BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - II.1 > OT thread

OT thread

Set priority
Show messages by
From: Amare

This Post:
00
140453.9 in reply to 140453.8
Date: 04/20/2010 12:54:10
BC Vizovice Plums
II.4
Overall Posts Rated:
4646
Kéž by se Veselý nebo někdo další z mladých (i když on má určitě šanci největší) do NBA dostal. To by mělo dopad na celý basket u nás, který už teď je docela na vzestupu - aspoň já mám ten pocit.

From: docend24

This Post:
00
140453.10 in reply to 140453.9
Date: 04/20/2010 15:26:47
Overall Posts Rated:
154154
U něj bude nejspíš hlavní problém smlouva s Partizanem, prý má podepsáno do 2013 a není tam buyout clause. Takže bude zajímat hlavně kluby, co jsou ochotné ho v Evropě ještě nějaký rok nechat, nedávno tou cestou šli Timberwolves s Rubiem (mají pick, co patřil Bobcats, tedy 16.), dřív tohle hodně dělali Spurs, na druhou stranu jsou tam takové mementa jako draftovaný Korolev, který se do NBA vůbec nepodíval a dneska snad hraje někde v Rusku a rozhodně nevyčnívá. Veselého vídávám běžne odhadovaného i jako dvanáctý pick, Chad Ford z ESPN ho má dokonce devátého a čeká se na Euroleague final four, co on a celý Partizan předvede tam.

This Post:
00
140453.11 in reply to 140453.10
Date: 04/20/2010 15:48:18
Overall Posts Rated:
3636
Vesely je pro osobne obrovsky talent a jak rika s oblibou Petr Janouch velky atlet. Jsi si jisty tou smlouvou? Ja cetl neco jineho, ale vis jake jsou znalosti amiku o evropskym basketu....nula k nule pojde :(.

Ve stredu cekej dalsi vyprask :). Ja zatim videl jen 3/4 a nejak se mi nezdalo ze by vas rozhodci nejak drttili. Na druhou stranu me docela strasi, ze v urcitych chvilich nebyli hraci Magic schopni ani vystrelit. Obcas pusobili dost bezradne. Bez trojek a vykonu Nlesona (a to jsem jeden z jeho haters :) ) by to davali hodne tezko. Jak ale psali na ESPN todle nebude hezka serie, toto bude boj. Tak jdeme na to

This Post:
00
140453.12 in reply to 140453.11
Date: 04/22/2010 14:50:00
Overall Posts Rated:
154154
Smlouvou jsem si jistej, dokonce to padlo i vnějakém rozhovoru sním pro lidovky. Draftexpress.com tyhle věci mívá v pořádku, nbadraft.net mívá občas nesmysly ohledně výměn picků, tam je to třeba brát s rezervou. Víc se asi dozvíme až po final four v Paříži, partizan prý má nějaké finanční problémy, to je možná cesta, týmy jinak na odkoupení hráče pod smlouvou mají strop - (500 000).

K play off se radši ani vyjadřovat nebudu, jsem docela rád, že se mi sekal stream a neviděl jsem tu mizérie naplno. Šlo by k tomu dost napsat, ale fakt na to nemám chuť, dost věcí bylo špatně.

Ještě k českým talentům - na tohle se kouká moc dobře: http://www.draftexpress.com/rankings/International--90/
a http://www.draftexpress.com/rankings/International--91/ jsou to žebříčky evropských nadějí podle jednotlivých ročníků - nejsou tam již draftovaní hráči jako třeba Rubio.