BuzzerBeater Forums

BB Poland > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Krzychu
This Post:
99
306067.3 in reply to 306067.2
Date: 09/09/2020 10:35:13
KK Falcons
III.9
Overall Posts Rated:
701701
Witam wszystkich.
Postanowiłem kandydować, głównie dlatego, że Sztuker nie ma już czasu na prowadzenie kadry. Mnie się zapowiada kolejny rok w miare spokojnie, więc tego czasu powinno być wystarczająco.
Moje główne założenia jeśli chodzi o prowadzenie kadry to przede wszystkim kontynuacja pracy Sztukera i jego sztabu, utrzymanie dotychczasowego szkolenia, praca nad bazą zawodników. Chciałbym by obecni Skauci pozostali w Sztabie i chcieli pracować również ze mną.
Jeśli chodzi o same wyniki kadry, to uważam, że nie ma co obiecywać złotych gór, ale chciałbym byśmy jako kadra byli zawsze jak najwyżej i grali do ostatniego meczu.

Moje doświadczenie z kadrami, to głównie U21 jako skaut i trener kadry, byłem też jednym z prowadzących jeden z pierwszych projektów kadry NT dla 18-to latków.

Zachęcam do głosowania!

This Post:
55
306067.4 in reply to 306067.1
Date: 09/11/2020 15:16:17
CampoLeony
PLK
Overall Posts Rated:
821821
Second Team:
CampoLeons
Dzień dobry!

MOIM PLANEM NA KOLEJNĄ KAMPANIĘ JEST CAŁKOWITE OLANIE WYNIKÓW NT W NAJBLIŻSZYM CZASIE!

Moim celem będzie nabijanie doświadczenia najlepszym graczom z przedziału wieku 24-26yo. Właśnie z takich graczy planuję złożyć skład w dwóch najbliższych sezonach. Chciałbym, żeby nasza NT w przyszłości miała przewagę nad innymi kadrami. Tej przewagi upatruję właśnie w doświadczeniu.

Tak więc jeżeli mnie wybierzecie nie macie co liczyć na medale, tudzież wygrane mecze! Niemniej jednak zebrane doświadczenie w tych sezonach z całą pewnością zbierze żniwa w kolejnych!

Plan jest kontrowersyjny, ale właśnie taki ma być!


Message deleted
Message deleted
Message deleted