BuzzerBeater Forums

Eesti - III.13 > Hooaeg 47

Hooaeg 47

Set priority
Show messages by
From: MatiN

This Post:
00
301043.21 in reply to 301043.20
Date: 10/27/2019 14:44:47
Overall Posts Rated:
153153
Päev 20 (Laupäev 26 Oktoober 2019) : Esitused . http://www.buzzer-manager.com

Õhtu tulemused
ShvedA 68 - Pae United 124
Marjulised 91 - ploehullu 77
BC Patagonia 105 - Cloverly BC 88
Vastasvõistkond 99 - Peetri Pingviinid 105
Kalaranna Doris 147 - Bc pudrunäpud 51
boussses 120 - laava 108
MUSKIS 106 - BC Kitse 35 119
Bc huntide meeskond 92 - Kuldre SuperSonics 90

Õhtu parim kollektiivne esitus
Punkte : 147 : Kalaranna Doris
Lauapalle : 70 : Pae United
Söödud : 43 : Kalaranna Doris
Vaheltlõiked : 13 : Pae United
Blokeeritud Viskeid : 15 : Kalaranna Doris

Õhtu parimad individuaalsed esitused
Punkte : 45 : A. Artavia (MUSKIS)
Lauapalle : 26 : F. McGill (BC Kitse 35)
Söödud : 11 : P. Venhovaara (Kalaranna Doris), I. Ongun (Kalaranna Doris)
Vaheltlõiked : 6 : J. Nierva (Pae United)
Blokeeritud Viskeid : 5 : D. Tadić (Kalaranna Doris), J. Artigues (Bc huntide meeskond)

Õhtu top 5
Mängujuht : I. Ongun (Kalaranna Doris) (23 Punkte, 3 Lauapalle, 11 Söödud, 1 Vaheltlõiked, 1 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 32
Viskav Tagamängija : G. Sveikackas (boussses) (34 Punkte, 2 Lauapalle, 8 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 33
Väike Äär : D. Thomson (Pae United) (30 Punkte, 10 Lauapalle, 2 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 3 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 35
Suur Äär : A. Virrankari (Marjulised) (20 Punkte, 14 Lauapalle, 1 Söödud, 3 Vaheltlõiked, 1 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 31
Keskmängija : F. McGill (BC Kitse 35) (18 Punkte, 26 Lauapalle, 5 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 4 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 46

Õhtu MVP
F. McGill (BC Kitse 35) (18 Punkte, 26 Lauapalle, 5 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 4 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 46

Õhtu halvim sooritus
K. Laineste (Bc pudrunäpud) (2 Punkte, 0 Lauapalle, 4 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : -11

Õhtu kolmikduubel
G. Marlot (BC Patagonia) (16 Punkte, 14 Lauapalle, 10 Söödud, 2 Vaheltlõiked, 3 Blokeeritud Viskeid)

Muu statistika
Mängija kes unustas omale sussid jalga : J. Artigues (Bc huntide meeskond), K. Lehespalu (ploehullu) : 6 Pallikaotust

Kohtunike poolt sihikule võetud mängijad : G. Marlot (BC Patagonia), J. Bury (boussses), A. Negão (Vastasvõistkond), T. Kloren (ploehullu), E. Õmblus (Peetri Pingviinid), J. Kuld (ShvedA) : 6 Isiklikku viga

Raudmees : I. Butulis (Kuldre SuperSonics), J. Andrade (Kuldre SuperSonics), T. Gerradell (Kuldre SuperSonics), D. Inclimona (Kuldre SuperSonics), J. Synnott (Vastasvõistkond), P. Guilbert (Vastasvõistkond), A. Vlart (Vastasvõistkond), M. Chapon (Vastasvõistkond), R. Palandi (Bc huntide meeskond), P. Vanlooy (MUSKIS), A. Artavia (MUSKIS), S. Dunat (ShvedA), A. Kapp (ShvedA) : 48 Minutit

Tulistaja : A. Artavia (MUSKIS) : 10 Kolm punkti

Parim esitus : A. Vlart (Vastasvõistkond) : Reiting : 16.0

Halvim esitus : S. Kangur (Bc pudrunäpud) : Reiting : 2.0


From: MatiN

This Post:
00
301043.22 in reply to 301043.21
Date: 10/30/2019 03:04:03
Overall Posts Rated:
153153
Päev 21 (Teisipäev 29 Oktoober 2019) : Esitused . http://www.buzzer-manager.com

Õhtu tulemused
ploehullu 87 - ShvedA 93
Pae United 72 - Marjulised 96
Peetri Pingviinid 115 - BC Patagonia 69
Cloverly BC 30 - Vastasvõistkond 113
laava 64 - Kalaranna Doris 112
Bc pudrunäpud 36 - boussses 120
Kuldre SuperSonics 114 - MUSKIS 111
BC Kitse 35 123 - Bc huntide meeskond 115

Õhtu parim kollektiivne esitus
Punkte : 123 : BC Kitse 35
Lauapalle : 62 : boussses
Söödud : 39 : BC Kitse 35
Vaheltlõiked : 20 : Vastasvõistkond
Blokeeritud Viskeid : 18 : Vastasvõistkond

Õhtu parimad individuaalsed esitused
Punkte : 58 : J. Klärding (Marjulised)
Lauapalle : 27 : M. Chapon (Vastasvõistkond)
Söödud : 19 : A. Negão (Vastasvõistkond)
Vaheltlõiked : 10 : A. Negão (Vastasvõistkond)
Blokeeritud Viskeid : 6 : J. Synnott (Vastasvõistkond)

Õhtu top 5
Mängujuht : A. Negão (Vastasvõistkond) (29 Punkte, 8 Lauapalle, 19 Söödud, 10 Vaheltlõiked, 2 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 58
Viskav Tagamängija : J. Klärding (Marjulised) (58 Punkte, 6 Lauapalle, 2 Söödud, 1 Vaheltlõiked, 1 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 50
Väike Äär : J. Quiblier (Bc huntide meeskond) (38 Punkte, 11 Lauapalle, 2 Söödud, 2 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 41
Suur Äär : M. Chapon (Vastasvõistkond) (21 Punkte, 27 Lauapalle, 3 Söödud, 4 Vaheltlõiked, 3 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 47
Keskmängija : O. Saar (BC Kitse 35) (24 Punkte, 11 Lauapalle, 7 Söödud, 1 Vaheltlõiked, 1 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 37

Õhtu MVP
A. Negão (Vastasvõistkond) (29 Punkte, 8 Lauapalle, 19 Söödud, 10 Vaheltlõiked, 2 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 58

Õhtu halvim sooritus
K. Laineste (Bc pudrunäpud) (4 Punkte, 1 Lauapalle, 1 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : -14

Õhtu kolmikduubel
A. Negão (Vastasvõistkond) (29 Punkte, 8 Lauapalle, 19 Söödud, 10 Vaheltlõiked, 2 Blokeeritud Viskeid)

Muu statistika
Mängija kes unustas omale sussid jalga : R. Arman (Cloverly BC) : 8 Pallikaotust

Kohtunike poolt sihikule võetud mängijad : D. Deivikas (Pae United), M. Croguennec (Bc huntide meeskond), L. Ka Lun (MUSKIS), A. Artavia (MUSKIS), M. Allikas (MUSKIS) : 6 Isiklikku viga

Raudmees : I. Butulis (Kuldre SuperSonics), J. Andrade (Kuldre SuperSonics), T. Gerradell (Kuldre SuperSonics), D. Inclimona (Kuldre SuperSonics), G. Marlot (BC Patagonia), J. Synnott (Vastasvõistkond), M. Chapon (Vastasvõistkond), A. Negão (Vastasvõistkond), R. Arman (Cloverly BC), N. Goga (Bc huntide meeskond), P. Vanlooy (MUSKIS), J. Tulio (MUSKIS), A. Kapp (ShvedA) : 48 Minutit

Tulistaja : J. Klärding (Marjulised) : 8 Kolm punkti

Parim esitus : A. Vlart (Vastasvõistkond) : Reiting : 21.5

Halvim esitus : K. Nõmmeots (Bc pudrunäpud), S. Kangur (Bc pudrunäpud) : Reiting : 2.0


From: MatiN

This Post:
00
301043.23 in reply to 301043.22
Date: 11/04/2019 03:13:07
Overall Posts Rated:
153153
Päev 22 (Laupäev 2 November 2019) : Esitused . http://www.buzzer-manager.com

Õhtu tulemused
ShvedA 62 - Marjulised 86
Pae United 99 - ploehullu 77
BC Patagonia 95 - Vastasvõistkond 115
Cloverly BC 37 - Peetri Pingviinid 125
Kalaranna Doris 0 - boussses 50
Bc pudrunäpud 36 - laava 120
MUSKIS 95 - Bc huntide meeskond 124
BC Kitse 35 102 - Kuldre SuperSonics 88

Õhtu parim kollektiivne esitus
Punkte : 125 : Peetri Pingviinid
Lauapalle : 79 : laava
Söödud : 41 : Peetri Pingviinid
Vaheltlõiked : 12 : Peetri Pingviinid
Blokeeritud Viskeid : 15 : laava

Õhtu parimad individuaalsed esitused
Punkte : 49 : P. Guilbert (Vastasvõistkond)
Lauapalle : 17 : K. Kell (Bc pudrunäpud), A. Vlart (Vastasvõistkond), A. Virrankari (Marjulised), Z. Yingli (laava)
Söödud : 11 : I. Vihalem (Peetri Pingviinid)
Vaheltlõiked : 5 : K. Laineste (Bc pudrunäpud), P. Guilbert (Vastasvõistkond)
Blokeeritud Viskeid : 4 : A. Jallajas (Marjulised), B. Fernández Mugartegui (laava)

Õhtu top 5
Mängujuht : J. Andrade (Kuldre SuperSonics) (23 Punkte, 8 Lauapalle, 8 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 27
Viskav Tagamängija : P. Guilbert (Vastasvõistkond) (49 Punkte, 8 Lauapalle, 4 Söödud, 5 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 50
Väike Äär : K. Agapakis (Marjulised) (26 Punkte, 13 Lauapalle, 6 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 2 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 35
Suur Äär : C. Legrand (laava) (18 Punkte, 12 Lauapalle, 2 Söödud, 3 Vaheltlõiked, 2 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 32
Keskmängija : A. Vlart (Vastasvõistkond) (21 Punkte, 17 Lauapalle, 8 Söödud, 0 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 36

Õhtu MVP
P. Guilbert (Vastasvõistkond) (49 Punkte, 8 Lauapalle, 4 Söödud, 5 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : 50

Õhtu halvim sooritus
M. Poola (Cloverly BC) (1 Punkte, 0 Lauapalle, 0 Söödud, 1 Vaheltlõiked, 0 Blokeeritud Viskeid) : Efektiivsus : -14

Muu statistika
Mängija kes unustas omale sussid jalga : S. Turner (Kuldre SuperSonics) : 5 Pallikaotust

Kohtunike poolt sihikule võetud mängijad : D. Inclimona (Kuldre SuperSonics), W. Hood (Bc pudrunäpud), A. Kapp (ShvedA) : 6 Isiklikku viga

Raudmees : T. Gerradell (Kuldre SuperSonics), S. Turner (Kuldre SuperSonics), J. Andrade (Kuldre SuperSonics), K. Laineste (Bc pudrunäpud), K. Kell (Bc pudrunäpud), J. Synnott (Vastasvõistkond), P. Guilbert (Vastasvõistkond), A. Vlart (Vastasvõistkond), R. Arman (Cloverly BC), P. Vanlooy (MUSKIS), P. Moore (ShvedA), S. Dunat (ShvedA) : 48 Minutit

Tulistaja : P. Guilbert (Vastasvõistkond) : 7 Kolm punkti

Parim esitus : A. Vlart (Vastasvõistkond) : Reiting : 18.0

Halvim esitus : M. Vollmer (Cloverly BC) : Reiting : 1.5