BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.3 > Sezona 56

Sezona 56

Set priority
Show messages by
This Post:
00
314011.1
Date: 04/03/2022 02:35:06
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Živjo.

Tole je bila ena najbolj tihih sezon, kar sem jih doživel v BB. In ustrezalo mi je, glede na dinamiko v realnem življenju. Zaključek sezone, mirno nedeljsko jutro in že skoraj popita kava pa mi dajejo pogoje za malo popestritve. Izkoristil sem priložnost za anketo, tukaj pa je še opis mojega doživljanja cele sezone...

Ker sem padel iz prve lige (in to po eni res veliki neumnosti) sem imel seveda močno ekipo in tudi budžet. Obetal sem si lahek povratek... pa se ni izšlo. V prestopnem roku sem se zelo trudil spraviti ekipo na razumen budžet, ki bi me izognil bankrotu in omogočil zmago v ligi, hkrati pa sem nadaljeval, kjer sem prejšnjo sezono končal - pri slabih taktikah. Visokoleteči tim mi je takoj pokazal, da ne bo šale in mi jih dal po riti. Potem sem se zelo potrudil in naštudiral vsakega, da sem lahko vnovčil prednost v najboljših igralcih. Na roke mi je šlo tudi, da so Mesarji (s katerimi sem imel več sezon negativno bilanco) zgodaj obupali in šli v rebuild ekipe. No, HFT je kupil res hudega centra in jasno je bilo, da bo dobil tudi povratno tekmo, tako da sem tudi jaz dopolnil ekipo. Ko je HFT to videl, je dal centra na tržnico, jaz pa sem se malo sprostil in... ponovno izgubil, tokrat celo na domačem terenu. Za piko na i sem tudi v BBM naredil eno taktično neumnost in izpadel iz drugega dela.

Še moj pogled na druge ekipe: Naklo, Roza panter, Gottschee in Šentjur nekako čakajo svojo priložnost - vsak ima svoje močne točke, celote pa še ne. Mesarji imajo celovito ekipo in karkoli drugega kot zmala v finalu modrih bo razočaranje. HFT si je že zagotovil napredovanje, saj je edina neporažena ekipa druge lige v tej sezoni. Mi bomo tudi dali vse od sebe, da se vrnemo v SKL, sicer bo morala slediti razprodaja. Tekme za obstanek bodo zanimive, čeprav bi morale po mojem domače ekipe zmagovati. toteki si niso čisto zaslužili izpada - lahko bi bili uvrščeni višje - verjetno je to cena za neizkušenost, Telički pa očitno tankajo.

Evo, upam, da sem popestril dan, dajte ga še vi meni.

LP

Insomnia

Poll:  Kako gledate na redni del sezone?

Kaj, a je že konc?!?!
Bilo je dobro ogrevanje, zdaj gre zares!
Treniranci so napredovali, to je najpomembnejše
Žvenk, žvenk, zbral sem nekaj cekinov
Ne dvigujem prahu, čakam svojo priložnost
Računam na dober draft

From: tevz89

This Post:
00
314011.2 in reply to 314011.1
Date: 04/05/2022 16:48:10
The Butchersi
III.1
Overall Posts Rated:
4040
Second Team:
Mesarji
Katastrofa z moje strani! Spet.
Upam, da bom naslednjo sezono dosegel svoj zastavljeni cilj, saj sem sedaj že dve sezoni v zaključku naredil preveč napak, sploh v želji, da bi omogočil čim bolj optimalni trening svojim igralcem…
Srečno vsem ostalim in bravo Gottschee-ju!

From: Insomnia

This Post:
00
314011.3 in reply to 314011.2
Date: 04/06/2022 02:42:15
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
A postavo ti je kar Gottchee nastavil?

Mislim... trije igralci s plačami nad 50k v rezervah, v prvi postavi pa modeli z 8, 12 in 33k?!?! Ne bi rekel, če bi Gottschee imel vse igralce pod 15k, ampak si se res igral z ognjem.

From: tevz89

This Post:
00
314011.4 in reply to 314011.3
Date: 04/07/2022 08:20:48
The Butchersi
III.1
Overall Posts Rated:
4040
Second Team:
Mesarji
Skorajda
Ja, saj pravim, da sem lovil minute za trenirance. Pri tem pa me je zadel še s taktiko (cona 3-2).
Hjah, nimam kaj. Naslednje leto torej...

From: jerko
This Post:
00
314011.5 in reply to 314011.4
Date: 04/09/2022 07:06:36
Naklo BC
II.3
Overall Posts Rated:
11
Škoda za Butcherje že drugo sezono zapored. xD Letos sem bil prepričan, da boš z lahkoto pometel z nami in branil našo čast proti rdečim.

Moj cilj je v sezoni je dosežen že s samim playoffom. Če bo šlo še dalje, bo pa še toliko bolje. Glavni načrt je zbrati čim več denarja in investirati v tribune.

Srečno v izločilnih bojih in naslednjo sezono na draftu!

This Post:
00
314011.6 in reply to 314011.5
Date: 04/09/2022 13:28:16
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
@peterremic Respect! Kapo dol!
Če bi bilo kaj pravice na tem svetu, bi moral dobiti tole polfinale oziroma finale pred finalom (upam, da ne jinxam s tem). Odlična taktika, prave poteze in si nadoknadil 300k razlike v plačah. Že tretjič to sezono. Le sreča je bila na moji strani, s trojko ujeti podaljšek... še dobro da nisem mogel 100% spremljati... in nato zmaga za dve točki s trepetanjem do zadnje sekunde...

Čestitam ti tudi za uvrstitev v SKL.


Last edited by Insomnia at 04/09/2022 13:31:36

This Post:
22
314011.7 in reply to 314011.6
Date: 04/14/2022 03:54:54
High fly team
SKL
Overall Posts Rated:
6767
Second Team:
High fly Development team
Hvala za čestitke in pohvalo, na tem mestu že čestitke za osvojitev naslova in pa nama že želim čim bolj napete boje v prihajajoči sezoni.

Kot si napisal je bila tekma res zelo napeta, poraz pa seveda boleč glede na potek tekme. Očitno nam letos podaljški niso bili naklonjeni saj smo kar 3-4 tekem v sezoni izgubili prav po podaljških. Razlog za ta zadnji poraz je sicer dobro varovana skrivnost, ampak govori se, da se dolgoletni član in kapetan ekipe Dule ZORIN (46169559), od zadnje tekme rednega dela, ni pojavil na treningu zakar so pri visokoletečih oddali prijavo o pogrešanih osebah na policijo. No Dule se je naposled sam pojavil v Slačilnici nekaj minut pred tekmo, njegova odsotnost pa naj bi bila po uradnem poročilu kluba zaradi družinskih razlogov (po neuradnih informacijah je bil nekaj noči zapored viden v Celovcu, "rahlo" okajen in v številčni ženski družbi?)


Kljub neosvojitvi playofa pa lahko rečem, da je bila sezona Visoko letečih nad vsemi pričakovanji, saj je bil glavni cilj sezone zagotovoti optimalen trening mojim 3 trenirancem in krojiti vrh konference. To nam je uspelo in fantje so res lepo napredovali, seveda pa smo izkoristili tudi priložnost in ob nekaj lepih zmagah v ligi nato poizkusili in uspeli sezono pripeljati do konca neporaženi.

Se pa že aktivno prirpavljamo na čim boljšo sezono v prvi ligi, kamor smo se uvrstili po vsega 8 sezonah od ustanovitve in zato držimo pesti, da ne bo prehitro ter prekratko.


Padla stava je usaka,
Liga II.3 nikol vec nau enaka.
Da prekrizal bi jim pot,
ni ga blo junaka,
stisnjeni v kot,
plaval so mrtvaka.

Ni bilo zavor,
v šesti mlatu je motor,
ni se ustavu vse do konca,
dokler ni bil 22 : 0 score.

Mogoc res ne bo prvak,
sam boli ga crna cuna,
a drug let spet fantje bojte se,
padale bojo rekete,
ker makina mu je puna.

Zdej pa resi v Celovc,
captain Dule casti,
kurvice in per v kozarc,
vsakomur natoct,
za prjatle dobre stare,
pride zravn ga tut Pasaric namoct.


Message deleted
Message deleted
Message deleted