BuzzerBeater Forums

Poland - II.4 > Ankieta '45 vol. 2

Ankieta '45 vol. 2

Set priority
Show messages by
From: GM-Nie
This Post:
11
298909.1
Date: 04/10/2019 12:45:07
Overall Posts Rated:
122122
Jak słusznie zauważył na GM nic nie wskazywało na to aby równie zacięta rywalizacja o uniknięcie Play outów była po stronie niebieskiej. Wydaje mi się, że tylko z uprzejmości i dobrego wychowania Siwy postanowił urozmaicić nam rozrywkę i flirtować z play outami:)

Poniżej wstawiam wszystkie za i przeciw drużyn z konferencji niebieskiej, które walczą o ostanie miejsce w PO. Sytuacja jest o tyle klarowna, że 3 pewniaków mamy już wyłonionych i niestety wiemy, że Czteropak opuszcza ligę. A szanse innych w mojej opinii przedstawiają się tak:

KS Powiśle - jak wspominałem Siwy dość niespodziewanie znalazł się w tym gronie. Nadal jest w najlepszej sytuacji bo wystarczy mu wygrać tyle samo spotkań do końca sezonu ile uda mi się wyszarpać Co więcej wygrana ze mną praktycznie zapewnia mu udział w PO. Tylko czy odważy się zagrać CT w przedostatniej kolejce?

Nieważne - 3 zwycięstwa dają PO. Super wynik jak na moje oczekiwania, które miałem przed sezonem. Sam fakt, że te 3 zwycięstwa są całkiem realne (bardzo optymistyczne ale nadal realne) świadczy o tym, że sezon jest udany. Niestety może skończyć się najgorzej, jak tylko się da ponieważ, praktycznie każda przegrana w ostatnich 3 meczach oznacza play outy z BOTH i na 75% pożegnanie się z ligą.

Pronout Jasło - w teorii mają najtrudniejszy terminarz - grają z 1 i 2 drużyną konferencji oraz jeden mecz z ostatnim czteropakiem. Jedno zwycięstwo mu nic nie daje, dwa zwycięstwa dają mu szanse matematyczne (Siwy przegrywa wszystko, ja wygrywam tylko z Siwym, a galaxtixos przegrywa wysoko z Hippo-hondrics (przy założeniu minimalnej wygranej ze mną i z Siwym - żeby małe pkt się zgadzały). Przy trzech zwycięstwach nadal musi liczyć, że ja i Siwy wygramy tylko jeden mecz (małe pkt są praktycznie nie do odrobienia).

galaxtixos - musi wygrać wszystko i liczyć na to, że Siwy przegra wszystko oraz, że Pronout Jasło wygra nie więcej niż dwa mecze.

Z powyższego wyłania się obraz taki, że (jak zwykle) GM ma wszystko w swoich (przyciskach) rękach.

Ciekawy jestem Waszych opinii dlatego zachęcam do zostawienia głosu w ankiecie niżej i komentowania!


Poll:  Kto załapie się do PO z czwartego miejsca w konferencji niebieskiej?

KS Powiśle
Nieważne
galaxtixos
Pronout Jasło

From: Siwy

This Post:
00
298909.2 in reply to 298909.1
Date: 04/10/2019 16:50:32
Overall Posts Rated:
15061506
Niby mam najlepszą sytuację w tabeli, ale nic nie musi z tego wynikać. Wydaje mi się, że po wczorajszej kontuzji mam jeden ze słabszych składów w tej czwórce, i jeśli jestem faworytem, to tylko dzięki terminarzowi. Na pewno plułbym sobie w brodę na miejscu galaxtixos, bo wydaje mi się, że z tą drużyną mimo wszystko powinien był w stanie ugrać PO, a jest już poza rywalizacją.

W mojej opinii wszystko rozegra się w meczu pomiędzy naszą dwójką. Kto zagra lepiej we wtorek, zagra w ćwierćfinale.

Leniwy, stary, wyliniały kocur. Czasem jeszcze zerknie na polskie tłumaczenia.
From: GM-Nie

To: Siwy
This Post:
00
298909.3 in reply to 298909.2
Date: 04/11/2019 10:33:08
Overall Posts Rated:
122122
Cząstkowe wyniki sondażu przed "play-out'owego" nie dają mi żadnych szans. Trochę mi smutno z tego powodu ;) ale muszę czekać do wtorku, żeby przekonać siebie i innych co do weryfikacji naszych przewidywań.

From: GM-Nie

This Post:
00
298909.4 in reply to 298909.1
Date: 04/20/2019 16:50:50
Overall Posts Rated:
122122
Zawsze miło sprawić żeby inni nie mieli racji... Zwłaszcza jeżeli oznacza to utrzymanie. Dzisiaj okazało się, liga nakreśliła nam scenariusz taki w którym to ja zająłem ostatnie miejsce w PO wsrod niebieskich. Dzięki takim rozwiązaniom finał konferencji jest u nas znany.
U czerwonych równie niespodziewanie co Siwy poza PO znalazł się Outlander. Jego sytuacja jest o tyle lepsza, że omija w Play out Btph i ma dużą szansę się utrzymać (both teams play hard ma drugą najdroższą S5 w lidze dlatego Siwy nie jest faworytem).
Porażka jednych oznacza zwycięstwa innych. Gratulacje dla Sportino za walkę do końca i awans do PO. Gratulacje dla mnie za to samo;) Gratulacje dla wszystkich uczestników PO. Gratulacje ASPK za awans.
Powodzenia dla tych walczących o utrzymanie.
Powodzenia dla czteropaka w 3 lidze i szybkiego powrotu życzę. (Najlepiej do naszej ligi)

This Post:
00
298909.5 in reply to 298909.4
Date: 04/21/2019 04:06:03
Westsiders
III.16
Overall Posts Rated:
5353
Les Cocottes odpuścili mecz, więc odpadłem, niczego innego się nie spodziewałem ;)
Gratulacje i powodzenia.

Last edited by Outlander at 04/21/2019 04:06:11