BuzzerBeater Forums

Poland - III.5 > Sezon 49

Sezon 49

Set priority
Show messages by
This Post:
00
303412.28 in reply to 303412.27
Date: 03/11/2020 20:14:35
Overall Posts Rated:
538538
Czwarta kolejka to mecz na szczycie AZeteS i Szerszenie obie ekipy do tej pory niepokonane ale sam mecz jakoś nie zostanie nam w pamieci. Co więc tak wsumie działo sie w tej kolejce.
Zbigniew Cieplak zdobywa 48 punktów 16/35 z gry i 5/13 zza łuku. Siarkowi jednak znowu w plecy.
Melanijus Španceris z Leszna zdobywa 40punktów i 10 zbiórek a jego ekipa wygrywa, gracz zostaje MVP kolejki.
Koszalin uczy nas jak ważne są zbiórki, wygrywa 56/40 na tablicy i aż 24/6 ofensywne zbiórki co daje 105 do 77 w liczbie rzutów w meczu i pomimo słabszej skuteczności z gry wygrywa 109-99 mecz.
Nolan Doydora z mocarnym doubledouble 21 pkt 21 zbiórek 50% z gry i 3 bloki, świetna kolejka.
Sébastien Leloup z PMW o włos od niechlubnego tripledouble. 23punkty 10/19 z gry szacun do tego 10 zbiórek pieknie ale 9 strat i tytuł dziurawych raczek wedruje do Francuza.
Montixi rzuca 33 razy i zdobywa ledwie 26 punktów to nie był jego dzień, a fakt że Muca traci 8 piłek też nie pomógł. Z drugiej strony cała piątka rywali zalicza dwucyfrową zdobycz punktową.
Rafał Krzyzostaniak 22/10/9 a z drugiej strony Hok Liang 26/15/8 ale mieliśmy pojedynek, ekipa Violetta broni jednak Arene Ognia.
Joga Bonito już z bilansem 0-4 tym razem ulegają aż 35 punktami.
KCS pokonuje Siarkę a w meczu grali 12 na 5.
Klub niepokonanych
Turkusowe Szerszenie
Klub coś z nami nie tak
Siarkowi, Joga Bonito
Klub ying yang
Geobasket 2-2 432 pkt zdobyte 432 stracone
Klub podania są fajne
Turkusowe Szerszenie, johny i tak przegracie, MKS Mazur Ełk każdy ponad 24 asysty na mecz
Klub podania to nie dla mnie
AZeteS 12.5 asysty Joga Bonito 17,3 asysty na mecz
Klub złodziei cudzych piłek
johny i tak przegracie 9.5 przechwytów AZeteS 8,5 przechwytów
Klub wolne raczki
Geobasket, ZKS 1938 Stal Stalowa Wola mniej niż 4.5 przechwytu co mecz
Klub brutali
MKS Koszalin, Warsaw Shooters, czteropak ponad 18 fauli na mecz

Last edited by Szerszeń Robert at 03/11/2020 20:17:49

This Post:
11
303412.29 in reply to 303412.28
Date: 03/14/2020 19:41:41
Overall Posts Rated:
538538
Kolejka nr 5. Skoncentruję się więc w tej kolejce na wszystkim tym co dzieje się pięć razy lub ma z liczbą 5 coś wspólnego. Gramy w lidze 5, co prawda gramy w lidze III ale III.5. Piąte zwycięstwo odnosi ekipa Turkusowe Szerszenie. Pięć porażek ma na swoim koncie już epia Siarkowi oraz Joga Bonito. Joga Bonito wykonuje pięć przechwytów a to o jeden wiecej od rywali a mimo to ulegają bardzo wysoko pomimo że w podstawowej piątce aż trzech graczy notuje równo pięć zbiórek. Iturburu prowadzi swój AZeteS do zwycięstwa notując pięć zbiorek ofensywnych nie pomogło pięć celnych trójek Carstena Hellenkamp który pomimo 32 punktów +/- miał na poziomie -5. AZeteS zagrał słabo trzecią kwartę ale ostatecznie wygrywa a solidne double double notuje Franciszek Sygula trafiając pięć rzutów ma 12pkt 20zbiórek. Szerszenie odnoszą piąte zwycięstwo z rzędu pomimo spudłowania pięciu osobistych, wynik mógł odmienić Nolan Doydora ale zanotował aż pięć fauli i musiał nieco odpuszczać w obronie. Geobasket w meczu z KCS wygrał pierwszą kwartę pięcioma punktami zremisował drugą aby w trzeciej ponownie wygrać pięcioma punktami. To dało im przed ostatnią odsłoną spokój ducha i mogli wygrać na wyjeździe. Kayahan Affan trafiając aż pięć razy zza łuku zdobył 45 punktów i przyćmił swojego drużynowego kolegę którego jedna asysta dzieliła od triple double. PMW ponosi porażkę u siebie, pięciu graczy nie zagrało taka była decyzja trenera, a podstawowa piątka na parkiecie spędziła aż 211 minut (srednio 42.2minuty) aż trzech z nich trafiło dziś pięć rzutów ale Sébastien Leloup dołożył do tego pięć strat i trzeba było uznać wyższość rywali. ZKS 1938 Stal Stalowa Wola trafia pięć razy zza 7 metrów (41%) a mimo to ulega na wyjeździe czteropakowi. Klaudijus Fenskis jako podstawowy rozgrywający i mózg zespołu nie może zaliczyć tego dnia do udanych co prawda trafia aż pięć osobistych z sześciu prób i rozdaje pięć asyst ale łączny dorobek 13 punktów w 30 minut nie jest dobry. Na szczęście koledzy wygrali mu ten mecz. Mniej szczęścia miał Krzysztof Molicki z KK Nowa Wieś. Gracz ten zdobył dziś co prawda aż pięć koszy ale tylko raz trafił na pięć prób zza łuku a dodatkowo faulował aż pięć razy. Pięć przechwytów i pięć bloków to było dziś zamało na Koszalin który trafił co prawda tylko pięć razy z 22 prób za trzy ale zdominował deski i oddał w całym meczu aż 100 rzutów. Violetta zdominowała Siarkę pomimo że ostatnią kwartę przegrali pięcioma punktami. Trafili 16 razy zza łuku na 27 prób 59% a czegoś takiego dawno w lidze III.5 nie widzieliśmy. Ograniczyli rywala ofensywnie, zaledwie trzech graczy zdołało rzucić po pięć koszy. Siarka przegrała 56 punktami a to piatkado potegi. Ja się z wami żegnam i dodaje tylko że mam dla was dwa kluby na koniec.
Ekipy które grają w pucharze
Wszyscy
Ekipy wyeliminowane z pucharu
Nikt

This Post:
00
303412.30 in reply to 303412.29
Date: 03/18/2020 05:37:19
AZeteS
III.13
Overall Posts Rated:
231231
Kurde, myślałem, że żegnasz się tylko chwilowo, a nie na stałe;)

This Post:
00
303412.31 in reply to 303412.30
Date: 03/18/2020 18:12:33
Overall Posts Rated:
538538
Czemu uważasz że się żegnam ? Przez tą sytuacje z wirusem nie mam ani głowy ani czasu. Wielu ludzi zostało w domach bez pracy i im współczuje choć mój FB pełen jest tego że im się nudzi. Ale ja mam taki zawód że właśnie teraz mam pracy jak nigdy jeszcze w swoim życiu nie miałem. Oddaje się pracy rzecznika kadry i muszę zrezygnować z pisania. No chyba że w niedziele wkrobnę jakieś podsumowanie bo mam wolne;)

Last edited by Szerszeń Robert at 03/18/2020 18:50:49

This Post:
00
303412.32 in reply to 303412.31
Date: 03/19/2020 04:57:10
AZeteS
III.13
Overall Posts Rated:
231231
Po prostu tamten post zakończyłeś słowami "...już się z wami żegnam" ;) PS. Jasne, że robota ważniejsza niż hobby. Zwłaszcza w obecnej sytuacji.

Po prostu miałem nadzieję, że może dasz radę choć opisać Wasz mecz na szczycie, bo widziałem, że musiałeś uciec się do połamania jednego z rywali, żeby wygrać;)

Last edited by Ravv at 03/19/2020 05:17:25

This Post:
00
303412.33 in reply to 303412.32
Date: 03/19/2020 06:58:10
Overall Posts Rated:
538538
Co nie jest zabronione jest dozwolone :-) kontuzje mnie omijają już ponad 2 sezony bez kontuzji kluczowych graczy gram. Lekarz lv 3 sprawdza się swietnie. Jaguary i MKS też mają nieźle pensje może się jeszcze dużo wydarzyc.

This Post:
11
303412.34 in reply to 303412.33
Date: 03/20/2020 15:45:44
Overall Posts Rated:
538538
Kolejka nr6. W niebieskiej konferencji wciąż każda z ekip gra w pucharze a w czerwonej połowie aż trzy ekipy mają już to za sobą niestety lub stety gdyż teraz ich cel to liga. Joga Bonito, PMW oraz MKS Koszalin gdyż o tych drużynach mowa. Siarkowi przegrali 60 punktami z MKS Ełk aż ośmiu graczy MKSu zdobyło dwucyfrową ilość punktów piękny pokaz gry zespołowej. Siarka w odpowiedzi rzuca 22/88 25% i czeka ją już ostatni mecz w swojej konferencji z Szerszeniami które jako jedyne notują bilans 6-0. Siarka na domiar złego zagra na wyjeździe czy więc ma szanse aby nie doprowadzić kibiców do furii nim zaczną grać z konferencją czerwoną? Turkusowe Szerszenie są zdecydowanie na fali. Tym razem pokonały u siebie ekipę Violetta pomimo że do przerwy było 44-47. Mecz przełamania zaliczył złoty medalista Walenty Kofan 25punktów i 20zbiórek 10/16 z gry i 3/3 zza łuku ale wciąż daleko mu do walki o MVP, jest 2 w lidze jeśli chodzi o skuteczność 61% z gry ale 15pkt i 11zb co mecz to zamało. Violette ciągnął Joel Garrido zawodnik gra za 100tysięcy co tydzień i udowadnia że jest wart swojej ceny tym razem 34pkt i 14zbiórek . Zawodnik ten zdobywa srednio 23punkty co mecz i 53% z gry co daje mu odpowiednio 8 miejsce najlepszego punktujacego oraz 7 w skuteczności z gry ale co warto zanotować jest 5 w zbiórkach defensywnych co mecz oraz 1 jeśli chodzi o ocene meczową 15,5. Nastepny mecz czeka ich z Mazur Ełk którzy z bilansem 3-3 w chwili obecnej nie grają w play-offs. Pomimo całej tej walki o awanse do pierwszej czwórki tak naprawdę najwiecej emocji dał nam mecz Warsaw Shooters - Geobasket. Dopiero po dogrywce goście zdołali wygrać a w dogrywce tempo było szalone i w pięć minut zobaczyliśmy jak zdobywa się 42punkty. Obie ekipy zagrały rewelacyjnie zza łuku a może poprostu słabo broniły ten element ale 20/39 oraz 15/34 robi wrażenie ciężko wyłonić zawodnika meczu choć mnie zaimponował Micke Hörbratt nie wiecie kto to? To 37letni Szwed grajacy dla Geobasketu po mimo wieku zagrał świetnie 31punktów 10/10 z osobistych a za taką grę chce ledwie 6tys co tydzień. W konferencji czerwonej również mieliśmy mecz na szczycie, tym razem czteropak nie wygrał meczu wyjazdowego pokonały go Jaguary beniaminek który idzie po lidera czerwonej konferencji. Zawodnicy czteropaka wykonali aż 10 przechwytów oraz dobrze szanowali piłkę ale przegrali na deskach i pomimo oddania aż 8 rzutów wiecej od gospodarzy nie mogli ustawić celowników. Zawiódł Lucio Dirollo 5/17 to nie wynik dla kogoś kto jest wspominany w dyskusjach na mvp. Lucio zdobywa w tym sezonie 22pkt niemal 5 zbiórek i asyst na 48% z gry oby to był tylko słabszy dzień, zawodnik powiedział już w komentarzach na facebooku że jest w sprawnej formie po piatkowych treningach więć napewno Joga Bonito oraz Warszawianie już trzęsą się ze strachu, dodać należy że czteropak jest zdecydowanym faworytem tych meczy. Dla tych co lubią liczby mam pare indywidualnych statystyk. Kayahan Affan Geobasket jest najlepiej punktującym każdy wie 29.3 pkt/mecz ale inne też są ciekawe.
Szerszenie w tej chwili najlepsza drużyna (mówie o bilansie kto jest najlepszy okaże się w play-offs) w najlepszej dwudziestce strzelców ma tylko jednego zawodnika na odległym 20 miejscu Philipp Hebbelich 17.5pkt/mecz. Dla porówniania Geobasket oraz Johny i tak przegracie mają po 3 graczy w tym rankingu. Micke Hörbratt z Geobasket októrym juz wspominałem trafił 22 z 22 osobistych Seweryn Ciamaga KK Nowa Wieś 7/7 a Elzeušas Gatulis Warsaw Shooters 8/8 ciekawie radzi sobie również w tej kwesti Nathan Lallemant johny i tak przegracie 36/39. I na koniec petarda w 4 najlepszych przechwytujących ligi jest 3 graczy z tej samej ekipy Jerzy Wylężek, Mike Connolly oraz Cyril Kružič odpowiedni 1,2 i 4 miejsce. kto się boi johny i tak przegracie

This Post:
00
303412.35 in reply to 303412.34
Date: 03/23/2020 06:00:34
Overall Posts Rated:
538538
Kolejka nr 7. Czy po raz siódmy już przedstawię te ważniejsze jak i mniej ważne wydarzenia z naszej ligi. Za nami ostatnie już mecze w obrębie własnych konferencji. Hitem kolejki było spotkanie johny i tak przegracie z MKS Koszalin . Gospodarze nie obronili swojego parkietu co w bardzo ciasnej w tym sezonie konferencji daje im egzekwo miejsce 2-4. Koszalin jesli spojrzymy na wszystkie możliwe statystyki był odrobinę słabszy w każdej z nich a jedyne co trzymało ich przy wyniku to aż 28 celnych osobistych. Mecz życia rozegrał Nathan Lallemant 22pkt 19zbiórek i 11 asyst na 100% zza łuku i 47% z gry. johny i tak przegracie może więc zasiąść samotnie na fotelu lidera z bilansem 6-1 i nie wydaje się aby szybko się to zmieniło gdyż następny mecz usiebie gra z ostatnią w tabeli Siarką. Inny z meczy w czerwonej konferencji który mocno namieszał to porażka u siebie Jaguarów. Beniaminek nie jest już lekceważony a coraz głosniej mówi sie o nim jako o kandydacie na mistrza ligi. Tym razem przegrali z ZKS 1938 Stal Stalowa Wola dla której zwyciestwo to daje realną szanse o walke w play-offs. Jeśli beniaminkowie z Nowej wsi i PMW nie wzmocnią się transferami to znamy układ sił w tej tabeli. Niemal pewne jest kto zajmie miejce 8 a kto 6-7. Ekscytujaca jednak jest walka o pierwsze pięć miejsc gdyż nie skreślał bym nikogo. Niebieska konferencja miała bardzo podobną sytuację. Również mieliśmy mecz Violetta z MKS oraz AZeteS z Geobasket mecze które decydowały o miejscach w tabeli przed wyjazdami w swiecie czerwonych. Jeśli nie dojdzie do spektakularnych transferów niemal pewne jest kto zajmie miejsca 6-8. Walka trwa jednak w górze tabeli. bilans 4-3 mają aż trzy drużyny i choć AzeteS oraz Szerszenie mogą pozwolić sobie na jeden błąd to tak aprawde tylko na jeden gdyż ich przewaga nad trzecim w tabeli MKS jest nieznaczna.
Apollonas Zolotas Geobasket zostaje strzelcem kolejki zdobywając 32punkty.
Mistrzem walki na tablicy zostaje Sabas Couso z KCS 22 zbiórki.
Najwiecej asyst rozdzielił Nathan Lallemant z johny i tak przegracie rozdał ich 11 i zostaje MVP kolejki ze swoim tripledouble.
Antonio Terrin z Koszalina zdobywa tytuł nerwów ze stali trafiając 8 z 8 osonistych.
Czas na kluby. Lejemy ich aż miło 7-0
Turkusowe Szerszenie
Co ja robie tu co ty tutaj robisz 0-7
Siarkowi, Joga Bonito
Nie gramy w pucharze
MKS Koszalin, PMW, Joga Bonito
Mistrzowie osobistych ponad 84%
Turkusowe Szerszenie Geobasket MKS Koszalin
Fundamentalne braki mniej jak 67%
czteroak Joga Bonito Warsaw Shooters
Podkoszowe Bestie ponad 51zbiórek/mecz
KCS Jaguares Leszno MKS Koszalin
Zbiórek mało mamy mniej jak 46/mecz
Siarkowi PMW KK Nowa Wieś Joga Bonito
Mistrzowie zza łuku ponad 38%
Geobasket Warsaw Shooters KK Nowa Wieś
Niegroźni z dystansu mniej jak 26%
Siarkowi Joga Bonito ZKS 1938 Stal Stalowa Wola

A w nastepnej kolejce czekaja nas mecze w konferencji czerwonej czy okażą się być gościnni ? W poprzednim sezonie czerwona konferencja była słabsza od niebieskiej jak będzie tym razem dowiemy się już nebawem.

This Post:
11
303412.36 in reply to 303412.35
Date: 03/23/2020 07:05:29
AZeteS
III.13
Overall Posts Rated:
231231
Lać Czerwonych!!! :D

Edit: No i dupa...

Last edited by Ravv at 03/24/2020 14:20:03

This Post:
00
303412.37 in reply to 303412.36
Date: 03/24/2020 14:43:16
Overall Posts Rated:
538538
Siarkowi oraz Joga Bonito wygrali swoje mecze. 8 wygrała z 1 dawno czegoś takiego nie widziałem. 4-4 czemu dupa dobrze było ;)

This Post:
00
303412.38 in reply to 303412.37
Date: 03/24/2020 20:03:55
AZeteS
III.13
Overall Posts Rated:
231231
U kogo dobrze, u tego dobrze... I jeszcze mi skrzywdzili kluczowego gracza :/ Ech, gdzie te stare dobre zasady fair play ;(

Advertisement