BuzzerBeater Forums

Poland - IV.48 > Sezon 22

Sezon 22

Set priority
Show messages by
From: MuzG
This Post:
11
231334.1
Date: 11/27/2012 14:02:17
Overall Posts Rated:
334334
Witam wszystkich menadżerów ligi IV.48 :)
W końcu wszystkie procesy międzysezonowe za nami i możemy rozpocząć rozgrywki w naszej lidze. Sezon 21 był moim pierwszym pełnym sezonem w BB po ponownym założeniu zespołu i od razu udało mi się awansować, chociaż nie bez problemów. Jak na IV ligę jednak skład mam bardzo marny i w tym sezonie moim głównym celem będzie przede wszystkim utrzymanie się, pozyskanie wzmocnień, rozbudowa hali no i oczywiście trening młodzików.
Draft w mojej byłej lidze był bardzo marny, chociaż udało mi się wyciągnąć 18-letniego gracza o potencjale supergwiazda i z w miarę sensownym rozkładem skilli, więc na pewno będę go trenował.
Pierwszy mecz pucharowy z kolei na wyjeździe z mocnym V-ligowcem, więc emocji również nie powinno zabraknąć.
A jakie u was przewidywania na obecny sezon ? Ktoś odważy się przyznać, że będzie liderem w walce o awans do III-ligi ?
Pozdrawiam,
MuzG

From: jankos

To: MuzG
This Post:
00
231334.2 in reply to 231334.1
Date: 11/27/2012 16:21:14
Overall Posts Rated:
9797
witam wszystkich,
po kilku sezonach pobytu w 3 i 2 lidze wracam do 4 bo wyzej raczej cudow bym nie ugral. draft to jakis zart u mnie obydwie wieloletnie gwiazdy ktore wylosowalem wedlug skautow mialy 4 pomaranczowe pilki umiejetnosci a jak patrze na nich to nie wiem co z nimi zrobic...

Cele na przyszly sezon mam 3:
-powalczyc o awans
-dojsc jak najdalej w PP
-i ostatni ale najwazniejszy trening moze przyszlych reprezentantow PL Piguly i Kleparka ale to plan dlugoterminowy...
Na koniec zycze wszystkim powodzenia w przyszlym sezonie i oby bez kontuzji;)

This Post:
11
231334.3 in reply to 231334.2
Date: 11/28/2012 05:15:33
Anwil Yelonki
III.3
Overall Posts Rated:
3737
Witam wszystkich.
Cieszę się, że trafiłem do ligi, w której działa forum. W poprzedniej V lidze skład ligi zmieniał się raz w tygodniu :-)
Po 4 sezonach ciężkiej walki otrzymałem prezent w postaci awansu pomimo przegranej serii finałowej.
Jest to mój pierwszy sezon w IV lidze i cele minimum, które stawiam przed drużyną na ten sezon to play-off.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałej zabawy w sezonie 22.

Jane

From: Bienias

To: MuzG
This Post:
11
231334.4 in reply to 231334.1
Date: 11/28/2012 09:03:01
Overall Posts Rated:
176176
Siemanko, kolejny zwycięzca ligi V.30 trafił tutaj:) Moim planem jest utrzymanie się i dalsza rozbudowa hali. O III ligę powalczy Orlik z Mazurem. Pozdrawiam

From: Tymon5

This Post:
11
231334.5 in reply to 231334.4
Date: 11/29/2012 13:41:21
Overall Posts Rated:
1717
Dzięki za uznanie I owszem - takie mam plany. Już dobrych parę sezonów spędziłem w IV.48 i chętnie poszedłbym dalej, aczkolwiek już się przyzwyczaiłęm do tych drużyn i fajnie się tu gra
Jak zawsze jednak obawiam się spadkowiczów z III ligi, bo zawsze prezentują znacznie lepsze składy i doświadczenie, które pozwala im jechać po nas, IV-ligowcach, jak walec. No ale koszykówka to sport nieprzewidywalny
Mój plan to oczywiście walka o awans oraz kontynuacja planów treningowych. Puchar niespecjalnie mnie interesuje, co pewnie skończy się jak zwykle szybkim odpadnięciem
Forum nasze zawsze żywe bardzo krótko - mam nadzieję, że dzięki paru aktywnym osobom uda się faktycznie utrzymywać dyskusje przez cały sezon.
Powodzenia wszystkim w Waszych planach!

From: MuzG

This Post:
11
231334.6 in reply to 231334.5
Date: 11/29/2012 15:09:52
Overall Posts Rated:
334334
Ja również mam nadzieję, że forum ligi będzie bardzo aktywne bo niestety w V lidze praktycznie nikt nic nie pisał (w sumie nie ma się co dziwić skoro aktywnych menadzerow było zaledwie kilku). Z wielkim zainteresowaniem będę też obserwował walkę o awans i mam nadzieję że jeśli nie spadnę to sam się w tę walkę włącze w kolejnym sezonie. Tak więc jeszcze raz powodzenia :)

From: Tymon5
This Post:
11
231334.7 in reply to 231334.6
Date: 12/03/2012 05:01:19
Overall Posts Rated:
1717
No i mamy pierwszą kolejkę za sobą...
Już poczułem na własnej skórze, że spadkowicza z III ligi mamy bardzo mocnego a i beniaminki nieźle rozpoczęły sezon. Myślę, że po paru kolejkach każdy z nas zweryfikuje swoje plany co do obecnego sezonu ale już widać, że będzie ciekawy (patrz: ja i Bienias zdecydowane porażki w 1 kolejce, a byliśmy uczestnikami PO zeszłego sezonu!).
Będzie ciekawie

From: MuzG

This Post:
00
231334.8 in reply to 231334.7
Date: 12/03/2012 05:40:29
Overall Posts Rated:
334334
Zawsze po pierwszej kolejce trudno jest ocenić jak naprawdę będzie wyglądał rozkład tabeli po sezonie zasadniczym, a to z prostego powodu - forma nadal po pierwszym treningu u wszystkich porządna. Dopiero kiedy czarno na białym będzie widać jak który zespół dysponuje minutami swoich graczy, będzie można ocenić kto ma jakie szanse.
Dla mnie pierwszy wyjazdowy mecz to oczywiście spora porażka. Nie przejmuję się tym zbytnio jednak, bo wiem że skład mam chyba "najtańszy" ze wszystkich ligowców. Powoli jednak będę go wymieniał i mam nadzieję, że do końca sezonu uda mi się wyjść ze strefy spadkowej, chociaż może to być mega ciężkie.

From: Tymon5

To: MuzG
This Post:
22
231334.9 in reply to 231334.8
Date: 12/03/2012 06:04:02
Overall Posts Rated:
1717
Jasne, bynajmniej nie chodzi mi o rozkład końcowej tabeli na podstawie pierwszej kolejki Bardziej o to, że jej wyniki pokazały, że jest więcej mocnych ekip niż w zeszłym sezonie, że spadkowicza mamy bardzo mocnego a i beniaminek pokonał Bieniasa.
Także jak zwykle, w naszej konferencji nawet do PO nie dostaną się zespoły z lepszym bilansem, niż 2 czy 3 miejsce w drugiej konferencji A walka o 3 i 4 lokatę będzie mocno zacięta.

From: MuzG

This Post:
11
231334.10 in reply to 231334.9
Date: 12/03/2012 06:10:36
Overall Posts Rated:
334334
Przynajmniej będą emocje, co mi osobiście bardzo pasuje gdyż w mojej poprzedniej lidze od początku do końca sezonu było wiadomo kto zawalczy w finale o awans. Drugim plusem grania w mocnej IV lidze jest fakt, że po awansie do III ligi zespół jest przeważnie przygotowany do bezproblemowego utrzymania się na tym wyższym poziomie rozgrywek :)

From: jankos

To: MuzG
This Post:
11
231334.11 in reply to 231334.8
Date: 12/03/2012 08:19:58
Overall Posts Rated:
9797
a tam będziesz wychodził ze strefy spadkowej;) baraż i tak masz pewny patrząc na to że trefl utopił całą kasę w jednym graczu i się nie loguje:) to po co przepłacać "zmutujesz" się na baraże i po sprawie;) a przez te kilka tygodni to spokojnie możesz odłożyć trochę na koncie

a co do pierwszej kolejki to jeszcze nie zapoznałem się z siła całej ligi dlatego mogę napisać tylko o swoim meczu z Orlikiem że strasznie się go bałem bo nie dość że Tymon ma bardzo silny skład to dodatkowo ten mecz w przypadku przegranej mógł się za mną ciągnąć przez większą część sezonu ze względu na mecz w TV i z odwiecznym rywalem dlatego musiałem go wygrać co się udało po bardzo dobrej pierwszej połowie w drugiej połowie już było na styku ale wydaje mi się że zasłużenie wygrałem teraz przynajmniej kibice mają trochę lepsze nastroje po spadku..