BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.49 > 20. Sezon

20. Sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
217301.1
Date: 05/15/2012 08:12:31
Overall Posts Rated:
4747
20. sezona hoşgeldiniz arkadaşlar ben Lig 5 ten yükselerek bu sene geldim ve kalıcı değilim :P sizce bu sene şampiyon kim olur? bence ben :D

This Post:
00
217301.2 in reply to 217301.1
Date: 05/19/2012 06:49:06
Overall Posts Rated:
4747
valla siz ne kadar inaktif olursanız olun ben buraya yazacam basın mensuplarına açıklama yapar gibi

Evet sayın basın mensupları,

Takımımızdan gidende oldu gelende geçen sezonda harikalar yaratan jean philippe pagny yerine taşko cankovic ve daniel stepkowski yi transfer ettik drafttan gelen 19 yaşındaki umudumuz alparslan , ilk antremanında göz alıcı bir performans sergileyerek top tutmayı ve top sürmesini 1 kademe geliştirdi gibi geldi gözümüze . diğer 2 draftımız birol ecerle çağdaş akdemiri elimizden çıkarttık çünkü takımımıza gelecekte veya şimdi iyi olacağını düşünmedik

hasan ali oruç u geçen sezon hiçbir katkı vermediğinden dolayı ilk alıcıya sattık ve bu satıştan 970 dolar kazandık e tabi bende bu parayla birşey yapılamayacağı için mideye indirecek şeyler aldım :D :D :D draft konusuna gelmişken geçen sezon draft etmek istediğimiz 2 gelecek vaadeden oyuncuyu kaçırdığımız için üzgünüz biri oyun kurucu biri pivot tu 2 si gelse belki sezon içindeki ve kupa ilk turunda oynayabilirlerdi artık napalım alparslan abileri alacak onların yerlerini

sezonla ilgili bir değerlendirme yapacak olursak bugün ilk maçımızı oynayacağız ve kazanacağız İnşallah Allah'ın izniyle sezonu şampiyon kapatıp üst ligde drafta mı oynayacağız şampiyonluğa mı onu karar vereceğiz sezon sonunda eğer takımıyla ilgilenmeyen kullanıcıların ligine düşersek drafta oynayabiliriz çünkü çekişme istiyorum artık rahat oynayıpla kazanma devrinden bıktık takım olarak size sadece bu 2 sezon için bu sezon şampiyon olup önümüzdeki sezona ya revizyon yada harikalar göreceğinizi söyleyebilirim

This Post:
00
217301.3 in reply to 217301.2
Date: 10/11/2012 18:01:37
Overall Posts Rated:
00
selam arkadaşlar, herkese başarılı bir sezon dilerim.