BuzzerBeater Forums

Magyarország - III.6 > III.6 / 9.Szezon

III.6 / 9.Szezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
96158.1
Date: 06/10/2009 16:13:58
Overall Posts Rated:
00
Sziasztok gondoltam lehetne egy rendszeresen használt fóruma a ligánknak,ahova a meccs utáni véleményeket,bemutatkozást,kérdéseket,a bajnokság végét érintő találgatásokat írhatnánk.

Tehát kezdve a sort Miki vagyok Bonyhádról itt kosarazok a B-Betonban és 2-3 szezonon belül szeretnék feljutni a II. osztályba.Könnyű dolgom nem lesz,mert a keleti nyolcast jóval erősebbnek érzem,főleg mert egyes csapatok kiemelkedő játékosokkal rendelkeznek (Ákos Zsombok - Balika CF és Adel Yousif - Cserkút).

Tipp a keleti első 4-re:Szmektit SC,Balika CF,Cserkút,Pirates of Krisz


Tipp a nyugati első 4-re:TeamUSA,Fearless cowboys,Ferencvárosi TC,negyediket nem tudok mondani,mert nem ismerem az új csapatok játékerejét

Tipp MVP:Ákos Zsombok - tuti ő lesz az MVP,eddig amióta itt van csak ő nyerte ezt a címet

Továbbiakban sok sikert mindenkinek és jussatok minél előrébb a kupában!
Remélem működni tud ez a fórum.

This Post:
00
96158.2 in reply to 96158.1
Date: 06/13/2009 15:51:16
Overall Posts Rated:
00
3. forduló

Kelet:

The Big Jordan - Cserkút rangadón nyert az vendég,így veretlen 3 forduló után borkido csapat.Előbbi csapat a hárompontosokra remek (8) osztályzatot kapott,amiből következik,hogy a dobóhátvéd és bedobó is kiemelkedően teljesített.A hazai csapatnál is a szélsők húzták a csapat szekerét bár nem olyan minőséggel,amely főleg Abdel Yousif dobószázalékán mutatkozik leginkább. A győztes csapat értelemszerűen az élre ugrott,míg a Cserkút a 2. helyen áll jobb pontkülönbséggel. Végeredmény 113 - 111

Detroit Pistons Star - Balika CF meccsen a vendég csapat majdnem meglepetést okozott és verte meg a magyar válogatottal (Ákos Zsombok) felálló Balika CF-et.Titanus-darco csapatából kiemelkedőt nyújtott centerük J.Golubovskis,aki remekül védekezett a válogatott kiválóságán 16 ponton és 13 lepattanón tartva.A remek védekezés mellett egy masszív dupla-duplát elérve csapata legjobb osztályzatát kapta a litván center.A meccs a vendégeknek alakult nagyon kellemetlenül hiszen az utolsó percekre megszerzett előnyt az ellen percek alatt ledolgozta és fordított,így nyert 2 ponttal Balika csapata.A győzelemmel a 3 hely birtokosai lettek,míg a Detroit Pistons Star az 5. helyen várhatja a 4. fordulót.
Végeredmény 95 - 97

Pirates of Krisz - Szmektit SC szoros találkozónak ígérkezett,hiszen a tavaly legtöbb pontot szerző csapat játszott a második ligát megjárt Szmektit SC-vel.A vendég csapat a kinti dobásokra alapozta támadásait és kemény 1-1 elleni védelmet játszott,míg a hazaiak biztos játékban gondolkodtak és nem akartak gyors játékot játszani.A kis és nagy emberek csatáját a kisebbek nyerték a kinti dobásaikkal.17 trojkát süllyesztettek el az ellen gyűrűjébe.Bár lepattanót alig szedtek (37) a dobószázalék magáért beszél 44/86.A hazai csapatból kiemelkedő játékot nyújtottak a magasabbak ezt jó osztályzataik is mutatják kétpontos és belső védekezés is 7-es.Fontos szerepe volt a győzelemben a vendégek hozzáállásának,hisz mindent megtettek a sikerért,így krisz904 csapata megszerezte idei első győzelmét,míg a Szmektit SC, ha forrásaim nem csalnak fennállásának első harmadosztályú vereségét szenvedte el és jutott így a 4. helyre. Végeredmény 111 -103

This Post:
00
96158.3 in reply to 96158.2
Date: 06/13/2009 16:21:11
Overall Posts Rated:
00
3. forduló

Nyugat:

Idegenlégió - Pöle BSC meccset rendeztek Pöle Arénájában.A meccs a vendég csapat sikerét hozta...Ők is ugyanúgy vágytak a sikerre mint keleten a Pirates of Krisz játékosai és taktikailag is felkészültebbek voltak a hazaiaknál.A vendégcsapatból kiemelendő Valter Szabó,aki egy erős dupla-duplával rukkolt elő (36 pont,23 lepattanó) emellett kiosztott 3 sapkát.A hazaiaknál kiemelendő Márton Gajer,aki 38 pontot szerezve húzta csapata szekerét (14/19 mezőnyből,8/10 tripla),így jelenleg ő szerzi a legtöbb pontot meccsenként a ligában.Mellette a csapat erőcsatára S.Füge dupla-duplát ért el (17 pont,15 pattanó).Érdekesség, hogy a hazaiak centere 0/10-et dobott büntetőből. Végeredmény 122 - 118

TeamUSA - jofiuk nyugati találkozón győzedelmeskedett a tavalyi nyugati győztes Tommie csapata.A hazai egész pályás letámadás gyümölcsöző volt,hiszen 26 labdaeladást harcoltak ki,ám ezt korrigálva a vendégek 55 pattanót szedtek szemben a 44 hazaival.A vendégeknél hárman is dupla-duplát értek el Fuensalida (26 pont,10 lepattanó),Girao (14 pont,10 lepattanó),Poletajevas (11pont,15 lepattanó).Hazai oldalról Ebedli (18 pont) és Konrád (13 pont,10 lepattanó) nyújtott extrát. Végeredmény 109 - 105

Real Margit - Ferencvárosi TC találkozót rendeztek a Budapest Sportarénában 6158 néző előtt.A tavaly döntős FTC a 3. negyedben tett szert tetemesebb előnyre,amely a meccs végéig kitartott.Vendég oldalon 2 dupla-dupla született Gosztola (19 pont,16 pattanó) és Bikácsy (11 pont,12 lepattanó).Hazai oldalon szintén 2 közel azonos dupla-dupla született Paudits (12 pont,13 pattanó) és Kemény (12 pont,12 pattanó).A vereséggel a vendégcsapat lecsúszott a 8. helyre míg a hazai az élre ugrott. Végeredmény 84 - 103

This Post:
00
96158.4 in reply to 96158.1
Date: 06/15/2009 13:37:02
Overall Posts Rated:
00
Hali Miki,

Én Sopronból játszom, és "csak" nézőként járok kosármeccsekre,srácokéra és a csajokéra is.
Tipp a keletire, hogy Cserkút helyett én jutok be és azért a Detroitot sem írnám még le.
A nyugatira nekem is ez a tippem habár nem nagyon követem.

Egyelőre próbálok úgy helyt állni, hogy nem igazolok senkit és saját nevelésű csapatom van.De lehet, hogy egy irányítót vennem kell, mivel sajna az nálam hiánycikk.

Neked is sok sikert a kupában

This Post:
00
96158.5 in reply to 96158.4
Date: 06/15/2009 14:45:31
Overall Posts Rated:
00
NB1/B-s meccsekre is jársz?

Mondjuk igaz a keleti végeredményt nehezebb megtippelni,mivel még mindig erősebb,mint a nyugat.

Én is inkább a saját nevelésre próbálok figyelni,bár most van mit alakítanom...
Amúgy irányító ügyében szólok,hogy egyik haverom feladja a csapatát és eladásra kerülnek a játékosok,ott pedig lesz egy igen fiatal és jó irányító,akit az U21-be akarnak játszatni,legalábbis a potenciál benne van.Nézd meg: Malamut nevű csapatra keress,ott pedig Tódor Révfit.

This Post:
00
96158.6 in reply to 96158.1
Date: 06/15/2009 17:07:00
Overall Posts Rated:
00
Helló!

Szabolcs megyében lakom Mándokon.

Hát én csak hobbiból kosarazok haverokkal, megye1-ben focizom ifjúsági csapatban. Kedvenc csapatom a Detroit( bár ezt nem volt nehéz kitalálni).
Játszom Hattricken is már elég régóta.

Tippelni nem szeretnék, esélyesként buktam már el rájátszásbeli meccseket és most még a rájátszás sem jött össze.

Szerintem a keleten a Balika tuti ott lesz a 4-ben. Bár ha van egy jó centered és leszeded a pályáról Zsombokot akkor nyersz. Pl: az előző szezonban ez össze is jött. Most az utolsó 30 másodpercben bekapott 8pont okozta a vesztemet. :S

Na de megyünk tovább és remélem, hogy el tudom csípni legalább a 4.helyet Keleten.

Az igazi sikert a kupában várom ahol az elmúlt szezonokban a legjobb 64 között véreztünk el. Célom, hogy legalább idáig eljusson a csapat idén is.

Üdv, Titanusdarco!

Last edited by Titanus-darco at 06/15/2009 17:10:16

This Post:
00
96158.7 in reply to 96158.5
Date: 06/16/2009 13:02:11
Overall Posts Rated:
00
Hi,

Arra nem járok pedig pont ott van egy kis érdekeltségem, mivel az irányító az unokatesóm.
Ahhoz pénz is kéne , de a játékosaim fizetésére elmegy na és persze az edzőmre.De majd később valakit eladok és abból finanszírozok egy jót.

This Post:
00
96158.8 in reply to 96158.7
Date: 06/16/2009 14:13:32
Overall Posts Rated:
00
Egy pont

Sokadjára kerüli el a csapatomat a szerencse. Nem leég hogy a mérkőzés elején két kulcs játékosom is megsérült, de még szerencsénk sincs. A 3. negyedben 21 pontot vert ránt a Cserkút,de a 4.ben felzárkóztunk sőt a vége előtt fél perccel vezettünk egy ponttal, de végül megint sikerült kikapni- egyetlen egy pontocskával. Az ilyen meccseken megy el a rájátszás :S

Üdv.

This Post:
00
96158.9 in reply to 96158.7
Date: 06/16/2009 14:18:14
Overall Posts Rated:
00
Mondjuk mivel csak u20-ban játszok ezért csak tippem lenne,hogy ki lehet...Nem a Karácsonyi?:D

This Post:
00
96158.10 in reply to 96158.9
Date: 06/16/2009 14:24:08
Overall Posts Rated:
00
Nem Ő, a Bausz Kornél (Kofi)

This Post:
00
96158.11 in reply to 96158.10
Date: 06/16/2009 14:29:43
Overall Posts Rated:
00
Na megnéztem,így már be tudom azonosítani:D