BuzzerBeater Forums

Crna Gora - I.1 > pokusaj prevare

pokusaj prevare

Set priority
Show messages by
From: DACHO

This Post:
00
245554.17 in reply to 245554.16
Date: 07/14/2013 17:38:12
Overall Posts Rated:
5151
Više timova

Protiv BuzzerBeater pravila je da budete u vlasništvu više od jednog tima iz bilo kojih razloga. Imamo sofisticirane alatke za detektovanje ovih prekršaja, i kada budete uhvaćeni u prevari, svi vaši nalozi će biti isključeni bez upozorenja. Nemate pravo da napravite nov tim dok ste u vlasništvu drugog tima.

Izvod iz pravila, na srpskom, da lakse razumijes. I nemoj da me optuzujes za varanje, narocito ne ovako bez ikakvih dokaza. Ja kad sam poceo da igram ovu igru bilo je ovdje jako malo timova, ja uzeo napravio jos jedan tim u Srbiji i kupovao sa tim timom iz svog sve igrace. Naravno to je lako detektovano i banovan sam. Nakon toga sam napravio ovaj tim, skroz sam se zainteresovao, saznao dosta toga u vezi igrice, zavolio je i eto trudim se, ali ovo je moj jedini tim. Brat mi takodje ima tim, on je isto volio da igra, ali mu je onda dosadilo i odlucio je da batali. Ja sam ga nagovorio tada da iskoristi taj klub i kupi naseg igraca za trening i on od tada trenira jednog naseg igraca, prema mojim uputstvima, rijetko se loguje ali trenira njega i to je super. To je prijavljeno sve jednom GM-u.

From: Arung
This Post:
00
245554.18 in reply to 245554.17
Date: 07/14/2013 18:43:31
Igalo Čagalj
CGBBL
Overall Posts Rated:
1717
Nisam rekao da nije protiv pravila vec da nije varanje dok ne pocnes nesto da mutis, l2read.
Da, da, i meni igra kum, pasenog i sura, samo se ne loguju nego da postave treninge, mani me te price, ima starih postova na forumu koji se bave tobom na istoj ovoj temi, meni ne smeta, ne radis nista sto bi mi upropastilo igru, i sam sam radio isto dok nisam banovan, ali nemoj mi te fore za GM-ove i malu djecu. Da je srece svi bismo imali po 5 timova pa da popunimo makar 2 lige da imaju smisla, a ne 85% bot timova u CG.

This Post:
00
245554.19 in reply to 245554.12
Date: 07/22/2013 13:42:57
Overall Posts Rated:
22
mozda je rakarbur ili sokolovi.

Sram t bilo za vu izjavu! Čim se vratim sa puta napisaću ti malo poduži post.

This Post:
00
245554.20 in reply to 245554.19
Date: 08/05/2013 04:46:14
MARITIMO Herceg Novi
CGBBL
Overall Posts Rated:
1919
Jesi se vratio s puta?

This Post:
00
245554.21 in reply to 245554.20
Date: 08/28/2013 20:21:20
Neverwinter
CGBBL
Overall Posts Rated:
621621
Poz svima, skoro sam poceo da igram igricu. Moram da kazem da me ne iznenadjuje sto su ljudi otvarali po vise timove, iz prostog razloga sto je igrica spora. I ja sam imao cak 3 tima, hito sam i da ugasim dva ali treba cekati 6 nedelja da se ugase, uglavnom sve su mi banovali nakon nepune sezone. Pocetkom ove sezone, otvorio sam ovaj i ne namjeravam da pravim nove. Pravila su takva, eto ja nisam prebacivao novac, niti mi padalo na pamet, ali opet postoje nacini za varanje tim putem, tako da opravdavam banovanje.

Sto se tice argumenta da ljudi imaju farme za treniranje NT igraca, to je tacno, i svuda se radi. Ja licno, ako u buducnosti dobijem kakvog HOFera na draftu, planiram da zrtvujem rezultate tima da bih ga trenirao, sta ima veze visiti par sezona u drugoj ligi na salary floor-u, taman bih i nesto novca ustekao. Medjutim, s obzirom da smo mala nacija, ne bih prijavljivao druge ako vidim da farmuju CG igrace, na kraju krajeva, mogu ih kupiti sa transfer liste :)

A sto se tice IP adresa, polozio sam mreze prije par godina :) svakim logovanjem na tcom dobijes adresu iz pool-a tako da to nece sprijeciti cheatere.

This Post:
00
245554.22 in reply to 245554.21
Date: 09/04/2013 18:23:44
Igalo Čagalj
CGBBL
Overall Posts Rated:
1717
Napokon neko ko smije da kaze sta misli bez straha kao da ce ga neko upucati sutra i bez ocajne glume da je nevin, da on to ne bi nikad itd. Smatram da je za svaku igru potrebno imati po vise timova, em zbog treniranja igraca em da ljudi isprobaju razne stvari i nauce ponesto, a da se cheateri sa vrlo malo napora u istrazivanje sumnjivih radnji mogu pronaci i kazniti, ali GM-ovi to ne radi, iz kog razloga ne znam, vjerovatno ih ne placaju da bi se toliko cimali. I dalje tvrdim da je decko sam sebi prodao igraca, da je partizan njegov drugi klub, a da ima jos makar jedan, kao da i DACHO ima jedno 3-4 komada i svaka mu cast, cima se decko za repku kao niko drugi. Ne ljutite se momci, to je samo moje misljenje, mozda i nisam u pravu i grijesim dusu.

From: bozav

This Post:
00
245554.23 in reply to 245554.22
Date: 09/06/2013 11:02:32
Overall Posts Rated:
11
postujem tvoje misljenje.ako sam igraca sam sebi prodao da bog da odmah umro.neka se menadzer tog partizana oglasi i kaze nesta.mozda mi je i on smestio pa cuti.i da na kraju i danilovgradski sokolovi je moj klub,kao i gomilandor i topla i zlo i naopako i jos 12 klubova u drugoj ligi.jos samo da preuzmem repku i to je to.

From: DACHO

This Post:
00
245554.24 in reply to 245554.23
Date: 09/06/2013 17:13:22
Overall Posts Rated:
5151
Ja ne razumijem ovu tvoju pricu. Ja ti vec rekoh, ja imam neke klubove koje prakticno kontrolisem, ali se ne logujem na njih, vec sam zamolio druge ljude koji imaju pristup netu, da se uloguju 1, 2 puta nedjeljno i objasnio im sta da urade. Zato i igram ovu igricu jos uvijek i nisam banovan. Sad nazalost i nema toliko takvih klubova, ali dobro, bolje ista nego nista. Pojedini koji kako ti rece isprobavaju 'razne stvari sa tim drugim klubovima' bi mogli i da kupe dobrog trenera i dobrog klinca za trening pa da 'isprobaju' da li se moze tim treningom napraviti igrac koji ce da budi dobar za repku, dobar za tim,,,

From: Arung

This Post:
00
245554.25 in reply to 245554.24
Date: 09/06/2013 18:23:08
Igalo Čagalj
CGBBL
Overall Posts Rated:
1717
Ne znam sta ne razumijes, mislim da je kristalno jasno, imas par timova, kao i par starih postova o tim tvojim timovima, ali ajde, necu da smaram da ti ne pravim problem ako kojim cudom ovo neko cita od GMova. Sto se klinaca tice, otkud ti Slobodan Strugar nego od mene? Bio je jos jedan, Radojica Fabris, i jos dobar njih koji su bili blizu, ali nedovoljno dobri, jednostavno sam odlucio da necu to vise da radim jer je, jednostavno receno, dosadno. A imam i jednog u USA kojeg sam trenirao do 19e i bio je najbolji igrac tih godina na igrici dok ga nisam prodao jer mu je plata probila 200k vec tada .Klub mi se tada zvao Failerz. Jonathan Beaucage (20738150)

From: DACHO

This Post:
00
245554.26 in reply to 245554.25
Date: 09/06/2013 20:59:30
Overall Posts Rated:
5151
To sto se klinaca tice nije bilo namijenjeno direktno tebi. I ajde nadji mi te moje postove, bas me zanima sta sam ja to pisao.

This Post:
00
245554.27 in reply to 245554.22
Date: 09/11/2013 15:07:48
Gomilandor Bastards
CGBBL
Overall Posts Rated:
2626
Ja samo da vam se svima javim pošto vidim da ste se raspisali....

Moj klub je samo moj i nemam drugi klub niti bi mi palo na pamet da ga imam.

Uopšte ne shvatam zašto koji moj imate da kršite pravila? Ako pravila kažu: jedan klub, u čemu je problem? Zašto uvijek mora da bude neko ko će da izigrava pamet? Ako se nekome ne sviđa igra, ne mora da je igra. Prosto je zar ne? A ne da igrate sa po pet klubova i serete se nama u igru.

I da nešto raščistimo: ja sam znao za neke duple klubove ali nisam nikoga nikome prijavio. Ova mi je igra vrhunski glupa i toliko malo ljudi je igra da nema smisla uopšte igrati je. To je jedini razlog zašto nisam prijavio cheat. A ako me neko pita zašto je igram, ne znam odgovor. I ne igram je zapravo, samo se logujem da namjestim postave radi treninga, to je sve. Vezao sam se za neke igrače iz originalne postave tima i sa drafta kasnije pa ih treniram. Zato ne gasim klub manje više. I danas dobijam poruku od nekog stručnjaka da je "zainteresovan" da trenira jednog mog igrača....LOL. Skrenuh sa teme...

Dakle, da ne dužim, igrajte po pravilima nije to tako teško....

Advertisement