BuzzerBeater Forums

Türkiye - TBL > [14. Sezon] Doğu-Batı Maçları

[14. Sezon] Doğu-Batı Maçları

Set priority
Show messages by
This Post:
00
162956.1
Date: 11/01/2010 09:32:51
Overall Posts Rated:
152152
SİMYASPOR - RealMaden-SK = Batı

BC Dingo - Bagkur Idmanyurdu = Batı

DeU CarnivorS - kırkısrak eagles = Batı

HucJiaB - FlareX UnieX = Batı

Uludağ Wolfs - Layhar = Batı

KANaryagucu - indiana pacerizers = bu haftaki gururumuz indiana olacak gibi.:) Doğu

Schweppes Kinder - SchweyeSchweye MiyaMiya = Batı

MuGiWaRaIcHiMi - xXLoneStarStateXx = Mugi - Schweppes maçını gördükten sonra Çağrı'nın hiç şansı yok. tabi Mugiwara kupa maçını düşünerek yedek çıkmazsa. Batı.

Sözün özü; bu hafta Doğu için hezimet haftası olacak gibi görünüyor. 7-1

Azerbaycan A Milli Takım Antrenörü - Azerbaijan NT Coach
This Post:
00
162956.2 in reply to 162956.1
Date: 11/01/2010 09:51:31
Dingo BC
II.4
Overall Posts Rated:
359359
SİMYASPOR - RealMaden-SK -1- salının en kolay maçlarından birisi.

BC Dingo - Bagkur Idmanyurdu -2- bu deplasmandan bize ekmek cıkmaz diye düşünüyorum:)

DeU CarnivorS - kırkısrak eagles -2- ortada bir maç. deu deplasmanda oldugu icin sansı biraz daha düsük kes e göre. ama deu kazanırsa da sasılacak bise olmaz.

HucJiaB - FlareX UnieX -1-kupaya veda eden huci ligi almak isteyecektir. ama son mactaki cz sının cezanısı ceker mi bilemem:) flarexten gelecek olası bir cz sonucu değiştirir.

Uludağ Wolfs - Layhar -1- yine tahmini zor bir maç. toparlanmaya çalısan uludağ bu deplasmandan galibiyetle dönebilir.

KANaryagucu - indiana pacerizers -2- bu maçın sonucu indiananın taktiğine bakar. indiana dogdu duzgun bi taktikle cıktıgı takdirde kazanma sansı cok yuksek.

Schweppes Kinder - SchweyeSchweye MiyaMiya -1- schweppes mugi macının yaralarını sarar bu maçta.

MuGiWaRaIcHiMi - xXLoneStarStateXx -1- normalde lonestar kazanır derdim ama nasıl olsa kazanamıcak:) boş yere ümitlenmeye gerek yok.

This Post:
00
162956.3 in reply to 162956.2
Date: 11/01/2010 10:18:51
Overall Posts Rated:
6565
heh, dogru duzgunden kasıt kos ve vur heralde. bu mac gununun sonuclarını kupa hedeflerı etkıleyecektır. herkesın rakıbıne bakmadım tabı ama ıkı onemlı takımın elendıgı ortamda herkes kupada ılerleme sansına sahıp bellı kı.

SİMYASPOR - RealMaden-SK: parası varsa real maden ıcın tam yukleme yapmaya uygun bı pıyasa. dusmekten kurtulması kolay degıl belkı ama cıkmayan candan umut kesılmez. tabı bu mac tek taraflı 1.

BC Dingo - Bagkur Idmanyurdu : ılgınc mac, bagkurun evınde kaybetmesı ıcın rakıbının efor farkı yaratması gerek. olmayacak ıs degıl, bence ortada gecmesı muhtemel maclardan.

DeU CarnivorS - kırkısrak eagles: acıkcası oyundan sogudum bu sıralar, formlara falan da bakmaya usendım. yıne ortada bı mac.

HucJiaB - FlareX UnieX: kupadan elenen ıkı takımın macında hucjıab hafıf agır bassa da flarexın sansı az degıl.

Uludağ Wolfs - Layhar : guzelım forvetı 1m dan satan layhar sıkıntı yasayabılır. gene her ıkı sonuca da acık mac.

KANaryagucu - indiana pacerizers: bu macta taktık olarak farklı bı sey denemeyecegım bu kesın. ama kupaya devam mı tamam mı sorusuna henuz cevap bulamadım.

Schweppes Kinder - SchweyeSchweye MiyaMiya: ev sahıbı avantajı favorı olan swepse sıkıntı yaratabılır. sankı yaratacak gıbı bı hıs var ama... :)

MuGiWaRaIcHiMi - xXLoneStarStateXx: ev sahıbı avantajı ıle 2.

This Post:
00
162956.5 in reply to 162956.4
Date: 11/02/2010 12:47:12
Overall Posts Rated:
4141
Schweppes Kinder - SchweyeSchweye MiyaMiya: ev sahıbı avantajı favorı olan swepse sıkıntı yaratabılır. sankı yaratacak gıbı bı hıs var ama... :)

bu arkadaş sırf beni yenebilmek için oyuna başladı zaten..
tavla, kağıt, satranç gibi oyunlardan kuyruk acısı var, ÇZ çekmezse şaşırırım..

Durum öyle olsa da olmasa da, böyle bir yorumu yakıştıramadım hocam sana...

This Post:
00
162956.6 in reply to 162956.1
Date: 11/02/2010 12:48:31
Overall Posts Rated:
4141

KANaryagucu - indiana pacerizers = bu haftaki gururumuz indiana olacak gibi.:) Doğu

ve sonuç...:)))
tabi pacerized hocamın kupa tercihinden dolayı böyle olduğunun farkındayım:))

This Post:
00
162956.7 in reply to 162956.6
Date: 11/02/2010 16:35:24
Overall Posts Rated:
152152
galibiyet galibiyettir. tebrikler hocam.:)

ben de hiç içime sinmeyecek bir şekilde kazandım. anormal periyot skorları maç keyfimizin içine etmeye devam ediyor. Layhar maçının son periyodunda yaşadıklarımı, bu akşam Ali yaşadı bana karşı 2. ve 3. periyotlarda.

This Post:
00
162956.8 in reply to 162956.7
Date: 11/02/2010 16:43:05
Overall Posts Rated:
4141
1 3 1'e rağmen bayağı fazla ribaunt toplaman maçı getirmiş sana hocam..

This Post:
00
162956.9 in reply to 162956.8
Date: 11/02/2010 17:01:58
Overall Posts Rated:
152152
1 3 1'e rağmen bayağı fazla ribaunt toplaman maçı getirmiş sana hocam..

maçın en salak kısımlarından biri de ribauntlar zaten.

This Post:
00
162956.10 in reply to 162956.7
Date: 11/02/2010 17:09:01
Dingo BC
II.4
Overall Posts Rated:
359359
galibiyet galibiyettir. tebrikler hocam.:)

ben de hiç içime sinmeyecek bir şekilde kazandım. anormal periyot skorları maç keyfimizin içine etmeye devam ediyor. Layhar maçının son periyodunda yaşadıklarımı, bu akşam Ali yaşadı bana karşı 2. ve 3. periyotlarda.

hehe:D benim açımdan macın sonucu belliydi hocam. ama sen yorumlarda beni favori görünce yine de bi şansımı deneyip normal cıkayım dedim.:) ilk periyottaki skora ragmen hiç de kazanma ümidim yoktu. 2. periyota da sasırdım aslında. galibiyeti kalan 3 periyota yayar diye düşünüyordum motoru. ama elini cabuk tuttu ve bi periyotta ne verdiyse aldı:)) maç sonu için tek uzuntum yine ev sahibi oldugum maça taraftar gelmemesi olacak. deplasmanda kazanmıyoz diye agzımıza z*cıyo taraftar. 550 alıyordum gecen sezon her maç. bu sezon 480lerde geziyoz. en son kovucam cinliyi o olucak:P