League Schedule -- Season 51
Date/Time Away team Status Home team
09/12/2020 17:00:00 Rims Horqueta High Five Araújo
09/12/2020 17:00:00 Sun Devils Liberfad Menace Rossell y Rius
09/12/2020 17:00:00 Sputnik Abrojal Liceo 23 Basquet
09/12/2020 17:00:00 Nightcats Miguelete Chacosa
09/12/2020 17:00:00 Strongmen Poblado Las Chi DMV
09/12/2020 17:00:00 C.A. Atenas C.A.P.
09/12/2020 17:00:00 C.A. Internacional de Mon Ctrl+Z
09/12/2020 17:00:00 Huevudos Larre Borges TV
09/15/2020 17:00:00 1 High Five Araújo 7 Sun Devils Liberfad TV
09/15/2020 17:00:00 2 Menace Rossell y Rius 6 Sputnik Abrojal
09/15/2020 17:00:00 4 Liceo 23 Basquet 3 Nightcats Miguelete
09/15/2020 17:00:00 5 Chacosa 8 Rims Horqueta
09/15/2020 17:00:00 1 DMV 5 C.A. Atenas
09/15/2020 17:00:00 3 C.A.P. 4 C.A. Internacional de Mon
09/15/2020 17:00:00 6 Ctrl+Z 7 Huevudos
09/15/2020 17:00:00 2 Larre Borges 8 Strongmen Poblado Las Chi
09/19/2020 17:00:00 3 Sputnik Abrojal 1 High Five Araújo
09/19/2020 17:00:00 2 Nightcats Miguelete 4 Menace Rossell y Rius TV
09/19/2020 17:00:00 6 Rims Horqueta 5 Liceo 23 Basquet
09/19/2020 17:00:00 7 Sun Devils Liberfad 8 Chacosa
09/19/2020 17:00:00 6 C.A. Internacional de Mon 4 DMV
09/19/2020 17:00:00 5 Huevudos 2 C.A.P.
09/19/2020 17:00:00 8 Strongmen Poblado Las Chi 7 Ctrl+Z
09/19/2020 17:00:00 3 C.A. Atenas 1 Larre Borges
09/22/2020 17:00:00 1 High Five Araújo 4 Nightcats Miguelete
09/22/2020 17:00:00 2 Menace Rossell y Rius 7 Rims Horqueta
09/22/2020 17:00:00 3 Liceo 23 Basquet 5 Sun Devils Liberfad
09/22/2020 17:00:00 8 Chacosa 6 Sputnik Abrojal
09/22/2020 17:00:00 4 DMV 7 Huevudos
09/22/2020 17:00:00 2 C.A.P. 8 Strongmen Poblado Las Chi TV
09/22/2020 17:00:00 6 Ctrl+Z 5 C.A. Atenas
09/22/2020 17:00:00 1 Larre Borges 3 C.A. Internacional de Mon
09/26/2020 17:00:00 5 Liceo 23 Basquet 1 High Five Araújo
09/26/2020 17:00:00 8 Chacosa 2 Menace Rossell y Rius
09/26/2020 17:00:00 4 Sputnik Abrojal 6 Rims Horqueta TV
09/26/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 3 Sun Devils Liberfad
09/26/2020 17:00:00 7 Ctrl+Z 6 DMV TV
09/26/2020 17:00:00 1 Larre Borges 2 C.A.P.
09/26/2020 17:00:00 5 C.A. Internacional de Mon 8 Strongmen Poblado Las Chi
09/26/2020 17:00:00 4 Huevudos 3 C.A. Atenas
09/29/2020 17:00:00 1 High Five Araújo 8 Chacosa
09/29/2020 17:00:00 3 Menace Rossell y Rius 6 Liceo 23 Basquet
09/29/2020 17:00:00 4 Rims Horqueta 7 Nightcats Miguelete
09/29/2020 17:00:00 2 Sun Devils Liberfad 5 Sputnik Abrojal
09/29/2020 17:00:00 4 DMV 1 Larre Borges
09/29/2020 17:00:00 3 C.A.P. 8 Ctrl+Z
09/29/2020 17:00:00 6 Strongmen Poblado Las Chi 2 Huevudos
09/29/2020 17:00:00 5 C.A. Atenas 7 C.A. Internacional de Mon TV
10/03/2020 17:00:00 3 Menace Rossell y Rius 1 High Five Araújo
10/03/2020 17:00:00 8 Chacosa 6 Liceo 23 Basquet TV
10/03/2020 17:00:00 2 Sun Devils Liberfad 4 Rims Horqueta
10/03/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 5 Sputnik Abrojal
10/03/2020 17:00:00 3 C.A.P. 5 DMV
10/03/2020 17:00:00 1 Larre Borges 8 Ctrl+Z
10/03/2020 17:00:00 6 C.A. Atenas 7 Strongmen Poblado Las Chi
10/03/2020 17:00:00 2 Huevudos 4 C.A. Internacional de Mon
10/06/2020 17:00:00 1 High Five Araújo 5 DMV
10/06/2020 17:00:00 5 Menace Rossell y Rius 4 C.A.P.
10/06/2020 17:00:00 2 Liceo 23 Basquet 8 Ctrl+Z
10/06/2020 17:00:00 8 Chacosa 1 Larre Borges
10/06/2020 17:00:00 6 Rims Horqueta 6 Strongmen Poblado Las Chi
10/06/2020 17:00:00 3 Sun Devils Liberfad 7 C.A. Atenas
10/06/2020 17:00:00 4 Sputnik Abrojal 3 C.A. Internacional de Mon
10/06/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 2 Huevudos TV
10/10/2020 17:00:00 3 C.A.P. 1 High Five Araújo
10/10/2020 17:00:00 8 Ctrl+Z 5 Menace Rossell y Rius
10/10/2020 17:00:00 1 Larre Borges 2 Liceo 23 Basquet TV
10/10/2020 17:00:00 5 Strongmen Poblado Las Chi 8 Chacosa
10/10/2020 17:00:00 7 C.A. Atenas 6 Rims Horqueta
10/10/2020 17:00:00 6 C.A. Internacional de Mon 3 Sun Devils Liberfad
10/10/2020 17:00:00 2 Huevudos 4 Sputnik Abrojal
10/10/2020 17:00:00 4 DMV 7 Nightcats Miguelete
10/13/2020 17:00:00 1 High Five Araújo 8 Ctrl+Z
10/13/2020 17:00:00 5 Menace Rossell y Rius 1 Larre Borges
10/13/2020 17:00:00 3 Liceo 23 Basquet 3 Strongmen Poblado Las Chi
10/13/2020 17:00:00 8 Chacosa 7 C.A. Atenas
10/13/2020 17:00:00 6 Rims Horqueta 6 C.A. Internacional de Mon
10/13/2020 17:00:00 2 Sun Devils Liberfad 4 Huevudos
10/13/2020 17:00:00 4 Sputnik Abrojal 2 DMV
10/13/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 5 C.A.P.
10/17/2020 17:00:00 1 Larre Borges 1 High Five Araújo
10/17/2020 17:00:00 3 Strongmen Poblado Las Chi 5 Menace Rossell y Rius
10/17/2020 17:00:00 7 C.A. Atenas 3 Liceo 23 Basquet
10/17/2020 17:00:00 5 C.A. Internacional de Mon 8 Chacosa TV
10/17/2020 17:00:00 4 Huevudos 6 Rims Horqueta
10/17/2020 17:00:00 2 DMV 2 Sun Devils Liberfad
10/17/2020 17:00:00 6 C.A.P. 4 Sputnik Abrojal
10/17/2020 17:00:00 8 Ctrl+Z 7 Nightcats Miguelete
10/20/2020 17:00:00 3 High Five Araújo 2 Strongmen Poblado Las Chi
10/20/2020 17:00:00 5 Menace Rossell y Rius 7 C.A. Atenas
10/20/2020 17:00:00 1 Liceo 23 Basquet 3 C.A. Internacional de Mon
10/20/2020 17:00:00 8 Chacosa 6 Huevudos
10/20/2020 17:00:00 6 Rims Horqueta 5 DMV
10/20/2020 17:00:00 2 Sun Devils Liberfad 4 C.A.P. TV
10/20/2020 17:00:00 4 Sputnik Abrojal 8 Ctrl+Z
10/20/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 1 Larre Borges
10/24/2020 17:00:00 7 C.A. Atenas 2 High Five Araújo TV
10/24/2020 17:00:00 6 C.A. Internacional de Mon 5 Menace Rossell y Rius
10/24/2020 17:00:00 5 Huevudos 1 Liceo 23 Basquet
10/24/2020 17:00:00 4 DMV 8 Chacosa
10/24/2020 17:00:00 3 C.A.P. 6 Rims Horqueta
10/24/2020 17:00:00 8 Ctrl+Z 4 Sun Devils Liberfad
10/24/2020 17:00:00 1 Larre Borges 3 Sputnik Abrojal
10/24/2020 17:00:00 2 Strongmen Poblado Las Chi 7 Nightcats Miguelete
10/31/2020 17:00:00 4 High Five Araújo 6 C.A. Internacional de Mon
10/31/2020 17:00:00 5 Menace Rossell y Rius 5 Huevudos
10/31/2020 17:00:00 1 Liceo 23 Basquet 4 DMV
10/31/2020 17:00:00 8 Chacosa 3 C.A.P.
10/31/2020 17:00:00 6 Rims Horqueta 8 Ctrl+Z TV
10/31/2020 17:00:00 3 Sun Devils Liberfad 1 Larre Borges
10/31/2020 17:00:00 2 Sputnik Abrojal 2 Strongmen Poblado Las Chi TV
10/31/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 7 C.A. Atenas
11/03/2020 17:00:00 5 Huevudos 4 High Five Araújo
11/03/2020 17:00:00 4 DMV 6 Menace Rossell y Rius TV
11/03/2020 17:00:00 3 C.A.P. 1 Liceo 23 Basquet
11/03/2020 17:00:00 8 Ctrl+Z 8 Chacosa
11/03/2020 17:00:00 1 Larre Borges 5 Rims Horqueta
11/03/2020 17:00:00 2 Strongmen Poblado Las Chi 2 Sun Devils Liberfad
11/03/2020 17:00:00 7 C.A. Atenas 3 Sputnik Abrojal
11/03/2020 17:00:00 6 C.A. Internacional de Mon 7 Nightcats Miguelete
11/07/2020 17:00:00 4 High Five Araújo 5 Rims Horqueta
11/07/2020 17:00:00 6 Menace Rossell y Rius 2 Sun Devils Liberfad
11/07/2020 17:00:00 1 Liceo 23 Basquet 3 Sputnik Abrojal
11/07/2020 17:00:00 8 Chacosa 7 Nightcats Miguelete
11/07/2020 17:00:00 4 DMV 2 Strongmen Poblado Las Chi
11/07/2020 17:00:00 3 C.A.P. 7 C.A. Atenas
11/07/2020 17:00:00 8 Ctrl+Z 6 C.A. Internacional de Mon
11/07/2020 17:00:00 1 Larre Borges 5 Huevudos TV
11/10/2020 17:00:00 3 Sun Devils Liberfad 4 High Five Araújo TV
11/10/2020 17:00:00 1 Sputnik Abrojal 5 Menace Rossell y Rius
11/10/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 2 Liceo 23 Basquet
11/10/2020 17:00:00 6 Rims Horqueta 8 Chacosa
11/10/2020 17:00:00 7 C.A. Atenas 3 DMV
11/10/2020 17:00:00 4 C.A. Internacional de Mon 5 C.A.P. TV
11/10/2020 17:00:00 6 Huevudos 8 Ctrl+Z
11/10/2020 17:00:00 2 Strongmen Poblado Las Chi 1 Larre Borges
11/14/2020 17:00:00 4 High Five Araújo 1 Sputnik Abrojal
11/14/2020 17:00:00 6 Menace Rossell y Rius 7 Nightcats Miguelete TV
11/14/2020 17:00:00 2 Liceo 23 Basquet 5 Rims Horqueta
11/14/2020 17:00:00 8 Chacosa 3 Sun Devils Liberfad
11/14/2020 17:00:00 2 DMV 4 C.A. Internacional de Mon
11/14/2020 17:00:00 5 C.A.P. 6 Huevudos
11/14/2020 17:00:00 8 Ctrl+Z 3 Strongmen Poblado Las Chi
11/14/2020 17:00:00 1 Larre Borges 7 C.A. Atenas
11/17/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 4 High Five Araújo
11/17/2020 17:00:00 5 Rims Horqueta 6 Menace Rossell y Rius
11/17/2020 17:00:00 2 Sun Devils Liberfad 3 Liceo 23 Basquet
11/17/2020 17:00:00 1 Sputnik Abrojal 8 Chacosa
11/17/2020 17:00:00 6 Huevudos 2 DMV
11/17/2020 17:00:00 3 Strongmen Poblado Las Chi 5 C.A.P.
11/17/2020 17:00:00 7 C.A. Atenas 8 Ctrl+Z
11/17/2020 17:00:00 4 C.A. Internacional de Mon 1 Larre Borges
11/21/2020 17:00:00 4 High Five Araújo 2 Liceo 23 Basquet
11/21/2020 17:00:00 6 Menace Rossell y Rius 8 Chacosa
11/21/2020 17:00:00 5 Rims Horqueta 1 Sputnik Abrojal TV
11/21/2020 17:00:00 3 Sun Devils Liberfad 7 Nightcats Miguelete
11/21/2020 17:00:00 2 DMV 8 Ctrl+Z TV
11/21/2020 17:00:00 5 C.A.P. 1 Larre Borges
11/21/2020 17:00:00 3 Strongmen Poblado Las Chi 4 C.A. Internacional de Mon
11/21/2020 17:00:00 7 C.A. Atenas 6 Huevudos
11/24/2020 17:00:00 8 Chacosa 4 High Five Araújo
11/24/2020 17:00:00 2 Liceo 23 Basquet 6 Menace Rossell y Rius
11/24/2020 17:00:00 7 Nightcats Miguelete 5 Rims Horqueta
11/24/2020 17:00:00 1 Sputnik Abrojal 3 Sun Devils Liberfad
11/24/2020 17:00:00 1 Larre Borges 2 DMV
11/24/2020 17:00:00 8 Ctrl+Z 5 C.A.P.
11/24/2020 17:00:00 6 Huevudos 3 Strongmen Poblado Las Chi
11/24/2020 17:00:00 4 C.A. Internacional de Mon 7 C.A. Atenas
11/28/2020 17:00:00 4 High Five Araújo 6 Menace Rossell y Rius
11/28/2020 17:00:00 2 Liceo 23 Basquet 8 Chacosa TV
11/28/2020 17:00:00 5 Rims Horqueta 3 Sun Devils Liberfad
11/28/2020 17:00:00 1 Sputnik Abrojal 7 Nightcats Miguelete
11/28/2020 17:00:00 2 DMV 5 C.A.P.
11/28/2020 17:00:00 8 Ctrl+Z 1 Larre Borges
11/28/2020 17:00:00 3 Strongmen Poblado Las Chi 7 C.A. Atenas TV
11/28/2020 17:00:00 4 C.A. Internacional de Mon 6 Huevudos
TV: Televised
Advertisement