BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.1 > 47. sezona

47. sezona

Set priority
Show messages by
This Post:
00
301016.17 in reply to 301016.16
Date: 11/17/2019 09:49:25
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Jaz te ne bom prav nič pogrešal -.- :P

Čestitke s cmokom v grlu :D

Nisem šel po naslov, a na koncu imam vseeno grenak priokus. Kaj bi če bi teorije in poraz s tabo po podaljšku :| Naslednji teden pa na OI igralo 6 igralcev, ko so se porušile in minute in taktike in 3 porazi.
S tekmo z YB namesto s Francosyjem bi dobil razpoloženje, Tivoli pa bi te vsaj utrudil, če ne že presenetil :D

Srečno v prvi ligi, upam, da kmalu pridem.


Sam sem s sezono vendarle zadovoljen in primarni cilj je bil trening 3 igralcev enopozicijsko, kar mi je super uspevalo. Kobe je priceless, Skarbinski je prišel na oko Poljski reprezentanci, domač draftee Tomasino pa gre lepo proti neki rotacijski vlogi v U-21.

Če mi navijači prej ne odsekajo glavo, ker imam polno blagajno pa nič ne vlagam :D


This Post:
11
301016.18 in reply to 301016.17
Date: 11/17/2019 12:30:52
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Ja res je. Sam sem tudi po zmagi nad teboj v podaljsku ( mimogrede, ne razumem zakaj je tvoj trener takrat igral z rezervami v podaljsku?!?), bolj imel v mislih, da imam vsaj domac teren proti Tivoliju. Potem pa tvoj poraz proti YB, ki mi je v momentu spremenil apetite.
Zato sem tudi menjal Olivo s Šupićem. Tako mocno kot sem obrambni pokril vse polozaje, v koncnici drugega kot o zmagi nisem razmisljal.
Tudi vesel, ker je Urbancic ze na nivoju prvoligaskega centra in bo naslednjo sezono se kako potreben.

Veliko srece naslednjo sezono, bom spremljal dogajanne, ki zna biti se kako zanimivo.



This Post:
00
301016.19 in reply to 301016.18
Date: 11/18/2019 10:39:07
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Bom pa pogrešal tvoj prispevek na forumu. Vsake toliko je le malo zalaufal in smo kaj podebatirali. A očitno za to bo potrebno v SKL. :D