League Schedule -- Season 49
Date/Time Away team Status Home team
02/29/2020 12:35:00 wieprze Byki Mścice
02/29/2020 12:35:00 ZG Basket Gdańskie Młyny i Spichlerze
02/29/2020 12:35:00 Moon Damno 8pplot Koszalin
02/29/2020 12:35:00 Stal Brzeg BT Dyskobolia
02/29/2020 12:35:00 Czarni Fullbull Slupsk Zawodowcy
02/29/2020 12:35:00 East End Kaffzig Team Kotleś
02/29/2020 12:35:00 Razorbacks Kohling Dęby Osielsko
02/29/2020 12:35:00 Real Madryt2895 Dzikie Wróble TV
03/03/2020 12:35:00 2 Byki Mścice 8 ZG Basket TV
03/03/2020 12:35:00 1 Gdańskie Młyny i Spichlerze 5 Moon Damno
03/03/2020 12:35:00 4 8pplot Koszalin 3 Stal Brzeg
03/03/2020 12:35:00 6 BT Dyskobolia 7 wieprze
03/03/2020 12:35:00 1 Zawodowcy 4 East End Kaffzig
03/03/2020 12:35:00 6 Team Kotleś 7 Razorbacks Kohling
03/03/2020 12:35:00 2 Dęby Osielsko 3 Real Madryt2895
03/03/2020 12:35:00 5 Dzikie Wróble 8 Czarni Fullbull Slupsk
03/07/2020 12:35:00 3 Moon Damno 1 Byki Mścice
03/07/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 4 Gdańskie Młyny i Spichlerze TV
03/07/2020 12:35:00 6 wieprze 5 8pplot Koszalin
03/07/2020 12:35:00 8 ZG Basket 7 BT Dyskobolia
03/07/2020 12:35:00 8 Razorbacks Kohling 5 Zawodowcy
03/07/2020 12:35:00 2 Real Madryt2895 4 Team Kotleś
03/07/2020 12:35:00 6 Czarni Fullbull Slupsk 3 Dęby Osielsko
03/07/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 7 Dzikie Wróble
03/10/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 2 Stal Brzeg
03/10/2020 12:35:00 4 Gdańskie Młyny i Spichlerze 6 wieprze
03/10/2020 12:35:00 3 8pplot Koszalin 8 ZG Basket
03/10/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 5 Moon Damno
03/10/2020 12:35:00 5 Zawodowcy 4 Real Madryt2895
03/10/2020 12:35:00 3 Team Kotleś 7 Czarni Fullbull Slupsk TV
03/10/2020 12:35:00 2 Dęby Osielsko 1 East End Kaffzig
03/10/2020 12:35:00 6 Dzikie Wróble 8 Razorbacks Kohling
03/14/2020 12:35:00 2 8pplot Koszalin 1 Byki Mścice
03/14/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze
03/14/2020 12:35:00 4 Moon Damno 5 wieprze TV
03/14/2020 12:35:00 3 Stal Brzeg 8 ZG Basket
03/14/2020 12:35:00 4 Dęby Osielsko 3 Zawodowcy TV
03/14/2020 12:35:00 7 Dzikie Wróble 2 Team Kotleś
03/14/2020 12:35:00 6 Razorbacks Kohling 8 Czarni Fullbull Slupsk
03/14/2020 12:35:00 5 Real Madryt2895 1 East End Kaffzig
03/17/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 7 BT Dyskobolia
03/17/2020 12:35:00 5 Gdańskie Młyny i Spichlerze 4 8pplot Koszalin
03/17/2020 12:35:00 3 wieprze 2 Stal Brzeg
03/17/2020 12:35:00 8 ZG Basket 6 Moon Damno
03/17/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 4 Dzikie Wróble
03/17/2020 12:35:00 3 Team Kotleś 5 Dęby Osielsko
03/17/2020 12:35:00 6 Czarni Fullbull Slupsk 7 Real Madryt2895
03/17/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 8 Razorbacks Kohling TV
03/21/2020 12:35:00 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze 1 Byki Mścice
03/21/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 3 8pplot Koszalin TV
03/21/2020 12:35:00 8 ZG Basket 5 wieprze
03/21/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 4 Moon Damno
03/21/2020 12:35:00 5 Team Kotleś 2 Zawodowcy
03/21/2020 12:35:00 4 Dzikie Wróble 3 Dęby Osielsko
03/21/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 6 Czarni Fullbull Slupsk
03/21/2020 12:35:00 7 Real Madryt2895 8 Razorbacks Kohling
03/24/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 2 Zawodowcy
03/24/2020 12:35:00 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze 4 Team Kotleś
03/24/2020 12:35:00 3 8pplot Koszalin 3 Dęby Osielsko
03/24/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 6 Dzikie Wróble
03/24/2020 12:35:00 4 wieprze 5 Czarni Fullbull Slupsk
03/24/2020 12:35:00 8 ZG Basket 1 East End Kaffzig
03/24/2020 12:35:00 5 Moon Damno 7 Razorbacks Kohling
03/24/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 8 Real Madryt2895 TV
03/28/2020 12:35:00 6 Team Kotleś 2 Byki Mścice
03/28/2020 12:35:00 3 Dęby Osielsko 5 Gdańskie Młyny i Spichlerze
03/28/2020 12:35:00 4 Dzikie Wróble 4 8pplot Koszalin TV
03/28/2020 12:35:00 7 Czarni Fullbull Slupsk 7 BT Dyskobolia
03/28/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 3 wieprze
03/28/2020 12:35:00 5 Razorbacks Kohling 8 ZG Basket
03/28/2020 12:35:00 8 Real Madryt2895 6 Moon Damno
03/28/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 1 Stal Brzeg
03/31/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 3 Dęby Osielsko
03/31/2020 12:35:00 5 Gdańskie Młyny i Spichlerze 4 Dzikie Wróble
03/31/2020 12:35:00 4 8pplot Koszalin 6 Czarni Fullbull Slupsk
03/31/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 1 East End Kaffzig
03/31/2020 12:35:00 3 wieprze 5 Razorbacks Kohling
03/31/2020 12:35:00 8 ZG Basket 8 Real Madryt2895
03/31/2020 12:35:00 6 Moon Damno 2 Zawodowcy
03/31/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 7 Team Kotleś
04/04/2020 12:35:00 4 Dzikie Wróble 1 Byki Mścice
04/04/2020 12:35:00 5 Czarni Fullbull Slupsk 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze
04/04/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 5 8pplot Koszalin
04/04/2020 12:35:00 6 Razorbacks Kohling 7 BT Dyskobolia TV
04/04/2020 12:35:00 8 Real Madryt2895 3 wieprze
04/04/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 8 ZG Basket
04/04/2020 12:35:00 7 Team Kotleś 4 Moon Damno
04/04/2020 12:35:00 3 Dęby Osielsko 2 Stal Brzeg
04/07/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 5 Czarni Fullbull Slupsk
04/07/2020 12:35:00 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze 1 East End Kaffzig
04/07/2020 12:35:00 5 8pplot Koszalin 6 Razorbacks Kohling
04/07/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 8 Real Madryt2895
04/07/2020 12:35:00 3 wieprze 2 Zawodowcy
04/07/2020 12:35:00 8 ZG Basket 7 Team Kotleś TV
04/07/2020 12:35:00 4 Moon Damno 3 Dęby Osielsko
04/07/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 4 Dzikie Wróble
04/11/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 1 Byki Mścice TV
04/11/2020 12:35:00 6 Razorbacks Kohling 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze
04/11/2020 12:35:00 8 Real Madryt2895 5 8pplot Koszalin
04/11/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 7 BT Dyskobolia
04/11/2020 12:35:00 7 Team Kotleś 3 wieprze
04/11/2020 12:35:00 3 Dęby Osielsko 8 ZG Basket
04/11/2020 12:35:00 4 Dzikie Wróble 4 Moon Damno
04/11/2020 12:35:00 5 Czarni Fullbull Slupsk 2 Stal Brzeg
04/18/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 6 Razorbacks Kohling
04/18/2020 12:35:00 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze 8 Real Madryt2895
04/18/2020 12:35:00 5 8pplot Koszalin 2 Zawodowcy
04/18/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 7 Team Kotleś
04/18/2020 12:35:00 3 wieprze 3 Dęby Osielsko TV
04/18/2020 12:35:00 8 ZG Basket 4 Dzikie Wróble
04/18/2020 12:35:00 4 Moon Damno 5 Czarni Fullbull Slupsk TV
04/18/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 1 East End Kaffzig
04/21/2020 12:35:00 8 Real Madryt2895 1 Byki Mścice
04/21/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze TV
04/21/2020 12:35:00 7 Team Kotleś 5 8pplot Koszalin
04/21/2020 12:35:00 3 Dęby Osielsko 7 BT Dyskobolia
04/21/2020 12:35:00 4 Dzikie Wróble 3 wieprze
04/21/2020 12:35:00 5 Czarni Fullbull Slupsk 8 ZG Basket
04/21/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 4 Moon Damno
04/21/2020 12:35:00 6 Razorbacks Kohling 2 Stal Brzeg
04/25/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 3 wieprze
04/25/2020 12:35:00 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze 8 ZG Basket
04/25/2020 12:35:00 5 8pplot Koszalin 4 Moon Damno
04/25/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 2 Stal Brzeg
04/25/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 5 Czarni Fullbull Slupsk
04/25/2020 12:35:00 7 Team Kotleś 1 East End Kaffzig
04/25/2020 12:35:00 3 Dęby Osielsko 6 Razorbacks Kohling
04/25/2020 12:35:00 4 Dzikie Wróble 8 Real Madryt2895 TV
04/28/2020 12:35:00 8 ZG Basket 1 Byki Mścice TV
04/28/2020 12:35:00 4 Moon Damno 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze
04/28/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 5 8pplot Koszalin
04/28/2020 12:35:00 3 wieprze 7 BT Dyskobolia
04/28/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 2 Zawodowcy
04/28/2020 12:35:00 6 Razorbacks Kohling 7 Team Kotleś TV
04/28/2020 12:35:00 8 Real Madryt2895 3 Dęby Osielsko
04/28/2020 12:35:00 5 Czarni Fullbull Slupsk 4 Dzikie Wróble
05/02/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 4 Moon Damno
05/02/2020 12:35:00 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze 2 Stal Brzeg TV
05/02/2020 12:35:00 5 8pplot Koszalin 3 wieprze
05/02/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 8 ZG Basket
05/02/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 6 Razorbacks Kohling
05/02/2020 12:35:00 7 Team Kotleś 8 Real Madryt2895
05/02/2020 12:35:00 3 Dęby Osielsko 5 Czarni Fullbull Slupsk
05/02/2020 12:35:00 4 Dzikie Wróble 1 East End Kaffzig
05/05/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 1 Byki Mścice
05/05/2020 12:35:00 3 wieprze 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze
05/05/2020 12:35:00 8 ZG Basket 5 8pplot Koszalin
05/05/2020 12:35:00 4 Moon Damno 7 BT Dyskobolia
05/05/2020 12:35:00 8 Real Madryt2895 2 Zawodowcy
05/05/2020 12:35:00 5 Czarni Fullbull Slupsk 7 Team Kotleś
05/05/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 3 Dęby Osielsko
05/05/2020 12:35:00 6 Razorbacks Kohling 4 Dzikie Wróble
05/09/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 5 8pplot Koszalin
05/09/2020 12:35:00 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze 7 BT Dyskobolia
05/09/2020 12:35:00 3 wieprze 4 Moon Damno TV
05/09/2020 12:35:00 8 ZG Basket 2 Stal Brzeg
05/09/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 3 Dęby Osielsko TV
05/09/2020 12:35:00 7 Team Kotleś 4 Dzikie Wróble
05/09/2020 12:35:00 5 Czarni Fullbull Slupsk 6 Razorbacks Kohling
05/09/2020 12:35:00 1 East End Kaffzig 8 Real Madryt2895
05/12/2020 12:35:00 7 BT Dyskobolia 1 Byki Mścice
05/12/2020 12:35:00 5 8pplot Koszalin 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze
05/12/2020 12:35:00 2 Stal Brzeg 3 wieprze
05/12/2020 12:35:00 4 Moon Damno 8 ZG Basket
05/12/2020 12:35:00 4 Dzikie Wróble 2 Zawodowcy
05/12/2020 12:35:00 3 Dęby Osielsko 7 Team Kotleś
05/12/2020 12:35:00 8 Real Madryt2895 5 Czarni Fullbull Slupsk
05/12/2020 12:35:00 6 Razorbacks Kohling 1 East End Kaffzig
05/16/2020 12:35:00 1 Byki Mścice 6 Gdańskie Młyny i Spichlerze
05/16/2020 12:35:00 5 8pplot Koszalin 7 BT Dyskobolia TV
05/16/2020 12:35:00 3 wieprze 8 ZG Basket
05/16/2020 12:35:00 4 Moon Damno 2 Stal Brzeg
05/16/2020 12:35:00 2 Zawodowcy 7 Team Kotleś
05/16/2020 12:35:00 3 Dęby Osielsko 4 Dzikie Wróble
05/16/2020 12:35:00 5 Czarni Fullbull Slupsk 1 East End Kaffzig TV
05/16/2020 12:35:00 6 Razorbacks Kohling 8 Real Madryt2895
TV: Televised
Advertisement