BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
293172.2 in reply to 293172.1
Date: 04/10/2018 20:56:23
Overall Posts Rated:
965965
Привет всему украинскому сообществу!
Выдвигаю свою кандидатуру на пост тренера молодежной команды. Немного о себе:
В ББ с 21 сезона, за это время поднакопил немного опыта, был тренером сборной Украины, молодежной сборной Беларуси, с клубом был чемпионом страны и выигрывал кубок. Есть желание и время заниматься молодежной сборной Украины - это из положительного. Из отрицательного - не выигрывал со сборной ни Европу, не был на чемпионате мира, с клубом не брал верх в БББ.
На все остальные вопросы отвечу в разделе "дебаты".

Message deleted
From: Nemos
This Post:
66
293172.4 in reply to 293172.2
Date: 04/14/2018 08:13:20
Piramida
Superleague
Overall Posts Rated:
16821682
всім привіт. нарешті вдалось задумане і я можу виставити свою кандидатуру на пост нашої Молодіжної збірної.
очолював Молодіжку раніше, де були і приємні моменти, були і розчарування.
після одного терміну перебування на цьому посту, вирішив разом з іншими менеджерами спробувати щось зробити для того, щоби по всьому ББ-світу заговорили про нашу Ю-21. створився проект, який успішно діє і яким ми зможемо вистрілити успішно в наступному сезоні. проте, наскільки мені відомо, і в цьому сезоні є дуже хороші гравці, які дадуть бій в групі всім збірним, включно і Франції.

якщо мене виберете менеджером, то ставлю перед собою мету і задачу - вихід з групи ЧЄ + все зробити для того, щоби вийти на Чемпіонат Світу, що би було ідеальним варіантом і гравцями нашого проекту ми могли би успішно там виступити. якщо ж не вийдемо на ЧС, то ставлю завдання на Втішному турнірі - виграти цей турнір.
вважатиму провалами - не вихід з групи ЧЄ та (чи) вилетіти з Втішалки раніше стадії 1/4 фіналу.

якщо ж менеджером МЗ стане БольшойБрат, то з радістю йому допомагатиму, чим зможу.

в кінці хочеться подякувати всім менеджерам, які тренують наших УКРАЇНСЬКИХ гравців. це класно!)

death to the rashists!