BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > [NT] Sezona 62

[NT] Sezona 62

Set priority
Show messages by
From: julo

To: julo
This Post:
00
321487.20 in reply to 321487.17
Date: 11/25/2023 05:57:39
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
Se to dodam, tut pri men je bilo v privat zivljenju vec stvari, tako da nisem dostavljal na forum obljubljenih updatov in sporocil.

From: julo

This Post:
11
321487.21 in reply to 321487.18
Date: 11/25/2023 06:01:12
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
Evo, srecno na volitvah

From: Seraphim

To: julo
This Post:
00
321487.22 in reply to 321487.21
Date: 11/25/2023 06:22:34
KK Krka Novo mesto 1997
III.1
Overall Posts Rated:
5555
Hvala. 😀

Več o svojem programu in načinu vodenja bom napisal v za to določeni temi, ki se bo odprla ob pričetku nove sezone. Tam bom vsem na voljo tudi za dodatna vprašanja in/ ali morebitne pomisleke.

Želim Vam lep preostanek vikenda.

Lp

This Post:
33
321487.23 in reply to 321487.18
Date: 11/25/2023 07:24:06
High fly team
SKL
Overall Posts Rated:
6767
Second Team:
High fly Development team
@seraphin,

moram priznati, da me žalosti način pisanja in hkrati skrbi saj ob dejstvu, da zate število dve že pomeni neskončno, nisem prepričan kako bo šlo pri skillih kjer na tem nivoju pride tudi do števila 20. Še težje pa se sprijaznim z tvojo oceno kako zelo pod pričakovanji sta bili zadnji dve sezoni - mogoče zate. Vse ki pa smo bili vpeti in ubistvu edini, ki zares poznamo vse naše ugralce lahko ocenjujemo kaj je realno dober/slab dosežek na turnirju, naj bo to evropski oz. svetovni.

Po mojem mnenju nekoliko nespametno blatenje in napovedovanje velikih dosežkov, brez ustrezne podlage.

Srečno, želim ti veliko uspeha ob morebitnem prevzemu izbrane vrste.

From: julo

This Post:
00
321487.24 in reply to 321487.23
Date: 11/25/2023 07:52:39
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
No ja....tut zmeda nevem ce je bila taka, saj nismo rocket scienca pisal tuki 🤣 tut kritike nebomo najverjetneje na zasebna sporocila pisal, ampak tuki gor. Pa ve se za kaj te bomo lovili - sam si rekel da smo bili z rezultati krepko pod pricakovanji, torej je nekje polfinalne kar bomo pricakovali.
Srecno se enkrat

Last edited by julo at 11/25/2023 07:53:07

From: Seraphim

To: julo
This Post:
00
321487.25 in reply to 321487.24
Date: 11/25/2023 09:23:17
KK Krka Novo mesto 1997
III.1
Overall Posts Rated:
5555
Pozdravljena,
sta se očitno takoj spravila name, ko sem vama napisal nekaj povsem realnih kritik in mislim, da pri tem nisem edini, glede na to, da ima selektor oceno dela 61%. V kolikor bom selektor mi lahko kritike komot pišete na forum, saj je nenazadnje ravno temu tudi namenjen. Taktične rešitve in skilli igralcev pa sodijo bolj na ZS, da ne bi z njimi pomagali našim nasprotnikom.

Jaz še vedno mislim, da bi se dalo iztržiti več v teh dveh sezonah in sem mnenja, da bi sam iztržil več, je pa seveda po bitki lahko biti general, zato tudi nočem ostati zgolj pri besedah in bom podal svojo kandidaturo, potem pa naj odločijo volitve.

V kolikor bom izvoljen pa bom lahko dokazal, kako bi se dalo odigrati bolje in kam sodi naša članska reprezentanca.

Sem pa človek, ki potegne črto pod sezono in reče bobu bob. V kolikor bi rekel, da sta optimalno vodila zadnji dve sezoni, bi se pošteno zlagal. Tudi sam sem storil določene napake z reprezentanco Tunizije, sploh v prvi sezoni, se pa trudim te napake odpraviti in tudi kritika je včasih potrebna, da se stvari obrnejo na bolje.

Kakor je napisal že predhodnik Katana, ki ni bil kontaktiran okoli treninga velikega talenta Zlatimirja Vucetića, premalo je bilo sprotnega obveščanja o potrebah reprezentance. Jaz sem kot selektor Tunizije redno pisal trenerjem, sploh ko je bilo govora o igralcih, ki so bili malo mlajši in so se še prebijali med prvih 8, ki so igrali ter jim svetoval, kakšen trening rabimo, da bodo lahko zapolnili luknje, ki smo jih imeli.

Lp

Last edited by Seraphim at 11/25/2023 09:57:31

From: julo

This Post:
00
321487.26 in reply to 321487.25
Date: 11/25/2023 10:22:24
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
No fajn potem bojo rezultati zase govoril, se najbols tako.
Mam pa en nasvet, debate od reprezentance prenesi na discord, tam se lahko pomenimo o vsem, prek ZS javna debata ni mozna. Vsaj jaz vem da ne bom volil zate, ce bos zagovarjal ta rezim.

From: Seraphim

To: julo
This Post:
00
321487.27 in reply to 321487.26
Date: 11/25/2023 11:12:42
KK Krka Novo mesto 1997
III.1
Overall Posts Rated:
5555
Pozdravljen,
hvala za predlog, ki ga bom upošteval. Se bom ob vložitvi kandidature pridružil discordu, kjer bo mogoča hitrejša in lažja komunikacija.

Lp

This Post:
00
321487.28 in reply to 321487.25
Date: 11/25/2023 11:17:17
High fly team
SKL
Overall Posts Rated:
6767
Second Team:
High fly Development team
Prav nič se nisem spravil nate, ravno nasprotno- sam si se skliceval/spravil v svojem nagovoru na moje delo (pa ubistvu niti ne veš kaj vse se je dogajalo, nisi bidel vseh pogovorov z lastniki itd…). Tvoja realna kritika pač ni realna niti konstruktivna saj nisi podal nobenega kontretnega predloga kako pa bi po tvejem mnenju potrebno odigrati oz. storiti drugače, da bo reprezentanca bolj uspešna. Tako pa na ne preveč simpatičen način želiš prikazati sebe v dobri luči- nisem prepričan če je to pravi način.

Seveda so bile stvari, ki bi lahko bile boljše- vedno je tako, in mogoče posamezniki mislijo da so bili nekoliko zapostavlneni, pa ti lahko 100% potrdim da prav noben igralec ni bil izpuščen iz pregleda- in veliko sem jih tudi kontaktiral, da skupaj sestavili načrt treninga. Ko se mi je to zdelo potrebno !

Naj poudarim, da sem bil vedno pripravljen pomagati ko me je kdo kontaktiral, to je lahko naredil vsak!

Me res veseli, da se je tvoja predvolilna kampania začela tako preudarno in predvsem se veselim osvojitve naslova Evropskih prvakov naslednjo sezono😅



This Post:
77
321487.29 in reply to 321487.28
Date: 11/26/2023 09:44:12
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Še tu napišem - mislim, da je škoda, da peterremic odhaja iz mesta selektorja. Seveda, če sam oceni, da časa ne bo, je to bolje zanj in za reprezentanco. A v splošnem mislim, da sta z julotom zadeve zastavila OK in da sta se oba v teh dveh sezonah naučila marsičesa, kar se lahko naučiš samo kot selektor in bi lahko to v prihodnjih sezonah še nadgradila. Članski selektor v neki meri samostojen postane šele po drugem ali tretjem mandatu, prej je bila njegova uspešnost močno odvisna od dela predhodnika in ekipe, ki mu je bila prepuščena.

Razumem tudi kritiko katane. Verjamem, da je selektor v dobri veri pogledal igralca, videl, da se trenira, in verjel da se bo treniral še naprej. Po mojih izkušnjah je tako, da se vsi igralci redno in pridno trenirajo... dokler se ne nehajo trenirati Tisti, ki vsak drugi petek nimajo minut, ali pa jim trener pozabi nameniti trening, se porazgubijo že davno pred sitom U21 reprezentance (ki večinoma določa tudi kasnejše članske reprezentante). Kasneje se igralci povečini dobro trenirajo, a vsake toliko se pri kom zgodi, da kar naenkrat izgubi svoje vrstnike. Bodisi lastnik spremeni prioritete, bodisi postane neaktiven, bodisi oceni, da je igralec natreniran dovolj, čeprav ni. Skratka, domišljam si, da lahko selektor z redno (dovolj je enkrat na sezono) komunikacijo vpliva na manjši izpad perspektivnih igralcev.

Spomnim se, da je seraphim podobno pristopil že k svoji kandidaturi pred štirimi sezonami. Mislim, da vsak dojema rezultate po nekih drugih merilih, in če selektor pravi, da so bili rezultati v preteklih sezonah dobri, mu pravzaprav ne moremo oporekati, res pa, da ne morem oporekati niti seraphim-u, ki trdi nasprotno. Vedno se pač da še bolje in uspeh je zelo subjektivna mera. Čeprav dvomim, da s svojo retoriko pridobi veliko simpatizerjev, zelo podpiram njegov entuziazem, prav tako tudi menim, da za našo skupnost ne bi bil slab selektor, ki si upa biti nekoliko provokativen oz. pove direktno. Seveda pa bo prej ali slej potrebna določena mera ponižnosti, saj se kot selektor kmalu zaveš, da ni vse v tvojih rokah in je marsikaj odvisno tudi od sreče. Od pripravljenosti igralcev, pa do določenih odločitev nasprotnikov in konec koncev tudi tvojih odločitev, katerih uspešnost pogosto meji na čisto loterijo.

Skratka, čestitke selektorju še enkrat za uspešno sezono in upam, da se na volitvah pojavi več zainteresiranih kandidatov, predvsem takih, ki bi želeli stvar zastaviti nekoliko bolj dolgoročno.


This Post:
22
321487.30 in reply to 321487.23
Date: 12/05/2023 10:43:35
Core Philosophies
II.3
Overall Posts Rated:
88
Second Team:
Core Philosophies II
Tu se strinjam z tabo. tvoje delo, in delo jula mogoče ni bilo najboljše ali optimalno, vendar je bilo vsekakor kvalitetno, in nikakor ne slabo. Ker je bila tole tvoja prva sezona, pa je šlo kar dobro, sem prepričan da bi v parih sezonah članska se le še stopnjevala navzgor.

Hvala za tvoj čas v teh treh mesecih, in upam da lahko še kdaj vidimo tvoj ign na elections boardu!