BuzzerBeater Forums

BB România > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Otis

This Post:
33
319026.2 in reply to 319026.1
Date: 05/17/2023 07:36:21
The Defenders
RBBA
Overall Posts Rated:
441441
Second Team:
The D-fenders
salutare tuturor

versiunea scurta a speech-ului de anul acesta e ca am dus echipa in consolare pana la nivel de semifinale. pierdut in fata castigatoarei turneului. am ridicat echipa cu ajutorul userilor dedicati cauzei la un nivel la care n-a mai fost atins. rank f mare. salarii pe masura. calitate care ar justifica apiritia tuturor jucatorilor in b3.

acum suntem in varful nationalei. mai e loc de crestere dar ce creste doar va compensa ce mai scade. deci acume momentul de performanta.

calendarul s-a ajutat. primul meci determina daca prindem euro sau nu. ar fi extrem de pacat ca raspunsul sa fie nu. adversarul direct are azi pe TL o treime din lot. si pe cat de buni suntem, ei sunt mai buni, dar noi suntem mai uniti, mai eficienti si mai bine coordonati. poate totusi reusim. iar daca da, putem sa ne calificam si cu entuziasm si sa facem cu adevarat performante.

titlul continental e ceva ce nici in gluma sau in vise n-as pomeni, dar prinderea top 6 cu o sansa de a ajunge la mondial este un vis care poate deveni realitate.

consolarea ne-a ajutat, trebuie mai mult. asteptam sa vedem pana unde putem merge. multumesc din nou tuturor pentru efort si aprecieri. sa continuam ce am inceput.

hai Romania

From: viespe

To: Otis
This Post:
11
319026.3 in reply to 319026.2
Date: 05/18/2023 14:04:45
Ares United
RBBA
Overall Posts Rated:
2121
Dam inainte Otis. Felicitari! Felicitari tuturor celor implicati!

Last edited by viespe at 05/18/2023 14:05:55