League Schedule -- Season 49
Date/Time Away team Status Home team
02/29/2020 12:35:00 przełazy NABROD
02/29/2020 12:35:00 Bogdan Team KK Polonia Bytom
02/29/2020 12:35:00 Zepter Slask Wroclaw 09 rommert
02/29/2020 12:35:00 Red Devils Cracow LBJ6
02/29/2020 12:35:00 BOT_ Tango Kaleczyn
02/29/2020 12:35:00 Beer Drinkers Milocice BC Dzikovo
02/29/2020 12:35:00 Zastal- ZG Crown Wólka Gieraszowska
02/29/2020 12:35:00 Club Drink Team Poznań Islanders TV
03/03/2020 12:35:00 2 NABROD 1 Bogdan Team TV
03/03/2020 12:35:00 8 KK Polonia Bytom 4 Zepter Slask Wroclaw 09
03/03/2020 12:35:00 5 rommert 6 Red Devils Cracow
03/03/2020 12:35:00 3 LBJ6 7 przełazy
03/03/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 5 Beer Drinkers Milocice
03/03/2020 12:35:00 4 BC Dzikovo 6 Zastal- ZG
03/03/2020 12:35:00 3 Crown Wólka Gieraszowska 7 Club Drink Team
03/03/2020 12:35:00 2 Poznań Islanders 8 BOT_
03/07/2020 12:35:00 2 Zepter Slask Wroclaw 09 4 NABROD
03/07/2020 12:35:00 7 Red Devils Cracow 8 KK Polonia Bytom TV
03/07/2020 12:35:00 5 przełazy 3 rommert
03/07/2020 12:35:00 1 Bogdan Team 6 LBJ6
03/07/2020 12:35:00 8 Zastal- ZG 3 Tango Kaleczyn
03/07/2020 12:35:00 7 Club Drink Team 2 BC Dzikovo
03/07/2020 12:35:00 6 BOT_ 1 Crown Wólka Gieraszowska
03/07/2020 12:35:00 5 Beer Drinkers Milocice 4 Poznań Islanders
03/10/2020 12:35:00 4 NABROD 8 Red Devils Cracow
03/10/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 5 przełazy
03/10/2020 12:35:00 3 rommert 1 Bogdan Team
03/10/2020 12:35:00 6 LBJ6 2 Zepter Slask Wroclaw 09
03/10/2020 12:35:00 3 Tango Kaleczyn 8 Club Drink Team
03/10/2020 12:35:00 1 BC Dzikovo 6 BOT_ TV
03/10/2020 12:35:00 2 Crown Wólka Gieraszowska 4 Beer Drinkers Milocice
03/10/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 7 Zastal- ZG
03/14/2020 12:35:00 3 rommert 5 NABROD
03/14/2020 12:35:00 6 LBJ6 7 KK Polonia Bytom
03/14/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 4 przełazy TV
03/14/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 2 Bogdan Team
03/14/2020 12:35:00 3 Crown Wólka Gieraszowska 1 Tango Kaleczyn TV
03/14/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 2 BC Dzikovo
03/14/2020 12:35:00 7 Zastal- ZG 6 BOT_
03/14/2020 12:35:00 8 Club Drink Team 4 Beer Drinkers Milocice
03/17/2020 12:35:00 4 NABROD 6 LBJ6
03/17/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 5 rommert
03/17/2020 12:35:00 3 przełazy 8 Red Devils Cracow
03/17/2020 12:35:00 2 Bogdan Team 1 Zepter Slask Wroclaw 09
03/17/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 6 Poznań Islanders
03/17/2020 12:35:00 2 BC Dzikovo 4 Crown Wólka Gieraszowska
03/17/2020 12:35:00 5 BOT_ 8 Club Drink Team
03/17/2020 12:35:00 3 Beer Drinkers Milocice 7 Zastal- ZG TV
03/21/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 5 NABROD
03/21/2020 12:35:00 6 LBJ6 2 rommert TV
03/21/2020 12:35:00 4 Bogdan Team 3 przełazy
03/21/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 1 Zepter Slask Wroclaw 09
03/21/2020 12:35:00 3 BC Dzikovo 2 Tango Kaleczyn
03/21/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 4 Crown Wólka Gieraszowska
03/21/2020 12:35:00 1 Beer Drinkers Milocice 6 BOT_
03/21/2020 12:35:00 7 Club Drink Team 8 Zastal- ZG
03/24/2020 12:35:00 5 NABROD 1 Tango Kaleczyn
03/24/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 3 BC Dzikovo
03/24/2020 12:35:00 2 rommert 4 Crown Wólka Gieraszowska
03/24/2020 12:35:00 6 LBJ6 5 Poznań Islanders
03/24/2020 12:35:00 4 przełazy 6 BOT_
03/24/2020 12:35:00 3 Bogdan Team 2 Beer Drinkers Milocice
03/24/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 7 Zastal- ZG
03/24/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 8 Club Drink Team TV
03/28/2020 12:35:00 2 BC Dzikovo 5 NABROD
03/28/2020 12:35:00 4 Crown Wólka Gieraszowska 7 KK Polonia Bytom
03/28/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 3 rommert TV
03/28/2020 12:35:00 6 BOT_ 6 LBJ6
03/28/2020 12:35:00 3 Beer Drinkers Milocice 4 przełazy
03/28/2020 12:35:00 8 Zastal- ZG 2 Bogdan Team
03/28/2020 12:35:00 7 Club Drink Team 1 Zepter Slask Wroclaw 09
03/28/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 8 Red Devils Cracow
03/31/2020 12:35:00 5 NABROD 4 Crown Wólka Gieraszowska
03/31/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 5 Poznań Islanders
03/31/2020 12:35:00 3 rommert 6 BOT_
03/31/2020 12:35:00 6 LBJ6 3 Beer Drinkers Milocice
03/31/2020 12:35:00 4 przełazy 8 Zastal- ZG
03/31/2020 12:35:00 2 Bogdan Team 7 Club Drink Team
03/31/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 1 Tango Kaleczyn
03/31/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 2 BC Dzikovo
04/04/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 5 NABROD
04/04/2020 12:35:00 6 BOT_ 7 KK Polonia Bytom
04/04/2020 12:35:00 3 Beer Drinkers Milocice 3 rommert
04/04/2020 12:35:00 8 Zastal- ZG 6 LBJ6 TV
04/04/2020 12:35:00 7 Club Drink Team 4 przełazy
04/04/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 2 Bogdan Team
04/04/2020 12:35:00 2 BC Dzikovo 1 Zepter Slask Wroclaw 09
04/04/2020 12:35:00 4 Crown Wólka Gieraszowska 8 Red Devils Cracow
04/07/2020 12:35:00 5 NABROD 6 BOT_
04/07/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 2 Beer Drinkers Milocice
04/07/2020 12:35:00 4 rommert 7 Zastal- ZG
04/07/2020 12:35:00 6 LBJ6 8 Club Drink Team
04/07/2020 12:35:00 3 przełazy 1 Tango Kaleczyn
04/07/2020 12:35:00 2 Bogdan Team 4 BC Dzikovo TV
04/07/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 3 Crown Wólka Gieraszowska
04/07/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 5 Poznań Islanders
04/11/2020 12:35:00 2 Beer Drinkers Milocice 5 NABROD TV
04/11/2020 12:35:00 7 Zastal- ZG 7 KK Polonia Bytom
04/11/2020 12:35:00 8 Club Drink Team 4 rommert
04/11/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 6 LBJ6
04/11/2020 12:35:00 4 BC Dzikovo 3 przełazy
04/11/2020 12:35:00 3 Crown Wólka Gieraszowska 2 Bogdan Team
04/11/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 1 Zepter Slask Wroclaw 09
04/11/2020 12:35:00 6 BOT_ 8 Red Devils Cracow
04/18/2020 12:35:00 5 NABROD 7 Zastal- ZG
04/18/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 8 Club Drink Team
04/18/2020 12:35:00 4 rommert 1 Tango Kaleczyn
04/18/2020 12:35:00 6 LBJ6 4 BC Dzikovo
04/18/2020 12:35:00 3 przełazy 3 Crown Wólka Gieraszowska TV
04/18/2020 12:35:00 2 Bogdan Team 5 Poznań Islanders
04/18/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 6 BOT_ TV
04/18/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 2 Beer Drinkers Milocice
04/21/2020 12:35:00 8 Club Drink Team 5 NABROD
04/21/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 7 KK Polonia Bytom TV
04/21/2020 12:35:00 4 BC Dzikovo 4 rommert
04/21/2020 12:35:00 3 Crown Wólka Gieraszowska 6 LBJ6
04/21/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 3 przełazy
04/21/2020 12:35:00 6 BOT_ 2 Bogdan Team
04/21/2020 12:35:00 2 Beer Drinkers Milocice 1 Zepter Slask Wroclaw 09
04/21/2020 12:35:00 7 Zastal- ZG 8 Red Devils Cracow
04/25/2020 12:35:00 5 NABROD 3 przełazy
04/25/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 2 Bogdan Team
04/25/2020 12:35:00 4 rommert 1 Zepter Slask Wroclaw 09
04/25/2020 12:35:00 6 LBJ6 8 Red Devils Cracow
04/25/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 6 BOT_
04/25/2020 12:35:00 4 BC Dzikovo 2 Beer Drinkers Milocice
04/25/2020 12:35:00 3 Crown Wólka Gieraszowska 7 Zastal- ZG
04/25/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 8 Club Drink Team TV
04/28/2020 12:35:00 2 Bogdan Team 5 NABROD TV
04/28/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 7 KK Polonia Bytom
04/28/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 4 rommert
04/28/2020 12:35:00 3 przełazy 6 LBJ6
04/28/2020 12:35:00 2 Beer Drinkers Milocice 1 Tango Kaleczyn
04/28/2020 12:35:00 7 Zastal- ZG 4 BC Dzikovo TV
04/28/2020 12:35:00 8 Club Drink Team 3 Crown Wólka Gieraszowska
04/28/2020 12:35:00 6 BOT_ 5 Poznań Islanders
05/02/2020 12:35:00 5 NABROD 1 Zepter Slask Wroclaw 09
05/02/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 8 Red Devils Cracow TV
05/02/2020 12:35:00 4 rommert 3 przełazy
05/02/2020 12:35:00 6 LBJ6 2 Bogdan Team
05/02/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 7 Zastal- ZG
05/02/2020 12:35:00 4 BC Dzikovo 8 Club Drink Team
05/02/2020 12:35:00 3 Crown Wólka Gieraszowska 6 BOT_
05/02/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 2 Beer Drinkers Milocice
05/05/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 5 NABROD
05/05/2020 12:35:00 3 przełazy 7 KK Polonia Bytom
05/05/2020 12:35:00 2 Bogdan Team 4 rommert
05/05/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 6 LBJ6
05/05/2020 12:35:00 8 Club Drink Team 1 Tango Kaleczyn
05/05/2020 12:35:00 6 BOT_ 4 BC Dzikovo
05/05/2020 12:35:00 2 Beer Drinkers Milocice 3 Crown Wólka Gieraszowska
05/05/2020 12:35:00 7 Zastal- ZG 5 Poznań Islanders
05/09/2020 12:35:00 5 NABROD 4 rommert
05/09/2020 12:35:00 7 KK Polonia Bytom 6 LBJ6
05/09/2020 12:35:00 3 przełazy 1 Zepter Slask Wroclaw 09 TV
05/09/2020 12:35:00 2 Bogdan Team 8 Red Devils Cracow
05/09/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 3 Crown Wólka Gieraszowska TV
05/09/2020 12:35:00 4 BC Dzikovo 5 Poznań Islanders
05/09/2020 12:35:00 6 BOT_ 7 Zastal- ZG
05/09/2020 12:35:00 2 Beer Drinkers Milocice 8 Club Drink Team
05/12/2020 12:35:00 6 LBJ6 5 NABROD
05/12/2020 12:35:00 4 rommert 7 KK Polonia Bytom
05/12/2020 12:35:00 8 Red Devils Cracow 3 przełazy
05/12/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 2 Bogdan Team
05/12/2020 12:35:00 5 Poznań Islanders 1 Tango Kaleczyn
05/12/2020 12:35:00 3 Crown Wólka Gieraszowska 4 BC Dzikovo
05/12/2020 12:35:00 8 Club Drink Team 6 BOT_
05/12/2020 12:35:00 7 Zastal- ZG 2 Beer Drinkers Milocice
05/16/2020 12:35:00 5 NABROD 7 KK Polonia Bytom
05/16/2020 12:35:00 4 rommert 6 LBJ6 TV
05/16/2020 12:35:00 3 przełazy 2 Bogdan Team
05/16/2020 12:35:00 1 Zepter Slask Wroclaw 09 8 Red Devils Cracow
05/16/2020 12:35:00 1 Tango Kaleczyn 4 BC Dzikovo
05/16/2020 12:35:00 3 Crown Wólka Gieraszowska 5 Poznań Islanders
05/16/2020 12:35:00 6 BOT_ 2 Beer Drinkers Milocice TV
05/16/2020 12:35:00 7 Zastal- ZG 8 Club Drink Team
TV: Televised
Advertisement