League Schedule -- Season 50
Date/Time Away team Status Home team
06/06/2020 14:00:00 Gimnastico Valencia armonda
06/06/2020 14:00:00 Emenesci Los Goonies
06/06/2020 14:00:00 UD Ibiza Basket Anonimo
06/06/2020 14:00:00 Barreda Basket KK Cedeira
06/06/2020 14:00:00 Danok Slam Beer
06/06/2020 14:00:00 VALENCIA PEOPLES llamuergas
06/06/2020 14:00:00 Tenerife NBA Legends Horno el antequerano C.B
06/06/2020 14:00:00 Vino Eroski Neda City Thunder TV
06/09/2020 14:00:00 6 armonda 7 Emenesci TV
06/09/2020 14:00:00 2 Los Goonies 1 UD Ibiza Basket
06/09/2020 14:00:00 8 Anonimo 4 Barreda Basket
06/09/2020 14:00:00 5 KK Cedeira 3 Gimnastico Valencia
06/09/2020 14:00:00 5 Slam Beer 1 VALENCIA PEOPLES
06/09/2020 14:00:00 8 llamuergas 3 Tenerife NBA Legends
06/09/2020 14:00:00 6 Horno el antequerano C.B 7 Vino Eroski
06/09/2020 14:00:00 2 Neda City Thunder 4 Danok
06/13/2020 14:00:00 2 UD Ibiza Basket 6 armonda
06/13/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 4 Los Goonies TV
06/13/2020 14:00:00 3 Gimnastico Valencia 8 Anonimo
06/13/2020 14:00:00 5 Emenesci 7 KK Cedeira
06/13/2020 14:00:00 1 Tenerife NBA Legends 6 Slam Beer
06/13/2020 14:00:00 5 mascarillas team 8 llamuergas
06/13/2020 14:00:00 4 Danok 7 Horno el antequerano C.B
06/13/2020 14:00:00 2 VALENCIA PEOPLES 3 Neda City Thunder
06/16/2020 14:00:00 7 armonda 2 Barreda Basket
06/16/2020 14:00:00 4 Los Goonies 1 Gimnastico Valencia
06/16/2020 14:00:00 8 Anonimo 6 Emenesci
06/16/2020 14:00:00 5 KK Cedeira 3 UD Ibiza Basket
06/16/2020 14:00:00 5 Slam Beer 7 mascarillas team
06/16/2020 14:00:00 6 llamuergas 3 Danok TV
06/16/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 4 VALENCIA PEOPLES
06/16/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 2 Tenerife NBA Legends
06/20/2020 14:00:00 8 Anonimo 7 armonda
06/20/2020 14:00:00 6 KK Cedeira 5 Los Goonies
06/20/2020 14:00:00 2 UD Ibiza Basket 1 Gimnastico Valencia TV
06/20/2020 14:00:00 3 Barreda Basket 4 Emenesci
06/20/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 4 Slam Beer TV
06/20/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 6 llamuergas
06/20/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 2 Danok
06/20/2020 14:00:00 7 mascarillas team 3 VALENCIA PEOPLES
06/23/2020 14:00:00 6 armonda 4 KK Cedeira
06/23/2020 14:00:00 7 Los Goonies 8 Anonimo
06/23/2020 14:00:00 1 Gimnastico Valencia 2 Barreda Basket
06/23/2020 14:00:00 5 Emenesci 3 UD Ibiza Basket
06/23/2020 14:00:00 4 Slam Beer 1 Neda City Thunder
06/23/2020 14:00:00 7 llamuergas 8 Horno el antequerano C.B
06/23/2020 14:00:00 2 Danok 6 mascarillas team
06/23/2020 14:00:00 3 VALENCIA PEOPLES 5 Tenerife NBA Legends TV
06/27/2020 14:00:00 5 Los Goonies 4 armonda
06/27/2020 14:00:00 6 KK Cedeira 8 Anonimo TV
06/27/2020 14:00:00 7 Emenesci 2 Gimnastico Valencia
06/27/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 3 UD Ibiza Basket
06/27/2020 14:00:00 6 llamuergas 4 Slam Beer
06/27/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 8 Horno el antequerano C.B
06/27/2020 14:00:00 3 VALENCIA PEOPLES 2 Danok
06/27/2020 14:00:00 7 mascarillas team 5 Tenerife NBA Legends
06/30/2020 14:00:00 4 armonda 3 Slam Beer
06/30/2020 14:00:00 6 Los Goonies 6 llamuergas
06/30/2020 14:00:00 8 Anonimo 8 Horno el antequerano C.B
06/30/2020 14:00:00 5 KK Cedeira 1 Neda City Thunder
06/30/2020 14:00:00 2 Gimnastico Valencia 2 Danok
06/30/2020 14:00:00 7 Emenesci 5 VALENCIA PEOPLES
06/30/2020 14:00:00 3 UD Ibiza Basket 4 Tenerife NBA Legends
06/30/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 7 mascarillas team TV
07/04/2020 14:00:00 6 llamuergas 4 armonda
07/04/2020 14:00:00 7 Horno el antequerano C.B 6 Los Goonies
07/04/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 8 Anonimo TV
07/04/2020 14:00:00 2 Danok 5 KK Cedeira
07/04/2020 14:00:00 4 VALENCIA PEOPLES 2 Gimnastico Valencia
07/04/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 7 Emenesci
07/04/2020 14:00:00 8 mascarillas team 3 UD Ibiza Basket
07/04/2020 14:00:00 3 Slam Beer 1 Barreda Basket
07/07/2020 14:00:00 4 armonda 7 Horno el antequerano C.B
07/07/2020 14:00:00 5 Los Goonies 1 Neda City Thunder
07/07/2020 14:00:00 8 Anonimo 2 Danok
07/07/2020 14:00:00 6 KK Cedeira 5 VALENCIA PEOPLES
07/07/2020 14:00:00 2 Gimnastico Valencia 3 Tenerife NBA Legends
07/07/2020 14:00:00 7 Emenesci 8 mascarillas team
07/07/2020 14:00:00 3 UD Ibiza Basket 4 Slam Beer
07/07/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 6 llamuergas
07/11/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 4 armonda
07/11/2020 14:00:00 2 Danok 5 Los Goonies
07/11/2020 14:00:00 4 VALENCIA PEOPLES 8 Anonimo
07/11/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 6 KK Cedeira TV
07/11/2020 14:00:00 7 mascarillas team 2 Gimnastico Valencia
07/11/2020 14:00:00 3 Slam Beer 7 Emenesci
07/11/2020 14:00:00 6 llamuergas 3 UD Ibiza Basket
07/11/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 1 Barreda Basket
07/14/2020 14:00:00 4 armonda 2 Danok
07/14/2020 14:00:00 5 Los Goonies 4 VALENCIA PEOPLES
07/14/2020 14:00:00 8 Anonimo 5 Tenerife NBA Legends
07/14/2020 14:00:00 6 KK Cedeira 7 mascarillas team
07/14/2020 14:00:00 2 Gimnastico Valencia 3 Slam Beer
07/14/2020 14:00:00 7 Emenesci 6 llamuergas TV
07/14/2020 14:00:00 3 UD Ibiza Basket 8 Horno el antequerano C.B
07/14/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 1 Neda City Thunder
07/18/2020 14:00:00 4 VALENCIA PEOPLES 4 armonda TV
07/18/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 5 Los Goonies
07/18/2020 14:00:00 7 mascarillas team 8 Anonimo
07/18/2020 14:00:00 3 Slam Beer 6 KK Cedeira
07/18/2020 14:00:00 6 llamuergas 2 Gimnastico Valencia
07/18/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 7 Emenesci
07/18/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 3 UD Ibiza Basket
07/18/2020 14:00:00 2 Danok 1 Barreda Basket
07/25/2020 14:00:00 4 armonda 5 Tenerife NBA Legends
07/25/2020 14:00:00 5 Los Goonies 7 mascarillas team
07/25/2020 14:00:00 8 Anonimo 3 Slam Beer
07/25/2020 14:00:00 6 KK Cedeira 6 llamuergas
07/25/2020 14:00:00 2 Gimnastico Valencia 8 Horno el antequerano C.B TV
07/25/2020 14:00:00 7 Emenesci 1 Neda City Thunder
07/25/2020 14:00:00 3 UD Ibiza Basket 2 Danok TV
07/25/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 4 VALENCIA PEOPLES
07/28/2020 14:00:00 7 mascarillas team 4 armonda
07/28/2020 14:00:00 3 Slam Beer 5 Los Goonies TV
07/28/2020 14:00:00 6 llamuergas 8 Anonimo
07/28/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 6 KK Cedeira
07/28/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 2 Gimnastico Valencia
07/28/2020 14:00:00 2 Danok 7 Emenesci
07/28/2020 14:00:00 4 VALENCIA PEOPLES 3 UD Ibiza Basket
07/28/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 1 Barreda Basket
08/01/2020 14:00:00 4 armonda 2 Gimnastico Valencia
08/01/2020 14:00:00 5 Los Goonies 7 Emenesci
08/01/2020 14:00:00 8 Anonimo 3 UD Ibiza Basket
08/01/2020 14:00:00 6 KK Cedeira 1 Barreda Basket
08/01/2020 14:00:00 3 Slam Beer 2 Danok
08/01/2020 14:00:00 6 llamuergas 4 VALENCIA PEOPLES
08/01/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 5 Tenerife NBA Legends
08/01/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 7 mascarillas team TV
08/04/2020 14:00:00 7 Emenesci 4 armonda TV
08/04/2020 14:00:00 3 UD Ibiza Basket 5 Los Goonies
08/04/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 8 Anonimo
08/04/2020 14:00:00 2 Gimnastico Valencia 6 KK Cedeira
08/04/2020 14:00:00 4 VALENCIA PEOPLES 3 Slam Beer
08/04/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 6 llamuergas TV
08/04/2020 14:00:00 7 mascarillas team 8 Horno el antequerano C.B
08/04/2020 14:00:00 2 Danok 1 Neda City Thunder
08/08/2020 14:00:00 4 armonda 3 UD Ibiza Basket
08/08/2020 14:00:00 5 Los Goonies 1 Barreda Basket TV
08/08/2020 14:00:00 8 Anonimo 2 Gimnastico Valencia
08/08/2020 14:00:00 6 KK Cedeira 7 Emenesci
08/08/2020 14:00:00 3 Slam Beer 5 Tenerife NBA Legends
08/08/2020 14:00:00 6 llamuergas 7 mascarillas team
08/08/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 2 Danok
08/08/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 4 VALENCIA PEOPLES
08/11/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 4 armonda
08/11/2020 14:00:00 2 Gimnastico Valencia 5 Los Goonies
08/11/2020 14:00:00 7 Emenesci 8 Anonimo
08/11/2020 14:00:00 3 UD Ibiza Basket 6 KK Cedeira
08/11/2020 14:00:00 7 mascarillas team 3 Slam Beer
08/11/2020 14:00:00 2 Danok 6 llamuergas
08/11/2020 14:00:00 4 VALENCIA PEOPLES 8 Horno el antequerano C.B
08/11/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 1 Neda City Thunder
08/15/2020 14:00:00 4 armonda 8 Anonimo
08/15/2020 14:00:00 5 Los Goonies 6 KK Cedeira
08/15/2020 14:00:00 2 Gimnastico Valencia 3 UD Ibiza Basket TV
08/15/2020 14:00:00 7 Emenesci 1 Barreda Basket
08/15/2020 14:00:00 3 Slam Beer 8 Horno el antequerano C.B TV
08/15/2020 14:00:00 6 llamuergas 1 Neda City Thunder
08/15/2020 14:00:00 2 Danok 5 Tenerife NBA Legends
08/15/2020 14:00:00 4 VALENCIA PEOPLES 7 mascarillas team
08/18/2020 14:00:00 6 KK Cedeira 4 armonda
08/18/2020 14:00:00 8 Anonimo 5 Los Goonies
08/18/2020 14:00:00 1 Barreda Basket 2 Gimnastico Valencia
08/18/2020 14:00:00 3 UD Ibiza Basket 7 Emenesci
08/18/2020 14:00:00 1 Neda City Thunder 3 Slam Beer
08/18/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 6 llamuergas
08/18/2020 14:00:00 7 mascarillas team 2 Danok
08/18/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 4 VALENCIA PEOPLES
08/22/2020 14:00:00 4 armonda 5 Los Goonies
08/22/2020 14:00:00 8 Anonimo 6 KK Cedeira TV
08/22/2020 14:00:00 2 Gimnastico Valencia 7 Emenesci
08/22/2020 14:00:00 3 UD Ibiza Basket 1 Barreda Basket
08/22/2020 14:00:00 3 Slam Beer 6 llamuergas
08/22/2020 14:00:00 8 Horno el antequerano C.B 1 Neda City Thunder
08/22/2020 14:00:00 2 Danok 4 VALENCIA PEOPLES TV
08/22/2020 14:00:00 5 Tenerife NBA Legends 7 mascarillas team
TV: Televised
Advertisement