BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > potrebujem manjše usmeritve

potrebujem manjše usmeritve

Set priority
Show messages by
From: piko
This Post:
00
271052.1
Date: 06/18/2015 07:21:31
Overall Posts Rated:
22
Pozdravljeni!

Zanima me, ali mi je kdo pripravljen razložiti par stvari:
-kakšno igro ubrati, če so tvoji najboljši igralci na položaju branilca in organizatorja?
-ima par potencialni igralcev, vendar ni takšnega treninga, ki bi ustrezal vsem in me zanima ali je bolje trenirati samo enega igralca oz pozicijo ali na nek čas menjati trening?
-in če mi lahko kdo na kratko opiše na kateri poziciji so katere najpomembnejše lastnosti

Last edited by piko at 06/18/2015 07:22:59

From: Koperbox

To: piko
This Post:
11
271052.2 in reply to 271052.1
Date: 06/18/2015 09:28:54
Overall Posts Rated:
116116
Jaz ti bom poskusil odgovoriti bolj na kratko, sem pa prepričan, da si bo copatar vzel kakšno minuto več

- poskusi "Gibanje". Pri Gibanju je fajn, če imaš centra ali krilnega centra, ki znata dobro podajati. Če KC zna še malo metati, toliko boljše. Drugače pa Gibanje daje prednost zunanjim igralcem, vendar morajo biti zunanji igralci res kompletni (dober šut, podaje in vodenje)

- najbolje je izbrati nekaj igralcev, ki imajo podobne skille in višino ter jih trenirati skupaj vsaj nekaj sezon. Če boš treniral dvopozicijsko (recimo Pokrivanje za OI in, potem ti svetujem, da nimaš več kot pet igralcev. Če boš treniral enopozicijsko (toplo priporočam), pa sta dva igralca dovolj.


- OI: zunanja obramba. podaje, vodenje, met iz skoka, prodiranje (v tem vrstnem redu)
- B: zunanja obramba, met iz skoka, vodenje, podaje, prodiranje
- K: zunanja obramba, met iz skoka, obramba pod košem, prodiranje, met pod košem, skok, vodenje
- KC: obramba pod košem, met pod košem, skok, met iz skoka, vodenje, zunanja obramba, podaje, prodiranje
- C_ obramba pod košem, met pod košem, skok, podaje, vodenje, met iz skoka

Če boš imel OI, ki ima samo podaje in vodenje ter nič drugega, bo nekaj točk in podaj sicer dosegel, vendar je fajn, če imaš igralce, ki niso preveč enodimenzionalni.

Last edited by Koperbox at 06/18/2015 09:30:04

This Post:
00
271052.3 in reply to 271052.2
Date: 06/18/2015 17:11:40
Overall Posts Rated:
130130
sem pa prepričan, da si bo copatar vzel kakšno minuto več []
V bistvu,bolj za tiste,ki trenirajo NT potenciale Mislim,da imamo,kar nekaj menedžerjev,ki bi znali bolje razložiti osnovene stvari,kot so: pripravljenost,razpoloženje,nakup potencialnih rep.igralcev.

From: piko

This Post:
00
271052.4 in reply to 271052.2
Date: 06/19/2015 06:44:57
Overall Posts Rated:
22
HVALA!

This Post:
00
271052.5 in reply to 271052.1
Date: 06/20/2015 03:16:00
Overall Posts Rated:
7979

Pozdravljeni!

Zanima me, ali mi je kdo pripravljen razložiti par stvari:
-kakšno igro ubrati, če so tvoji najboljši igralci na položaju branilca in organizatorja?
-ima par potencialni igralcev, vendar ni takšnega treninga, ki bi ustrezal vsem in me zanima ali je bolje trenirati samo enega igralca oz pozicijo ali na nek čas menjati trening?
-in če mi lahko kdo na kratko opiše na kateri poziciji so katere najpomembnejše lastnosti


Vse kar sta napisala pred mano najbolj izkušena igralca v BB ju (buzzer beater : Koš velja če pade koš ob zvoku sirene dobeseden prevod) drži !

OI Organizator igre Point guard (to je igralec ,ki podaja soigralcem ima iste skile kot branilec schooting guard ) jaz dam vedno tistega ,ki ima višje podaje na organizatorja igre point guard. (prevod točkovna obramba vse pove !

Torej OI ( anngleško PG) gledamo najbolj vzgoraj skile saj se držita najbolj meta za tri točke ! Ko pridemo do več denarja postanemo bolj zahtevni iščemo še malo boljše skile vspodaj a so manj pomembni. (8 semkrat manj pomembni ...

Krilo Small foward po angleško je povsod torej igralec , ki igra povsod naj bo čimboljši povod a če nimamo denarja je najboljše dati na krilo igralca (eni prisegajo ,da daš kar centra drugi pa branilca) s čimbolšimi skili ene ali druge možnosti če že ne odgovarja vsem pogojem naj vsaj enim !

Krilni center Power foward ter center sta skoz pod košem !
Torej za začetek išči centra , ki ima samo spodnje skile (ne najnižje vspodaj) Met pod košem obramba pod košem ter skok!
Inside defence , insede shot ter jump!
Krilni center naj ima še met iz skoka!
Trener naj bo 4 advanced strokoven ! Boljšega ne rabiš glej na minute. Vsak teden 48+!
Ko klikneš training moraš trening potrditi ! Vidiš obarvano če je obarvana ena stran je najhitrejši trening imenuje se enopozicijski !

Praviloma se trenira en igralec ter ščasoma dva največ tri (zelo težko tri ker zgubljamo tekme na ta račun pa še lahko zaradi favlov tukaj 6 v evropski 5 igralec ne igra več) !
lp

This Post:
00
271052.6 in reply to 271052.5
Date: 06/20/2015 03:23:25
Overall Posts Rated:
7979
Če klikneš kateri koli skil na igralcu vidiš pravila igre obvezno jih preberi !
announcer
bench warmer NE TRENIRA
role player Ne trenira
6th man Lahko a ne splača
starter Lahko a nikoli res dober
star Že dober a nikoli res dober
allstar Ob visokih zaćetnih skilih splača trenirat do 21 leta več ne
perennial allstar Skoraj dober a nikoli odličen
Sam ti svetujem ,da treniraš samo spodnje 4 saj ni omejitev plač če pa že so dosežejo tako visoke ,da ne rabiš skrbet pri treningu!
superstar Superzvezdnik doseže plačo pri 100 000 višji skili so upočasnjeni treniramo po več tednov! Lahko treniramo tudi po 21 letu!

Vspodaj čudoviti igralci težko dosežemo plaće:

MVP NKI Najkvalitetnejši igralec doseže plačo do 150 000 višji skili upočasnjeni
hall of famer Večno slaven doseže plačood 180 000 do 200 000 višji skili upočanjeni
all-time great
Najboljši veh časov doseže najvišjo plačo katero ne vem vidi se tudi čez 250 000 a se matramo!


Last edited by Kk unoion olimpija at 07/21/2015 11:23:02

This Post:
00
271052.7 in reply to 271052.5
Date: 06/20/2015 03:28:31
Overall Posts Rated:
7979
Minute treninga so od Petka do Petka vidimo jih čisto vzgoaj Manage my team Upravljanje kluba. Torej od petka do petka doseže se 48+ minut če igra dve tekmi v prvi postavi (z menjavami) ali pa eno brez menjav ali pa tri tekme ena prva postava ter dve druga ! lp