BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > [U21] Sezona 56

[U21] Sezona 56

Set priority
Show messages by
This Post:
33
313420.12 in reply to 313420.11
Date: 03/14/2022 08:32:46
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
582582
Second Team:
Berlin BC
Pozdravljeni,

kratek popis dogodgov v zadnjem času:

1. Življenje je žal prineslo polno nepričakovanih obveznosti/neprijetnosti v zadnjem času, zaradi česar je trpela moja aktivnost/fokusiranost na BB. Zadeve se počasi umirjajo..

2. Opravljena je bila menjava generacije. Še enkrat - hvala vsem trenerjem, ki so vestno trenirali in vzdrževali formo, zelo mi je žal, da je bila sezona tako kratka in si res želim da bi lahko nekateri vrhunski igralci pokazali več na velikem odru, a žal je bilo kar je bilo..

3. Sedaj gledam(o) naprej v prihodnost. Imamo lepo število talentiranih 20-letnikov in danes/jutri bom vzpostavil kontakt z njihovimi lastniki, da se jih čimbolje pripravi za naslednjo sezono. Menim da imamo odlične igralce, s katerimi bomo lahko računali na spodoben rezultat..

4. Danes smo odigrali prvo prijatelsko tekmo proti reprezentanci Švice - tudi oni so osvojili 3. mesto s 4 zmagami in 3 porazi. Za razliko od nas, so oni igrali s svojimi 21-letniki, medtem ko smo mi predstavili svoje 20/19-letnike. Tekmo smo sicer izgubili, vendar bili v igri za zmago skoraj do zadnjega - poraz za 10 točk je seveda dober obet za naprej, sploh ob dejstvu da niti pripravljenost ni bila na visokem nivoju.

LP,

Rn5ho