League Schedule -- Season 47
Date/Time Away team Status Home team
08/17/2019 18:30:00 Santiago Smogs Victoria`s Globetrotter
08/17/2019 18:30:00 The Fight Club San Felipe Dunkers
08/17/2019 18:30:00 vagancias Marabunta
08/17/2019 18:30:00 Mabase Team Conchalí Runners
08/17/2019 18:30:00 Shohoku Spurs C.D Leyenda
08/17/2019 18:30:00 Los Prisioneros Seba Utd.
08/17/2019 18:30:00 Irukandji Victoria Thunderforce
08/17/2019 18:30:00 San Felipe Rockets Raptors Valpo TV
08/20/2019 18:30:00 4 Victoria`s Globetrotter 6 The Fight Club TV
08/20/2019 18:30:00 3 San Felipe Dunkers 2 vagancias
08/20/2019 18:30:00 7 Marabunta 8 Mabase Team
08/20/2019 18:30:00 1 Conchalí Runners 5 Santiago Smogs
08/20/2019 18:30:00 1 C.D Leyenda 4 Los Prisioneros
08/20/2019 18:30:00 5 Seba Utd. 3 Irukandji
08/20/2019 18:30:00 6 Victoria Thunderforce 7 San Felipe Rockets
08/20/2019 18:30:00 2 Raptors Valpo 8 Shohoku Spurs
08/24/2019 18:30:00 1 vagancias 5 Victoria`s Globetrotter
08/24/2019 18:30:00 7 Mabase Team 6 San Felipe Dunkers TV
08/24/2019 18:30:00 4 Santiago Smogs 8 Marabunta
08/24/2019 18:30:00 3 The Fight Club 2 Conchalí Runners
08/24/2019 18:30:00 2 Irukandji 3 C.D Leyenda
08/24/2019 18:30:00 4 San Felipe Rockets 6 Seba Utd.
08/24/2019 18:30:00 8 Shohoku Spurs 7 Victoria Thunderforce
08/24/2019 18:30:00 5 Los Prisioneros 1 Raptors Valpo
08/27/2019 18:30:00 7 Victoria`s Globetrotter 8 Mabase Team
08/27/2019 18:30:00 3 San Felipe Dunkers 5 Santiago Smogs
08/27/2019 18:30:00 6 Marabunta 4 The Fight Club
08/27/2019 18:30:00 2 Conchalí Runners 1 vagancias
08/27/2019 18:30:00 4 C.D Leyenda 3 San Felipe Rockets
08/27/2019 18:30:00 7 Seba Utd. 8 Shohoku Spurs TV
08/27/2019 18:30:00 5 Victoria Thunderforce 6 Los Prisioneros
08/27/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 2 Irukandji
08/31/2019 18:30:00 8 Marabunta 6 Victoria`s Globetrotter
08/31/2019 18:30:00 3 Conchalí Runners 5 San Felipe Dunkers
08/31/2019 18:30:00 1 vagancias 4 Santiago Smogs TV
08/31/2019 18:30:00 7 Mabase Team 2 The Fight Club
08/31/2019 18:30:00 6 Victoria Thunderforce 5 C.D Leyenda TV
08/31/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 8 Seba Utd.
08/31/2019 18:30:00 3 Irukandji 7 Shohoku Spurs
08/31/2019 18:30:00 2 San Felipe Rockets 4 Los Prisioneros
09/03/2019 18:30:00 4 Victoria`s Globetrotter 3 Conchalí Runners
09/03/2019 18:30:00 5 San Felipe Dunkers 7 Marabunta
09/03/2019 18:30:00 6 Santiago Smogs 8 Mabase Team
09/03/2019 18:30:00 2 The Fight Club 1 vagancias
09/03/2019 18:30:00 6 C.D Leyenda 1 Raptors Valpo
09/03/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 5 Victoria Thunderforce
09/03/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 3 San Felipe Rockets
09/03/2019 18:30:00 4 Los Prisioneros 2 Irukandji TV
09/07/2019 18:30:00 4 San Felipe Dunkers 5 Victoria`s Globetrotter
09/07/2019 18:30:00 2 Conchalí Runners 8 Marabunta TV
09/07/2019 18:30:00 3 The Fight Club 6 Santiago Smogs
09/07/2019 18:30:00 7 Mabase Team 1 vagancias
09/07/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 6 C.D Leyenda
09/07/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 4 Victoria Thunderforce
09/07/2019 18:30:00 5 Los Prisioneros 7 Shohoku Spurs
09/07/2019 18:30:00 3 San Felipe Rockets 2 Irukandji
09/10/2019 18:30:00 5 Victoria`s Globetrotter 6 C.D Leyenda
09/10/2019 18:30:00 4 San Felipe Dunkers 8 Seba Utd.
09/10/2019 18:30:00 7 Marabunta 5 Victoria Thunderforce
09/10/2019 18:30:00 3 Conchalí Runners 1 Raptors Valpo
09/10/2019 18:30:00 6 Santiago Smogs 7 Shohoku Spurs
09/10/2019 18:30:00 2 The Fight Club 4 Los Prisioneros
09/10/2019 18:30:00 1 vagancias 2 Irukandji
09/10/2019 18:30:00 8 Mabase Team 3 San Felipe Rockets TV
09/14/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 6 Victoria`s Globetrotter
09/14/2019 18:30:00 5 Victoria Thunderforce 2 San Felipe Dunkers
09/14/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 7 Marabunta TV
09/14/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 4 Conchalí Runners
09/14/2019 18:30:00 4 Los Prisioneros 5 Santiago Smogs
09/14/2019 18:30:00 2 Irukandji 3 The Fight Club
09/14/2019 18:30:00 3 San Felipe Rockets 1 vagancias
09/14/2019 18:30:00 6 C.D Leyenda 8 Mabase Team
09/17/2019 18:30:00 6 Victoria`s Globetrotter 6 Victoria Thunderforce
09/17/2019 18:30:00 2 San Felipe Dunkers 1 Raptors Valpo
09/17/2019 18:30:00 7 Marabunta 7 Shohoku Spurs
09/17/2019 18:30:00 5 Conchalí Runners 4 Los Prisioneros
09/17/2019 18:30:00 4 Santiago Smogs 2 Irukandji
09/17/2019 18:30:00 3 The Fight Club 3 San Felipe Rockets
09/17/2019 18:30:00 1 vagancias 5 C.D Leyenda
09/17/2019 18:30:00 8 Mabase Team 8 Seba Utd.
09/21/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 6 Victoria`s Globetrotter
09/21/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 3 San Felipe Dunkers
09/21/2019 18:30:00 3 Los Prisioneros 7 Marabunta
09/21/2019 18:30:00 2 Irukandji 5 Conchalí Runners TV
09/21/2019 18:30:00 4 San Felipe Rockets 4 Santiago Smogs
09/21/2019 18:30:00 6 C.D Leyenda 2 The Fight Club
09/21/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 1 vagancias
09/21/2019 18:30:00 5 Victoria Thunderforce 8 Mabase Team
09/24/2019 18:30:00 7 Victoria`s Globetrotter 7 Shohoku Spurs
09/24/2019 18:30:00 3 San Felipe Dunkers 4 Los Prisioneros
09/24/2019 18:30:00 6 Marabunta 2 Irukandji
09/24/2019 18:30:00 5 Conchalí Runners 5 San Felipe Rockets
09/24/2019 18:30:00 4 Santiago Smogs 6 C.D Leyenda
09/24/2019 18:30:00 2 The Fight Club 8 Seba Utd. TV
09/24/2019 18:30:00 1 vagancias 3 Victoria Thunderforce
09/24/2019 18:30:00 8 Mabase Team 1 Raptors Valpo
09/28/2019 18:30:00 6 Los Prisioneros 6 Victoria`s Globetrotter TV
09/28/2019 18:30:00 2 Irukandji 3 San Felipe Dunkers
09/28/2019 18:30:00 3 San Felipe Rockets 7 Marabunta
09/28/2019 18:30:00 5 C.D Leyenda 5 Conchalí Runners
09/28/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 4 Santiago Smogs
09/28/2019 18:30:00 4 Victoria Thunderforce 2 The Fight Club
09/28/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 1 vagancias
09/28/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 8 Mabase Team
10/05/2019 18:30:00 5 Victoria`s Globetrotter 2 Irukandji
10/05/2019 18:30:00 3 San Felipe Dunkers 4 San Felipe Rockets
10/05/2019 18:30:00 7 Marabunta 3 C.D Leyenda
10/05/2019 18:30:00 6 Conchalí Runners 8 Seba Utd.
10/05/2019 18:30:00 4 Santiago Smogs 5 Victoria Thunderforce TV
10/05/2019 18:30:00 2 The Fight Club 1 Raptors Valpo
10/05/2019 18:30:00 1 vagancias 7 Shohoku Spurs TV
10/05/2019 18:30:00 8 Mabase Team 6 Los Prisioneros
10/08/2019 18:30:00 4 San Felipe Rockets 6 Victoria`s Globetrotter
10/08/2019 18:30:00 3 C.D Leyenda 3 San Felipe Dunkers TV
10/08/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 7 Marabunta
10/08/2019 18:30:00 5 Victoria Thunderforce 5 Conchalí Runners
10/08/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 4 Santiago Smogs
10/08/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 2 The Fight Club
10/08/2019 18:30:00 6 Los Prisioneros 1 vagancias
10/08/2019 18:30:00 2 Irukandji 8 Mabase Team
10/12/2019 18:30:00 7 Victoria`s Globetrotter 5 Santiago Smogs
10/12/2019 18:30:00 3 San Felipe Dunkers 2 The Fight Club
10/12/2019 18:30:00 6 Marabunta 1 vagancias
10/12/2019 18:30:00 4 Conchalí Runners 8 Mabase Team
10/12/2019 18:30:00 3 C.D Leyenda 7 Shohoku Spurs
10/12/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 6 Los Prisioneros
10/12/2019 18:30:00 5 Victoria Thunderforce 2 Irukandji
10/12/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 4 San Felipe Rockets TV
10/15/2019 18:30:00 2 The Fight Club 7 Victoria`s Globetrotter TV
10/15/2019 18:30:00 1 vagancias 3 San Felipe Dunkers
10/15/2019 18:30:00 8 Mabase Team 6 Marabunta
10/15/2019 18:30:00 5 Santiago Smogs 4 Conchalí Runners
10/15/2019 18:30:00 5 Los Prisioneros 3 C.D Leyenda
10/15/2019 18:30:00 2 Irukandji 8 Seba Utd. TV
10/15/2019 18:30:00 4 San Felipe Rockets 6 Victoria Thunderforce
10/15/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 1 Raptors Valpo
10/19/2019 18:30:00 7 Victoria`s Globetrotter 1 vagancias
10/19/2019 18:30:00 4 San Felipe Dunkers 8 Mabase Team TV
10/19/2019 18:30:00 6 Marabunta 5 Santiago Smogs
10/19/2019 18:30:00 3 Conchalí Runners 2 The Fight Club
10/19/2019 18:30:00 3 C.D Leyenda 2 Irukandji
10/19/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 4 San Felipe Rockets
10/19/2019 18:30:00 6 Victoria Thunderforce 7 Shohoku Spurs
10/19/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 5 Los Prisioneros
10/22/2019 18:30:00 8 Mabase Team 7 Victoria`s Globetrotter
10/22/2019 18:30:00 6 Santiago Smogs 3 San Felipe Dunkers
10/22/2019 18:30:00 2 The Fight Club 5 Marabunta
10/22/2019 18:30:00 1 vagancias 4 Conchalí Runners
10/22/2019 18:30:00 4 San Felipe Rockets 2 C.D Leyenda
10/22/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 8 Seba Utd.
10/22/2019 18:30:00 6 Los Prisioneros 5 Victoria Thunderforce
10/22/2019 18:30:00 3 Irukandji 1 Raptors Valpo
10/26/2019 18:30:00 7 Victoria`s Globetrotter 5 Marabunta
10/26/2019 18:30:00 3 San Felipe Dunkers 4 Conchalí Runners
10/26/2019 18:30:00 6 Santiago Smogs 1 vagancias TV
10/26/2019 18:30:00 2 The Fight Club 8 Mabase Team
10/26/2019 18:30:00 2 C.D Leyenda 6 Victoria Thunderforce TV
10/26/2019 18:30:00 8 Seba Utd. 1 Raptors Valpo
10/26/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 3 Irukandji
10/26/2019 18:30:00 5 Los Prisioneros 4 San Felipe Rockets
10/29/2019 18:30:00 4 Conchalí Runners 7 Victoria`s Globetrotter
10/29/2019 18:30:00 5 Marabunta 3 San Felipe Dunkers
10/29/2019 18:30:00 8 Mabase Team 6 Santiago Smogs
10/29/2019 18:30:00 1 vagancias 2 The Fight Club
10/29/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 2 C.D Leyenda
10/29/2019 18:30:00 6 Victoria Thunderforce 8 Seba Utd.
10/29/2019 18:30:00 4 San Felipe Rockets 7 Shohoku Spurs
10/29/2019 18:30:00 3 Irukandji 5 Los Prisioneros
11/02/2019 18:30:00 7 Victoria`s Globetrotter 3 San Felipe Dunkers
11/02/2019 18:30:00 5 Marabunta 4 Conchalí Runners TV
11/02/2019 18:30:00 6 Santiago Smogs 2 The Fight Club
11/02/2019 18:30:00 1 vagancias 8 Mabase Team
11/02/2019 18:30:00 3 C.D Leyenda 8 Seba Utd.
11/02/2019 18:30:00 5 Victoria Thunderforce 1 Raptors Valpo
11/02/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 6 Los Prisioneros TV
11/02/2019 18:30:00 2 Irukandji 4 San Felipe Rockets
11/05/2019 18:30:00 Conchalí Runners vagancias PO
11/05/2019 18:30:00 San Felipe Dunkers The Fight Club PO
11/05/2019 18:30:00 San Felipe Rockets Raptors Valpo PO
11/05/2019 18:30:00 C.D Leyenda Irukandji PO
11/05/2019 18:30:00 Shohoku Spurs Marabunta RL
11/05/2019 18:30:00 Victoria`s Globetrotter Victoria Thunderforce RL
11/05/2019 18:30:00 Santiago Smogs Los Prisioneros RL
11/09/2019 18:30:00 5 Marabunta 7 Shohoku Spurs RL
11/09/2019 18:30:00 5 Victoria Thunderforce 7 Victoria`s Globetrotter RL
11/09/2019 18:30:00 6 Los Prisioneros 6 Santiago Smogs RL
11/09/2019 18:30:00 The Fight Club vagancias SF
11/09/2019 18:30:00 Irukandji Raptors Valpo SF
11/12/2019 18:30:00 7 Shohoku Spurs 5 Marabunta TB
11/12/2019 18:30:00 Raptors Valpo vagancias F
11/16/2019 18:30:00 1 vagancias 1 Raptors Valpo F
11/17/2019 18:30:00 1 Raptors Valpo 1 vagancias TB
PO: Playoff RL: Relegation Match TB: Tie-Breaker SF: Semi-Final F: Final TV: Televised
Advertisement