League Schedule -- Season 64
Date/Time Away team Status Home team
03/09/2024 14:00:00 Max Matas CEP Termens
03/09/2024 14:00:00 Sohoku Team Lakers de Rivas
03/09/2024 14:00:00 Mancha Real CB HUNTAZAS C.B.
03/09/2024 14:00:00 Gofio kids Yakers
03/09/2024 14:00:00 HammerFall Badgers Caserío La Canuta
03/09/2024 14:00:00 Arkania Flames Sabadell Heat
03/09/2024 14:00:00 Linea Cero Chinook Estación de Azuer
03/09/2024 14:00:00 Rifeños Mvp Cervello TV
03/12/2024 14:00:00 6 CEP Termens 8 Sohoku Team TV
03/12/2024 14:00:00 1 Lakers de Rivas 5 Mancha Real CB
03/12/2024 14:00:00 3 HUNTAZAS C.B. 2 Gofio kids
03/12/2024 14:00:00 7 Yakers 4 Max Matas
03/12/2024 14:00:00 4 Badgers Caserío La Canuta 7 Arkania Flames
03/12/2024 14:00:00 2 Sabadell Heat 8 Linea Cero
03/12/2024 14:00:00 1 Chinook Estación de Azuer 3 Rifeños
03/12/2024 14:00:00 6 Mvp Cervello 5 HammerFall
03/16/2024 14:00:00 3 Mancha Real CB 7 CEP Termens
03/16/2024 14:00:00 1 Gofio kids 4 Lakers de Rivas TV
03/16/2024 14:00:00 2 Max Matas 6 HUNTAZAS C.B.
03/16/2024 14:00:00 5 Sohoku Team 8 Yakers
03/16/2024 14:00:00 8 Linea Cero 2 Badgers Caserío La Canuta
03/16/2024 14:00:00 3 Rifeños 1 Sabadell Heat
03/16/2024 14:00:00 5 HammerFall 4 Chinook Estación de Azuer
03/16/2024 14:00:00 7 Arkania Flames 6 Mvp Cervello
03/19/2024 14:00:00 8 CEP Termens 1 Gofio kids
03/19/2024 14:00:00 5 Lakers de Rivas 2 Max Matas
03/19/2024 14:00:00 7 HUNTAZAS C.B. 4 Sohoku Team
03/19/2024 14:00:00 6 Yakers 3 Mancha Real CB
03/19/2024 14:00:00 1 Badgers Caserío La Canuta 2 Rifeños
03/19/2024 14:00:00 3 Sabadell Heat 5 HammerFall TV
03/19/2024 14:00:00 4 Chinook Estación de Azuer 6 Arkania Flames
03/19/2024 14:00:00 7 Mvp Cervello 8 Linea Cero
03/23/2024 14:00:00 4 HUNTAZAS C.B. 8 CEP Termens
03/23/2024 14:00:00 7 Yakers 6 Lakers de Rivas
03/23/2024 14:00:00 3 Mancha Real CB 2 Max Matas TV
03/23/2024 14:00:00 1 Gofio kids 5 Sohoku Team
03/23/2024 14:00:00 4 Chinook Estación de Azuer 2 Badgers Caserío La Canuta TV
03/23/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 5 Sabadell Heat
03/23/2024 14:00:00 7 Linea Cero 3 HammerFall
03/23/2024 14:00:00 1 Rifeños 6 Arkania Flames
03/26/2024 14:00:00 8 CEP Termens 7 Yakers
03/26/2024 14:00:00 6 Lakers de Rivas 4 HUNTAZAS C.B.
03/26/2024 14:00:00 3 Max Matas 1 Gofio kids
03/26/2024 14:00:00 5 Sohoku Team 2 Mancha Real CB
03/26/2024 14:00:00 1 Badgers Caserío La Canuta 8 Mvp Cervello
03/26/2024 14:00:00 3 Sabadell Heat 6 Chinook Estación de Azuer
03/26/2024 14:00:00 4 HammerFall 2 Rifeños
03/26/2024 14:00:00 5 Arkania Flames 7 Linea Cero TV
03/30/2024 14:00:00 5 Lakers de Rivas 8 CEP Termens
03/30/2024 14:00:00 6 Yakers 4 HUNTAZAS C.B. TV
03/30/2024 14:00:00 7 Sohoku Team 2 Max Matas
03/30/2024 14:00:00 3 Gofio kids 1 Mancha Real CB
03/30/2024 14:00:00 3 Sabadell Heat 2 Badgers Caserío La Canuta
03/30/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 5 Chinook Estación de Azuer
03/30/2024 14:00:00 6 Arkania Flames 4 HammerFall
03/30/2024 14:00:00 1 Rifeños 7 Linea Cero
04/02/2024 14:00:00 2 Badgers Caserío La Canuta 8 CEP Termens
04/02/2024 14:00:00 4 Sabadell Heat 5 Lakers de Rivas
04/02/2024 14:00:00 5 Chinook Estación de Azuer 3 HUNTAZAS C.B.
04/02/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 7 Yakers
04/02/2024 14:00:00 3 HammerFall 2 Max Matas
04/02/2024 14:00:00 6 Arkania Flames 6 Sohoku Team
04/02/2024 14:00:00 7 Linea Cero 1 Mancha Real CB
04/02/2024 14:00:00 1 Rifeños 4 Gofio kids TV
04/06/2024 14:00:00 8 CEP Termens 4 Sabadell Heat
04/06/2024 14:00:00 5 Lakers de Rivas 5 Chinook Estación de Azuer
04/06/2024 14:00:00 3 HUNTAZAS C.B. 7 Mvp Cervello TV
04/06/2024 14:00:00 7 Yakers 3 HammerFall
04/06/2024 14:00:00 2 Max Matas 6 Arkania Flames
04/06/2024 14:00:00 6 Sohoku Team 8 Linea Cero
04/06/2024 14:00:00 1 Mancha Real CB 1 Rifeños
04/06/2024 14:00:00 4 Gofio kids 2 Badgers Caserío La Canuta
04/09/2024 14:00:00 5 Chinook Estación de Azuer 8 CEP Termens
04/09/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 5 Lakers de Rivas
04/09/2024 14:00:00 3 HammerFall 3 HUNTAZAS C.B.
04/09/2024 14:00:00 6 Arkania Flames 7 Yakers
04/09/2024 14:00:00 7 Linea Cero 2 Max Matas
04/09/2024 14:00:00 1 Rifeños 6 Sohoku Team
04/09/2024 14:00:00 2 Badgers Caserío La Canuta 1 Mancha Real CB
04/09/2024 14:00:00 4 Sabadell Heat 4 Gofio kids
04/13/2024 14:00:00 7 CEP Termens 8 Mvp Cervello
04/13/2024 14:00:00 5 Lakers de Rivas 2 HammerFall
04/13/2024 14:00:00 3 HUNTAZAS C.B. 4 Arkania Flames
04/13/2024 14:00:00 8 Yakers 7 Linea Cero TV
04/13/2024 14:00:00 2 Max Matas 1 Rifeños
04/13/2024 14:00:00 6 Sohoku Team 3 Badgers Caserío La Canuta
04/13/2024 14:00:00 1 Mancha Real CB 5 Sabadell Heat
04/13/2024 14:00:00 4 Gofio kids 6 Chinook Estación de Azuer
04/16/2024 14:00:00 1 HammerFall 7 CEP Termens
04/16/2024 14:00:00 4 Arkania Flames 5 Lakers de Rivas
04/16/2024 14:00:00 7 Linea Cero 3 HUNTAZAS C.B.
04/16/2024 14:00:00 3 Rifeños 8 Yakers
04/16/2024 14:00:00 2 Badgers Caserío La Canuta 1 Max Matas
04/16/2024 14:00:00 5 Sabadell Heat 6 Sohoku Team TV
04/16/2024 14:00:00 6 Chinook Estación de Azuer 2 Mancha Real CB
04/16/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 4 Gofio kids
04/20/2024 14:00:00 8 CEP Termens 3 Arkania Flames TV
04/20/2024 14:00:00 5 Lakers de Rivas 7 Linea Cero
04/20/2024 14:00:00 3 HUNTAZAS C.B. 4 Rifeños
04/20/2024 14:00:00 7 Yakers 2 Badgers Caserío La Canuta
04/20/2024 14:00:00 1 Max Matas 5 Sabadell Heat
04/20/2024 14:00:00 6 Sohoku Team 6 Chinook Estación de Azuer
04/20/2024 14:00:00 2 Mancha Real CB 8 Mvp Cervello
04/20/2024 14:00:00 4 Gofio kids 1 HammerFall
04/27/2024 14:00:00 7 Linea Cero 7 CEP Termens
04/27/2024 14:00:00 3 Rifeños 5 Lakers de Rivas
04/27/2024 14:00:00 2 Badgers Caserío La Canuta 3 HUNTAZAS C.B.
04/27/2024 14:00:00 4 Sabadell Heat 8 Yakers
04/27/2024 14:00:00 6 Chinook Estación de Azuer 2 Max Matas TV
04/27/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 6 Sohoku Team
04/27/2024 14:00:00 1 HammerFall 1 Mancha Real CB TV
04/27/2024 14:00:00 5 Arkania Flames 4 Gofio kids
04/30/2024 14:00:00 6 CEP Termens 3 Rifeños
04/30/2024 14:00:00 7 Lakers de Rivas 2 Badgers Caserío La Canuta TV
04/30/2024 14:00:00 4 HUNTAZAS C.B. 4 Sabadell Heat
04/30/2024 14:00:00 8 Yakers 6 Chinook Estación de Azuer
04/30/2024 14:00:00 2 Max Matas 8 Mvp Cervello
04/30/2024 14:00:00 5 Sohoku Team 1 HammerFall
04/30/2024 14:00:00 1 Mancha Real CB 5 Arkania Flames
04/30/2024 14:00:00 3 Gofio kids 7 Linea Cero
05/04/2024 14:00:00 6 CEP Termens 1 Max Matas
05/04/2024 14:00:00 7 Lakers de Rivas 5 Sohoku Team
05/04/2024 14:00:00 4 HUNTAZAS C.B. 2 Mancha Real CB
05/04/2024 14:00:00 8 Yakers 3 Gofio kids
05/04/2024 14:00:00 2 Badgers Caserío La Canuta 1 HammerFall
05/04/2024 14:00:00 4 Sabadell Heat 5 Arkania Flames
05/04/2024 14:00:00 6 Chinook Estación de Azuer 7 Linea Cero
05/04/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 3 Rifeños TV
05/07/2024 14:00:00 6 Sohoku Team 7 CEP Termens TV
05/07/2024 14:00:00 2 Mancha Real CB 5 Lakers de Rivas
05/07/2024 14:00:00 3 Gofio kids 4 HUNTAZAS C.B.
05/07/2024 14:00:00 1 Max Matas 8 Yakers
05/07/2024 14:00:00 5 Arkania Flames 2 Badgers Caserío La Canuta
05/07/2024 14:00:00 7 Linea Cero 4 Sabadell Heat TV
05/07/2024 14:00:00 3 Rifeños 6 Chinook Estación de Azuer
05/07/2024 14:00:00 1 HammerFall 8 Mvp Cervello
05/11/2024 14:00:00 6 CEP Termens 2 Mancha Real CB
05/11/2024 14:00:00 5 Lakers de Rivas 3 Gofio kids TV
05/11/2024 14:00:00 4 HUNTAZAS C.B. 1 Max Matas
05/11/2024 14:00:00 8 Yakers 7 Sohoku Team
05/11/2024 14:00:00 3 Badgers Caserío La Canuta 7 Linea Cero
05/11/2024 14:00:00 2 Sabadell Heat 4 Rifeños
05/11/2024 14:00:00 6 Chinook Estación de Azuer 1 HammerFall
05/11/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 5 Arkania Flames
05/14/2024 14:00:00 3 Gofio kids 6 CEP Termens
05/14/2024 14:00:00 1 Max Matas 5 Lakers de Rivas
05/14/2024 14:00:00 7 Sohoku Team 4 HUNTAZAS C.B.
05/14/2024 14:00:00 2 Mancha Real CB 8 Yakers
05/14/2024 14:00:00 3 Rifeños 5 Badgers Caserío La Canuta
05/14/2024 14:00:00 1 HammerFall 4 Sabadell Heat
05/14/2024 14:00:00 2 Arkania Flames 6 Chinook Estación de Azuer
05/14/2024 14:00:00 7 Linea Cero 8 Mvp Cervello
05/18/2024 14:00:00 6 CEP Termens 4 HUNTAZAS C.B.
05/18/2024 14:00:00 5 Lakers de Rivas 8 Yakers
05/18/2024 14:00:00 1 Max Matas 2 Mancha Real CB TV
05/18/2024 14:00:00 7 Sohoku Team 3 Gofio kids
05/18/2024 14:00:00 2 Badgers Caserío La Canuta 6 Chinook Estación de Azuer TV
05/18/2024 14:00:00 5 Sabadell Heat 8 Mvp Cervello
05/18/2024 14:00:00 1 HammerFall 7 Linea Cero
05/18/2024 14:00:00 3 Arkania Flames 4 Rifeños
05/21/2024 14:00:00 8 Yakers 6 CEP Termens
05/21/2024 14:00:00 4 HUNTAZAS C.B. 5 Lakers de Rivas
05/21/2024 14:00:00 3 Gofio kids 1 Max Matas
05/21/2024 14:00:00 2 Mancha Real CB 7 Sohoku Team
05/21/2024 14:00:00 8 Mvp Cervello 5 Badgers Caserío La Canuta
05/21/2024 14:00:00 4 Chinook Estación de Azuer 3 Sabadell Heat
05/21/2024 14:00:00 2 Rifeños 1 HammerFall
05/21/2024 14:00:00 7 Linea Cero 6 Arkania Flames
05/25/2024 14:00:00 6 CEP Termens 5 Lakers de Rivas
05/25/2024 14:00:00 4 HUNTAZAS C.B. 8 Yakers TV
05/25/2024 14:00:00 1 Max Matas 7 Sohoku Team
05/25/2024 14:00:00 2 Mancha Real CB 3 Gofio kids
05/25/2024 14:00:00 3 Badgers Caserío La Canuta 2 Sabadell Heat
05/25/2024 14:00:00 5 Chinook Estación de Azuer 8 Mvp Cervello
05/25/2024 14:00:00 1 HammerFall 6 Arkania Flames TV
05/25/2024 14:00:00 7 Linea Cero 4 Rifeños
05/28/2024 14:00:00 Lakers de Rivas Max Matas PO
05/28/2024 14:00:00 Gofio kids Mancha Real CB PO
05/28/2024 14:00:00 Badgers Caserío La Canuta HammerFall PO
05/28/2024 14:00:00 Rifeños Sabadell Heat PO
05/28/2024 14:00:00 Linea Cero HUNTAZAS C.B. RL
05/28/2024 14:00:00 Sohoku Team Chinook Estación de Azuer RL
05/28/2024 14:00:00 CEP Termens Arkania Flames RL
06/01/2024 14:00:00 5 HUNTAZAS C.B. 7 Linea Cero RL
06/01/2024 14:00:00 5 Chinook Estación de Azuer 7 Sohoku Team RL
06/01/2024 14:00:00 6 Arkania Flames 6 CEP Termens RL
06/01/2024 14:00:00 Gofio kids Max Matas SF
06/01/2024 14:00:00 Sabadell Heat HammerFall SF
06/04/2024 14:00:00 7 Linea Cero 5 HUNTAZAS C.B. TB
06/04/2024 14:00:00 7 Sohoku Team 5 Chinook Estación de Azuer TB
06/04/2024 14:00:00 6 CEP Termens 6 Arkania Flames TB
PO: Playoff RL: Relegation Match TB: Tie-Breaker SF: Semi-Final TV: Televised
Advertisement