BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > [NT] Sezona 62

[NT] Sezona 62

Set priority
Show messages by
From: julo

This Post:
00
321487.17 in reply to 321487.16
Date: 11/25/2023 05:51:23
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
Pozdravljam odlocitev, ce se bb zacenja vrivati v real-life je dovolj ;)
Hvala za opravljeno delo💪

This Post:
11
321487.18 in reply to 321487.14
Date: 11/25/2023 05:51:57
KK Krka Novo mesto 1997
III.1
Overall Posts Rated:
5555
Pozdravljen,
povsem razumem tvoje nezadovoljstvo.

Sam sem ustvaril svoj trenutni klub v sezoni 58 (predhodno sem upravljal klub v sezonah med 14 in 19). Že naslednjo sezono sem kandidiral na REP volitvah, kjer sem bil tarča zbadljivk, da se je ogromno spremenilo v BB-ju in da mi ne bo uspelo. Že takrat sem govoril o spremembi, ki ni prišla. Sem se tudi sprijaznil, da še ni bil pravi čas in to mi je vlilo nove motivacije. V sezoni 61 sem nato zmagal na volitvah za REP Tunizije in sami si lahko pogledate določene taktike in tekme, ki sem jih odigral kot njihov trener. Imeli smo ekipo z nizkimi plačami in pogosto zadovoljivo/ dobro pripravljenost glavnih akterjev, pa nam je uspelo nanizati kar nekaj zmag, ki so bile včasih nepričakovane in proti nasprotnikom z 2x višjo plačo prve peterke.
Z lastnim klubom bi mi kmalu uspelo priti v 1. ligo. Na koncu je bilo odločilno to, da je bil klub enostavno premlad (ni imel prave dvorane in gotovinskih zalog) in sem se posledično odločil za popolno prestrukturiranje ( prodaja igralcev in dokončanje dvorane). V naslednjih sezonah bom treniral mladce, ki jih bom dobil na naboru, ker želim prispevati k rasti SLO BB skupnosti.

Zaradi prestrukturiranja se je sprostil čas, ker se bom lahko bolj osredotočil na reprezentanco in želim si kandidirati ter zmagati, da lahko pokažem, kaj vse se da doseči z našo člansko reprezentanco, ki je po mojem mnenju nebrušen diamant in je zadnji dve sezoni igrala kar konkretno pod svojim potencialom.

Komunikacija bo izključno z menoj, v kolikor zmagam, ker si ne želim trenutne zmede z neštetimi pomočniki, zmede ki smo ji bili priča sedaj.
Komunikacija bo z vsakim trenerjem osebna in trening vsakega posameznega igralca bomo prilagajali potrebam reprezentance in trenerja, ki je lastnik dotičnega igralca.

Želim si tudi, da bi mi, v kolikor sem izvoljen pisali morebitne kritike in taktične oz. druge predloge v ZS; takoj ko se vam kakšna/ kakšen porodi, ker je vedno dobro slišati še druga mnenja in gledati širše.

A na koncu bo zadnja odločitev moja in stal bom za njo. Pa naj si bo v dobrem ali slabem. To mi boste nenazadnje povedali vi, uporabniki BB, ki boste ocenili moje delo ter me pohvalili oz. pograjali.

Lp

Message deleted
From: julo

To: julo
This Post:
00
321487.20 in reply to 321487.17
Date: 11/25/2023 05:57:39
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
Se to dodam, tut pri men je bilo v privat zivljenju vec stvari, tako da nisem dostavljal na forum obljubljenih updatov in sporocil.

From: julo

This Post:
11
321487.21 in reply to 321487.18
Date: 11/25/2023 06:01:12
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
Evo, srecno na volitvah

From: Seraphim

To: julo
This Post:
00
321487.22 in reply to 321487.21
Date: 11/25/2023 06:22:34
KK Krka Novo mesto 1997
III.1
Overall Posts Rated:
5555
Hvala. 😀

Več o svojem programu in načinu vodenja bom napisal v za to določeni temi, ki se bo odprla ob pričetku nove sezone. Tam bom vsem na voljo tudi za dodatna vprašanja in/ ali morebitne pomisleke.

Želim Vam lep preostanek vikenda.

Lp

This Post:
33
321487.23 in reply to 321487.18
Date: 11/25/2023 07:24:06
High fly team
SKL
Overall Posts Rated:
6767
Second Team:
High fly Development team
@seraphin,

moram priznati, da me žalosti način pisanja in hkrati skrbi saj ob dejstvu, da zate število dve že pomeni neskončno, nisem prepričan kako bo šlo pri skillih kjer na tem nivoju pride tudi do števila 20. Še težje pa se sprijaznim z tvojo oceno kako zelo pod pričakovanji sta bili zadnji dve sezoni - mogoče zate. Vse ki pa smo bili vpeti in ubistvu edini, ki zares poznamo vse naše ugralce lahko ocenjujemo kaj je realno dober/slab dosežek na turnirju, naj bo to evropski oz. svetovni.

Po mojem mnenju nekoliko nespametno blatenje in napovedovanje velikih dosežkov, brez ustrezne podlage.

Srečno, želim ti veliko uspeha ob morebitnem prevzemu izbrane vrste.

From: julo

This Post:
00
321487.24 in reply to 321487.23
Date: 11/25/2023 07:52:39
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
No ja....tut zmeda nevem ce je bila taka, saj nismo rocket scienca pisal tuki 🤣 tut kritike nebomo najverjetneje na zasebna sporocila pisal, ampak tuki gor. Pa ve se za kaj te bomo lovili - sam si rekel da smo bili z rezultati krepko pod pricakovanji, torej je nekje polfinalne kar bomo pricakovali.
Srecno se enkrat

Last edited by julo at 11/25/2023 07:53:07

From: Seraphim

To: julo
This Post:
00
321487.25 in reply to 321487.24
Date: 11/25/2023 09:23:17
KK Krka Novo mesto 1997
III.1
Overall Posts Rated:
5555
Pozdravljena,
sta se očitno takoj spravila name, ko sem vama napisal nekaj povsem realnih kritik in mislim, da pri tem nisem edini, glede na to, da ima selektor oceno dela 61%. V kolikor bom selektor mi lahko kritike komot pišete na forum, saj je nenazadnje ravno temu tudi namenjen. Taktične rešitve in skilli igralcev pa sodijo bolj na ZS, da ne bi z njimi pomagali našim nasprotnikom.

Jaz še vedno mislim, da bi se dalo iztržiti več v teh dveh sezonah in sem mnenja, da bi sam iztržil več, je pa seveda po bitki lahko biti general, zato tudi nočem ostati zgolj pri besedah in bom podal svojo kandidaturo, potem pa naj odločijo volitve.

V kolikor bom izvoljen pa bom lahko dokazal, kako bi se dalo odigrati bolje in kam sodi naša članska reprezentanca.

Sem pa človek, ki potegne črto pod sezono in reče bobu bob. V kolikor bi rekel, da sta optimalno vodila zadnji dve sezoni, bi se pošteno zlagal. Tudi sam sem storil določene napake z reprezentanco Tunizije, sploh v prvi sezoni, se pa trudim te napake odpraviti in tudi kritika je včasih potrebna, da se stvari obrnejo na bolje.

Kakor je napisal že predhodnik Katana, ki ni bil kontaktiran okoli treninga velikega talenta Zlatimirja Vucetića, premalo je bilo sprotnega obveščanja o potrebah reprezentance. Jaz sem kot selektor Tunizije redno pisal trenerjem, sploh ko je bilo govora o igralcih, ki so bili malo mlajši in so se še prebijali med prvih 8, ki so igrali ter jim svetoval, kakšen trening rabimo, da bodo lahko zapolnili luknje, ki smo jih imeli.

Lp

Last edited by Seraphim at 11/25/2023 09:57:31

From: julo

This Post:
00
321487.26 in reply to 321487.25
Date: 11/25/2023 10:22:24
$uperiors
II.3
Overall Posts Rated:
5757
Second Team:
$uperiors II
No fajn potem bojo rezultati zase govoril, se najbols tako.
Mam pa en nasvet, debate od reprezentance prenesi na discord, tam se lahko pomenimo o vsem, prek ZS javna debata ni mozna. Vsaj jaz vem da ne bom volil zate, ce bos zagovarjal ta rezim.

From: Seraphim

To: julo
This Post:
00
321487.27 in reply to 321487.26
Date: 11/25/2023 11:12:42
KK Krka Novo mesto 1997
III.1
Overall Posts Rated:
5555
Pozdravljen,
hvala za predlog, ki ga bom upošteval. Se bom ob vložitvi kandidature pridružil discordu, kjer bo mogoča hitrejša in lažja komunikacija.

Lp

Advertisement