BuzzerBeater Forums

Polska - V.69 > Powitania

Powitania

Set priority
Show messages by
From: Belroy

This Post:
11
232723.3 in reply to 232723.2
Date: 12/10/2012 10:34:02
Overall Posts Rated:
11
Podobnie jak ty jest to moje drugie podejście do BB :). Poprzednio upadło wszystko po przegranym po raz bodaj 3 z rzędu półfinału PO w IV lidze.. Potem zabrakło czasu i chęci. Tym razem na spokojnie mam zamiar, odrobinę inną drogą, zbudować klub na miarę tamtego. Podczas ostatniego sezonu odrobinę zaoszczędziłem i zakupiłem tym samym 2 wyróżniających się zawodników, niestety jeden kontuzjowany, ale dzięki temu cena była odpowiednio niższa. Jedna część planu wykonana, teraz mam zamiar stopniowo uzupełniać ten skład młodymi trenowanymi przeze mnie polakami :).
Pozdrawiam!

From: Szmurny

This Post:
00
232723.4 in reply to 232723.3
Date: 12/11/2012 13:34:24
Overall Posts Rated:
00
Hehe, no to identycznie jak ja - mocno wkurzony po jednym ze spotkań wystawiłem cały skład na sprzedaż i jak na złość większość się sprzedała. Popełniłem błąd, bo z tą ilością gotówki (jak dziś podliczyłem 7 mln, bo odnalazłem swój ex-klub) mogłem spokojnie spać i przechodząc w uśpienie spokojnie szkolić nowych, lepszych... ale cóż, młody narwany byłem i odpuściłem ;)

3 lata później czas na drugie, spokojniejsze podejście ;)

From: Belroy

This Post:
00
232723.5 in reply to 232723.4
Date: 12/23/2012 04:09:52
Overall Posts Rated:
11
No to czas na kolorowe mecze :). Początkowa runda, poza jedną ogromną niespodzianką z Pigułkami, była dla mnie bardzo udana. Mocno obawiam się spotkań z czerwoną, moim skromnym zdaniem, zdecydowanie mocniejszą dywizją. Thunder wydają się zdecydowanym faworytem do majstra w lidze.

Co do trenowania młodych to trafiłem na jedną perełkę :), bardzo równe i wysokie staty, ale jednak przez wzrost nie nadaję się do trenowania go na pg. Mam zamiar stopniowo zrobić z niego sf'a, ale problemem są "żałosne" rzuty z bliska. Nie mam pojęcia czy opłaca mi się katować zawodnika ze 196 cm na pg. Co sądzisz na ten temat?