BuzzerBeater Forums

Magyarország - IV.7 > IV.7.

IV.7.

Set priority
Show messages by
From: Agner J
This Post:
00
261870.6 in reply to 261870.5
Date: 9/10/2014 12:16:29 PM
Overall Posts Rated:
00
Sziasztok :)

Elég későn kapcsolódtam be a játékba,ráadásul utolsó vagyok. Nincs több kívánságom a mostani szezonra,mint egy sikeres draft. A 13-25. szezonig manageltem a régi csapatomat. Most újult erővel igyekszem itt lenni a végsőkig.

Sok sikert mindenkinek,és pörgessük fel kissé a fórumos életet. :)

This Post:
00
261870.7 in reply to 261870.6
Date: 9/12/2014 10:16:41 AM
Overall Posts Rated:
33
Üdv.:
Hát hogy ő szinte legyek már ez a 3. szezon hogy nagyjából ugyan azok a csapatok kerülnek a rájátszásba!
De úgy terveztem hogy idén a csapatom lesz az aki feljut nyilván a többiek ebben megpróbálnak meg akadályozni több kevés sikerrel!
Szerintem ebben a csoportban igazi barátokra lelhetsz hisz nekem is van két igazi barátom itt!

És ha nem bánod akkor pár szót magamról is írnék:
nekem ez a 10. szezonom a játékban a 10 év alatt egy csapatott mondhatok riválisnak ez a Texas Tigers ő 10 szezonja is komoly csapat volt és szerintem azóta is csak jobbak lettek!
Az elmúlt 10 szezonból a legutobbi 9-et a rájátszásban töltöttem és 1-szer döntőt is játszottam!

Sok Sikert! :D

This Post:
00
261870.8 in reply to 261870.7
Date: 9/13/2014 8:35:32 AM
Overall Posts Rated:
00
Igazad van,tényleg itt az ideje tovább jutni.
De a mostani kereteddel ez nem fog összejönni.. jövőre pedig a csapatod ki fog öregedni. Ha sikerül fiatal,jó játékosokat leigazolnod,akkor a jövő szezonban te leszel a legnagyobb esélyes a feljutásra. :)
A III. osztálybeli feljutásért pedig külön kapsz egy kis pénzt,ráadásul fent tudnád tartani a bevételből az új csapatot,szóval szerintem megérné fejleszteni.

Sok sikert neked is :D

This Post:
00
261870.9 in reply to 261870.8
Date: 9/13/2014 2:38:58 PM
Overall Posts Rated:
33
Ez a csoport látott már ilyen csapatott feljutni! :D
Egy kori nagy ellenfelem pont ilyen csapattal jutott feljebb és ha nem sikerül jövőre össze szedek egy ütő képes csapatott de én bízom a fiaimban és tudom hogy meg csinálják hiszen a Bajnokság egyik legjobb Irányítója van nálam két igen jó kező 2-3 játékossal! :D
Remélem menni fog!

This Post:
00
261870.10 in reply to 261870.9
Date: 9/14/2014 10:46:09 AM
Overall Posts Rated:
00
Keleten jelenleg tényleg a te kereted a legügyesebb,de a nyugaton azért van(nak) kihívó(k). Szóval ügyesen. ;)

This Post:
00
261870.11 in reply to 261870.10
Date: 9/14/2014 12:07:04 PM
Overall Posts Rated:
33
igen ez a baj hogy nyugaton van kihívó és mind1 ki nyeri a főcsoport döntőt az kemény dió lesz nekem!

This Post:
00
261870.12 in reply to 261870.11
Date: 9/21/2014 10:54:34 AM
Overall Posts Rated:
44
Nem lefutott a bajnokság, hiába hogy hibátlan vagyok eddig. Az elkövetkezendő héten lesz pár távozó és érkező is a csapatban, biztosra akarok menni. A 20 győzelemből eddig 2 volt olyan, ahol igen necces volt, akár vereséggel is végződhettek volna.
Rosszul jött a dobóhátvédem sérülése, mindemelett a másik potenciális távozó pedig nem győzött meg engem, és nem a statisztikára gondoltam...
1-2 igazolás viszont elkell majd a rájátszás előtt, hogy az esetleges hazai pálya előnyét érvényesítve, feljebb léphessen a csapatom.

This Post:
00
261870.13 in reply to 261870.12
Date: 9/22/2014 2:24:07 PM
Overall Posts Rated:
33
De sajnos csak az én csapatomon keresztül vezet az út így sajnos szenvedned kell majd bocsi!
És ne aggódj én is terveztem igazolni jó játékosokat! :D

De azért S.S.!

This Post:
00
261870.14 in reply to 261870.13
Date: 9/22/2014 3:09:05 PM
Overall Posts Rated:
44
... annál értékesebb lesz az esetleges feljutás :P :D
Bár mint írtam korábban is nem lefutott semmi.

This Post:
11
261870.15 in reply to 261870.14
Date: 9/29/2014 3:22:48 AM
Overall Posts Rated:
44
No, a hétvégén lezárult az alapszakasz, jöjjön egy kis értékelés és egy kis előretekintés.
22/0-al sikerült lehoznom az alapszakaszt, amivel teljesen elégedett vagyok, de persze ez csalóka, mert a mezőny 95%-a nem állította komoly kihívás elé a csapatom, gyakori volt a nagy különbségű siker. Plusz, jöttek-mentek csapatok, így az edzésre oda tudtam figyelni, az összes játékosom be tudtam vetni, ha kellett pedig pihentettem néhányukat, a MK-ra koncentrálhattam teljes fegyverzettel.
Ami a keretet illeti a szezon eleji igazolásaim közül Stievano és Roussakis játékosaimtól többet vártam volna, így hamar el is passzoltam őket, a nagy reményekkel szerződtetett Erős sajnos nem váltotta be a reményeim, alig-alig fejlődött, ezért ő is távozhatott. Spreeuwenberg teljesítményével elégedett voltam, de nem engedhettem meg magamnak hogy ekkora fizuval sérülten eltartsam, ő is elhagyta csapatunkat. A legjobb igazolásomnak a grúz centert, Irakli Giorgadze-t tartom a CajaPamesából, ponterős, sok lepattanót szedő játékost tudtam elhozni, Narimannal a csoport legjobb belső párosát alkotva.
A rájátszás előtt még 2 ember érkezett Leonid Shumenko és Guillermo Santos személyében külső posztokra.
A kupát illetően volt magasabb osztályú csapat,akit elbúcsúztattam, de a kiesés sem volt csúfos, 2 osztállyal feljebb játszó ellenféltől hazai parketten szenvedtem 6 pontos vereséget.
És kicsit előretekintve... döntőbe várom a csapatom, nem lebecsülve a nyugati konferenciában PO-helyre kerülteket, a Texas Tigers állíthat keményebb feladat elé, az elődöntőben. Míg Keleten egyértelműbb a helyzet, a Budapest Hawks-ot várom a döntőbe, remélem az esetleges döntő izgalmas csatákat hoz majd. A várható rivális igazolt egy remek litván játékost is, nagyon erős külső posztokon (elég a válogatott IR-re gondolni), de belső posztokon azért akadnak hiányosságaik. Én pedig úgy érzem gyengepontom lehet az IR és a BD pozíció, a palánkok alatt viszont teljes mértékben uralni készülöm a terepet, ami sokat számíthat a végelszámolásnál. Nagy csatát várok, bajnoki címmel és feljutással kombinálva. :)
Sok szerencsét minden PO-csapatnak!
Győzzön a jobb csapat!


This Post:
00
261870.16 in reply to 261870.15
Date: 9/29/2014 8:49:49 AM
Overall Posts Rated:
33
No, akkor a holnapi nappal elkezdődik a Buzzerbeater karrierem 10. rájátszása!
20-2-vel végeztem ami sajnos kicsit rossz mert én is befejezhettem volna 22-0-val a szezont, aminek örülök hogy a csapat a két vereség ellenére is kegyelmet nem ismerően játszott! De sajnos ennek kell örülni meg annak hogy a MK-ban szépen vitték a csapatott előre a fiúk, örültem mikor sorra ejtették ki a csapatokat de hát egy erősebb kerettel felálló csapatott nehéz meg verni bárkinek!
Mint a kollégának úgy nekem is voltak forma és teljesítmény hiányaim de én negatívumot nem akarok kiemelni mert változtatni már úgy se lehet rajta abból kéne bajnok csapatot össze rakni ami van. van 2 irányítom, 4 dobóhátvédem és 3 centerem ezeket kell úgy pályára küldenem hogy a végén 2-0-ás Döntővel jussanak feljebb! Én keletről a Sapa:fehérvárt várom a csoport döntőbe a nagy döntőbe pedig a Texast vagy a Sopront de ezt hogy ki legyen az ellenfelünk döntsék el ők a pályán!
Nos akkor a csapatomat 9 játékos alkotja mint a társam elmondta van egy Guatemalai válogatott irányítom aki a szezon legjobb gólpassz adója, egy Fülöp-szigeteki dobóhátvédem aki ontja a pontokat és a tripla vonalon kívülről is el lát a gyűrűig, és igen van egy Litván dobóhátvédem aki majd nagy valószínűséggel bedobót játszik majd én róla is csak azt tudom mondani hogy mindegy hol van a pályán onnan is veszélyes, és akkor a csapatunk két magas emberrel is el van látva egy amerikai centerrel aki erőcsatárt fog játszani és egy francia centerrel aki a saját posztján rombolja az ellenfelek önbizalmát. Aki a magas embereimet gyengének gondolja annak szólok hogy a PO-ban is kapnak edzést és most őket edzem tehát a MÉG ALACSONY fizetés senkit ne tévesszen meg és remélem a döntőre igen is bajnok csapat lesz ebből a társaságból!

És még bármi lesz a PO-ban szeretném elmondani hogy ebben a csoportban remek emberek (edzők, trénerek) dolgoznak azon hogy a csapataik feljebb és feljebb jussanak és kívánom mindenkinek hogy ilyen elszántsággal érjétek el a céljaitokat! 3-4 embert ismerek a csoportból és szerintem kitűnő emberek, trénerek akiknek fantasztikus csapataik vannak és ha lehetne egy csoportos All-star csapatott össze állítani szerintem megvernénk bármelyik csoportot a 4. ligából, nem azért mert milyen jók vagyunk hogy ilyen-olyan játékosaink vannak hanem ha ilyenre kerülne sor akkor össze tudnánk fogni és igenis nyernénk!

Keller Ákos! :D

Advertisement