best 5 Beard Club
08/20/2019 11:30:00 4 KK Budućnost 3 Avangarda
08/20/2019 11:30:00 8 KK Sastavci 4 Yellow Sharks
08/20/2019 11:30:00 5 KK Galjani 7 Igalo Čagalj
08/20/2019 11:30:00 2 Neverwinter 6 KK Ibar Rozaje
08/20/2019 11:30:00 3 BonesaThunders 1 Gomilandor Bastards
08/24/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 8 KK Anagastum
08/24/2019 11:30:00 6 Beard Club 7 PartizanDP TV
08/24/2019 11:30:00 2 Avangarda 4 Partizan best
08/24/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 5 KK Budućnost
08/24/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 6 KK Sastavci
08/24/2019 11:30:00 7 KK Ibar Rozaje 8 KK Galjani
08/24/2019 11:30:00 1 Gomilandor Bastards 2 Neverwinter
08/24/2019 11:30:00 4 Yellow Sharks 5 BonesaThunders
08/27/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 7 Beard Club
08/27/2019 11:30:00 4 PartizanDP 3 Avangarda
08/27/2019 11:30:00 5 Partizan best 1 MARITIMO Herceg Novi
08/27/2019 11:30:00 6 KK Budućnost 2 Scrion Colts
08/27/2019 11:30:00 7 KK Sastavci 5 KK Ibar Rozaje
08/27/2019 11:30:00 8 KK Galjani 3 Gomilandor Bastards TV
08/27/2019 11:30:00 1 Neverwinter 6 Yellow Sharks
08/27/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 2 Igalo Čagalj
08/31/2019 11:30:00 6 Partizan best 8 KK Anagastum
08/31/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 4 PartizanDP
08/31/2019 11:30:00 2 Scrion Colts 3 Avangarda TV
08/31/2019 11:30:00 5 Beard Club 1 MARITIMO Herceg Novi
08/31/2019 11:30:00 1 Neverwinter 7 KK Sastavci TV
08/31/2019 11:30:00 5 BonesaThunders 8 KK Galjani
08/31/2019 11:30:00 2 Igalo Čagalj 3 Gomilandor Bastards
08/31/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 6 Yellow Sharks
09/03/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 7 KK Budućnost
09/03/2019 11:30:00 4 PartizanDP 5 Partizan best
09/03/2019 11:30:00 2 Avangarda 6 Beard Club
09/03/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 3 Scrion Colts
09/03/2019 11:30:00 7 KK Sastavci 5 BonesaThunders
09/03/2019 11:30:00 8 KK Galjani 1 Neverwinter
09/03/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 3 KK Ibar Rozaje
09/03/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 4 Igalo Čagalj TV
09/07/2019 11:30:00 4 PartizanDP 8 KK Anagastum
09/07/2019 11:30:00 6 KK Budućnost 5 Partizan best TV
09/07/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 2 Avangarda
09/07/2019 11:30:00 7 Beard Club 3 Scrion Colts
09/07/2019 11:30:00 8 KK Galjani 7 KK Sastavci
09/07/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 1 Neverwinter
09/07/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 2 Gomilandor Bastards
09/07/2019 11:30:00 5 KK Ibar Rozaje 3 Igalo Čagalj
09/10/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 8 KK Sastavci
09/10/2019 11:30:00 4 PartizanDP 6 KK Galjani
09/10/2019 11:30:00 5 Partizan best 1 Neverwinter
09/10/2019 11:30:00 6 KK Budućnost 4 BonesaThunders
09/10/2019 11:30:00 2 Avangarda 2 Gomilandor Bastards
09/10/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 7 Yellow Sharks
09/10/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 3 Igalo Čagalj
09/10/2019 11:30:00 7 Beard Club 5 KK Ibar Rozaje TV
09/14/2019 11:30:00 8 KK Galjani 8 KK Anagastum
09/14/2019 11:30:00 1 Neverwinter 3 PartizanDP
09/14/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 5 Partizan best TV
09/14/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 6 KK Budućnost
09/14/2019 11:30:00 7 Yellow Sharks 2 Avangarda
09/14/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 1 MARITIMO Herceg Novi
09/14/2019 11:30:00 5 KK Ibar Rozaje 4 Scrion Colts
09/14/2019 11:30:00 6 KK Sastavci 7 Beard Club
09/17/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 1 Neverwinter
09/17/2019 11:30:00 4 PartizanDP 4 BonesaThunders
09/17/2019 11:30:00 5 Partizan best 2 Gomilandor Bastards
09/17/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 8 Yellow Sharks
09/17/2019 11:30:00 2 Avangarda 3 Igalo Čagalj
09/17/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 5 KK Ibar Rozaje
09/17/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 7 KK Sastavci
09/17/2019 11:30:00 6 Beard Club 6 KK Galjani
09/21/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 8 KK Anagastum
09/21/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 4 PartizanDP
09/21/2019 11:30:00 7 Yellow Sharks 5 Partizan best
09/21/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 7 KK Budućnost TV
09/21/2019 11:30:00 5 KK Ibar Rozaje 3 Avangarda
09/21/2019 11:30:00 8 KK Sastavci 1 MARITIMO Herceg Novi
09/21/2019 11:30:00 6 KK Galjani 2 Scrion Colts
09/21/2019 11:30:00 1 Neverwinter 6 Beard Club
09/24/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 2 Gomilandor Bastards
09/24/2019 11:30:00 4 PartizanDP 6 Yellow Sharks
09/24/2019 11:30:00 5 Partizan best 3 Igalo Čagalj
09/24/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 5 KK Ibar Rozaje
09/24/2019 11:30:00 3 Avangarda 8 KK Sastavci
09/24/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 7 KK Galjani TV
09/24/2019 11:30:00 2 Scrion Colts 1 Neverwinter
09/24/2019 11:30:00 6 Beard Club 4 BonesaThunders
09/28/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 8 KK Anagastum TV
09/28/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 4 PartizanDP
09/28/2019 11:30:00 5 KK Ibar Rozaje 5 Partizan best
09/28/2019 11:30:00 8 KK Sastavci 7 KK Budućnost
09/28/2019 11:30:00 7 KK Galjani 2 Avangarda
09/28/2019 11:30:00 1 Neverwinter 1 MARITIMO Herceg Novi
09/28/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 3 Scrion Colts
09/28/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 6 Beard Club
10/05/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 3 Igalo Čagalj
10/05/2019 11:30:00 4 PartizanDP 5 KK Ibar Rozaje
10/05/2019 11:30:00 5 Partizan best 8 KK Sastavci
10/05/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 7 KK Galjani
10/05/2019 11:30:00 2 Avangarda 2 Neverwinter TV
10/05/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 4 BonesaThunders
10/05/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 1 Gomilandor Bastards TV
10/05/2019 11:30:00 6 Beard Club 6 Yellow Sharks
10/08/2019 11:30:00 5 KK Ibar Rozaje 8 KK Anagastum
10/08/2019 11:30:00 8 KK Sastavci 4 PartizanDP TV
10/08/2019 11:30:00 7 KK Galjani 5 Partizan best
10/08/2019 11:30:00 2 Neverwinter 7 KK Budućnost
10/08/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 2 Avangarda
10/08/2019 11:30:00 1 Gomilandor Bastards 1 MARITIMO Herceg Novi
10/08/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 3 Scrion Colts
10/08/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 6 Beard Club
10/12/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 2 Avangarda
10/12/2019 11:30:00 4 PartizanDP 1 MARITIMO Herceg Novi
10/12/2019 11:30:00 5 Partizan best 3 Scrion Colts
10/12/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 6 Beard Club
10/12/2019 11:30:00 8 KK Sastavci 2 Gomilandor Bastards
10/12/2019 11:30:00 7 KK Galjani 6 Yellow Sharks
10/12/2019 11:30:00 1 Neverwinter 3 Igalo Čagalj
10/12/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 5 KK Ibar Rozaje TV
10/15/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 8 KK Anagastum TV
10/15/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 4 PartizanDP
10/15/2019 11:30:00 6 Beard Club 5 Partizan best
10/15/2019 11:30:00 2 Avangarda 7 KK Budućnost
10/15/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 8 KK Sastavci
10/15/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 7 KK Galjani TV
10/15/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 1 Neverwinter
10/15/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 5 BonesaThunders
10/19/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 3 Scrion Colts
10/19/2019 11:30:00 4 PartizanDP 6 Beard Club TV
10/19/2019 11:30:00 5 Partizan best 2 Avangarda
10/19/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 1 MARITIMO Herceg Novi
10/19/2019 11:30:00 8 KK Sastavci 3 Igalo Čagalj
10/19/2019 11:30:00 7 KK Galjani 4 KK Ibar Rozaje
10/19/2019 11:30:00 1 Neverwinter 2 Gomilandor Bastards
10/19/2019 11:30:00 5 BonesaThunders 6 Yellow Sharks
10/22/2019 11:30:00 6 Beard Club 8 KK Anagastum
10/22/2019 11:30:00 2 Avangarda 4 PartizanDP
10/22/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 5 Partizan best
10/22/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 7 KK Budućnost
10/22/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 8 KK Sastavci
10/22/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 7 KK Galjani
10/22/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 1 Neverwinter
10/22/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 5 BonesaThunders
10/26/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 5 Partizan best
10/26/2019 11:30:00 4 PartizanDP 7 KK Budućnost
10/26/2019 11:30:00 2 Avangarda 3 Scrion Colts TV
10/26/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 6 Beard Club
10/26/2019 11:30:00 8 KK Sastavci 1 Neverwinter TV
10/26/2019 11:30:00 7 KK Galjani 5 BonesaThunders
10/26/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 3 Igalo Čagalj
10/26/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 4 KK Ibar Rozaje
10/29/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 8 KK Anagastum
10/29/2019 11:30:00 5 Partizan best 4 PartizanDP
10/29/2019 11:30:00 6 Beard Club 2 Avangarda
10/29/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 1 MARITIMO Herceg Novi
10/29/2019 11:30:00 5 BonesaThunders 8 KK Sastavci
10/29/2019 11:30:00 1 Neverwinter 7 KK Galjani
10/29/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 2 Gomilandor Bastards
10/29/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 6 Yellow Sharks
11/02/2019 11:30:00 8 KK Anagastum 4 PartizanDP
11/02/2019 11:30:00 5 Partizan best 7 KK Budućnost TV
11/02/2019 11:30:00 2 Avangarda 1 MARITIMO Herceg Novi
11/02/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 6 Beard Club
11/02/2019 11:30:00 8 KK Sastavci 7 KK Galjani
11/02/2019 11:30:00 1 Neverwinter 5 BonesaThunders
11/02/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 6 Yellow Sharks TV
11/02/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 4 KK Ibar Rozaje
TV: Televised
Advertisement