BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > [REP] - Sezona 42

[REP] - Sezona 42

Set priority
Show messages by
This Post:
44
293948.1
Date: 04/23/2018 06:02:45
Overall Posts Rated:
335335
Pozdravljeni, naša članska reprezentanca danes ponoči uradno začenja z 42 sezono s prvo tekmo Tolažilnega turnirja proti reprezentanci Portorika. Gre za najslabše rangirano reprezentanco v svetu Buzzerbeaterja, tako da zmaga ni vprašljiva, se nam pa zato že kar v drugem krogu obeta izjemno težak obračun proti reprezentanci Grčije.

V novo sezono vstopamo z precej spremenjeno in pomlajeno reprezentanco, saj je precej standardnih članov reprezentance zadnji sezon že krepko v letih in niso več zmožni igranja na najkakovostnejšem nivoju ki ga premore svet Buzzerbeaterja. Nekaj novih obrazov še ni povsem na nivoju katerega zahteva članska reprezentanca a z dobro formo lahko vskočijo na pomoč v vsakem danem trenutku, z uspšenim nadaljnjim treningom pa bodo tudi do konca sezone še bolj kakovostni kot sedaj.

Kot je tistim, ki podrobneje spremljate našo člansko reprezentanco že znano, nova generacija igralcev ni na takšnem nivoju kot prejšnje generacije, tudi baza igralcev je zelo mala predvsem pod košem, tako da se nam obeta nekaj težkih sezon, lahko pa povem razveseljivo dejstvo, da se naši talenti v starostnem rangu 19-23 let razvijajo izjemno dobro, tako da se nam čez nekaj sezon obeta res močna reprezentanca, kar pomeni da so naši sadovi dela že opazni, velike zasluge za to pa grejo tudi našemu U21 selektorju in njegovim pomočnikom, ter vsem vam, ki trenirate mlade talente po začrtanem planu ter se trudite za naš skupni cilj, da bomo imeli do 50 sezone eno najmočnejših reprezentanc na svetu. Toliko, da veste, da se načrtno delo že obrestuje. :)

Tekmovalni cilji za to sezono glede na kader s katerim razpolagamo niso pretirano visoki, osnovni cilj vseeno ostaja uvrstitev v končnico tekmovanja, je pa dosti odvisno tudi od žreba, vsekakor bom poskušal iztržiti maksimum iz naše reprezentance potem pa bomo videli kam nas bo to pripeljalo. Gremo tekmo po tekmo. Vsekakor pa vstopamo v sezono z zelo visoke pozicije, saj smo z odličnimi nastopi v prejšnji sezoni napredovali na 16. mesto na svetovni jakostni lestvici, kar je zelo blizu naši najboljši uvrstitvi v zgodovini (13). To pozicijo bo seveda skoraj nemogoče zadržati a pustimo se presenetiti, že nekaj sezon se je obetal rezultatski padec, pa smo vseeno bili zmožni prekositi samega sebe na zadnjih dveh Evropskih prvenstvih :) Bomo videli kako bo tokrat na Tolažilnem turnirju.

Vljudno vabljeni k spremljanju reprezentančnih akcij tekom celotne sezone.

Lep pozdrav

This Post:
11
293948.2 in reply to 293948.1
Date: 05/07/2018 13:10:23
Overall Posts Rated:
335335
Rad bi se opravičil za nesprejemljiv lapsuz, ker nisem pravi čas nastavil postave za tekmo proti Moldaviji kar je privedlo do visokega poraza proti tekmecu katerega bi sicer zanesljivo premagali. Ni opravičila za to, pa čeprav imam toliko dogajanja v življenju, da je včasih buzzer na stranskem tiru in očitno je bilo samo vprašanje časa kdaj se mi bo to zgodilo. Ker je tudi sezona nekakšne prehodne narave, kjer s pomlajeno reprezentanco nimamo visokih ciljev, je tudi to vplivalo na to kar se je zgodilo, saj sem v preteklih sezonah z nestropnostjo čakal vsako novo tekmo in da skovam taktiko za obračun. Vseeno ni opravičila, najmanj kar se od mene pričakuje je to da vsak teden sestavim ekipo za obračun in tokrat se mi je prvič zgodilo, da sem ob vsem dogajanju, enostavno pozabil in ko sem se spomnil sem bil že prepozen, saj se je tekma že začela.
Vseeno pa kljub obveznostim skrbim za redni stik z uporabniki glede treniranja in popisujem vse napredke in hranim in osvežujem sezname vseh potencialnih reprezentantov v prihodnosti. Glavni cilj je ustvariti močno reprezentanco v prihodnosti, vseeno pa si nebi smel privoščiti te napake. Kljub temu da bi nas čakal hud boj za uvrstitev v končnico bi verjetno bili v igri do zadnjega tedna, tako pa nas bo verjetno ta tekma stala zanimive sezone. Za kar se še enkrat opravičujem :`(

This Post:
00
293948.3 in reply to 293948.2
Date: 05/07/2018 13:26:53
Prekmurje Storks
II.2
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
Smo samo ljudje. Ker si priznal se ti pol že takoj opraviči

This Post:
00
293948.4 in reply to 293948.3
Date: 05/07/2018 13:38:03
Overall Posts Rated:
335335
Hvala. Vem tudi da bi seveda lahko imel nastavljeno tudi privzeto postavo, vendar do sedaj niti nisem razmišljal o tem (rezervnem načrtu) saj mi niti na kraj pameti ni prišlo da bi pozabil nastavit taktiko. Poleg tega je vsaka tekma zgodba zase, vsak teden drugi igralci v formi, privzeta taktika proti resnemu tekmecu ne bi rešila kaj veliko, je pa res da bi lahko rešila tekmo proti outsiderju kot je bil današnji, tako da ja tale poraz boli, ker je bil nepotreben. Sedaj se nastavil privzeto postavo, tako da se kaj takega več ne bo zgodilo v nobene primeru, je pa dejstvo da proti resnim tekmecem je potrebno vsak teden prilagoditi taktiko in postavo, da lahko računamo na zmago saj velikokrat odločajo malenkosti. Čeprav nas je tale poraz hudo udaril se bom trudil do konca sezone iztržit maksimum iz vsake tekme. Takšni nesrečni dogodki te še kako "zdubijo".

This Post:
22
293948.5 in reply to 293948.4
Date: 05/07/2018 14:53:21
Overall Posts Rated:
2525
Clementino,

velikokrat se je to zgodilo tudi boljšim managerjem. Nemoremo od tebe zahtevat da postavljaš igro na prvo mesto, in takšne napake se lahko zgodijo. Hvala ker si fer, in priznaš. Od mene imaš še vedno vso podporo, saj si niti predstavljati ne upam koliko časa ti, in konec koncev tudi Sensiman (pa seveda vsi ostali, ki delujejo v ozadju), svojega časa posvetite BB, in predvsem, slovenski BB skupnosti.

Šeenkrat, hvala za tvoj trud, in gremo naprej z dvignjeno glavo!

This Post:
00
293948.7 in reply to 293948.6
Date: 05/08/2018 14:51:21
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Vse je bilo že povedano, ne bom ponavljal. Od mene imaš prav tako še vedno vso podporo.
(seveda pa po zgledu naših legend iz lanskega evropskega enkrat v prihodnosti pričakujem zlato, konec koncev si nas malo razvadil z dobrimi igrami )

This Post:
00
293948.8 in reply to 293948.7
Date: 05/08/2018 15:42:27
Overall Posts Rated:
335335
Hvala za podporo, vem da bom pri nekaterih dobil minus zaradi te napake a mi največ pomeni, da imam še vedno podporo pri tistih ki najbolj spremljate naši reprezentanci in tudi veliko delate na treningu naših talentov. Jezen sem na sebe, tolaži me samo dejstvo, da se je to zgodilo v sezoni, v kateri nimamo kadra za najvišje dosežke tako da ni usodno, vsekakor pa mi je žal da bo s tem sezona izgubila na zanimivosti. Zagotovo se to ne bi zgodilo v sezonah ko smo kandidati za visoka mesta, saj je naboj enostavno prevelik. Kljub temu je tudi slaba izkušnja vedno za nekaj dobra in zagotovo se kaj takega nikoli več ne bo ponovilo v prihodnosti, napaka pa me je še bolj motivirala za delo.

This Post:
22
293948.9 in reply to 293948.8
Date: 05/08/2018 15:48:52
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14961496
Second Team:
Kerlci II
Jebiga, se je verjetno zgodilo že skoraj vsakemu. Škoda res, da ne na kakšni tekmi, ki bi jo itak izgubili, ampak ko ima hudič mlade...

Imaš tudi mojo podporo!

This Post:
00
293948.10 in reply to 293948.9
Date: 05/10/2018 17:46:48
The Butchersi
III.1
Overall Posts Rated:
4040
Second Team:
Mesarji
Verjetno je to tudi razlog zakaj sem dobil veliko manj sredstev od reklamnih izdelkov? Glede na to, da imam 2 reprezentanta ponavadi v kadru?
Drugace pa ni panike, vsakemu se lahko zgodi, pazi samo da se ne bo dogajalo

This Post:
00
293948.11 in reply to 293948.10
Date: 05/11/2018 14:32:20
Overall Posts Rated:
335335
Verjetno je to tudi razlog zakaj sem dobil veliko manj sredstev od reklamnih izdelkov? Glede na to, da imam 2 reprezentanta ponavadi v kadru?
Drugace pa ni panike, vsakemu se lahko zgodi, pazi samo da se ne bo dogajalo :D


Se opravičujem tudi za finančni izpad dohodka od prodaje reklamnih izdelkov zaradi tega (:|