BuzzerBeater Forums

Slovenija - III.7 > Sezona 40

Sezona 40

Set priority
Show messages by
This Post:
00
289970.1
Date: 09/29/2017 07:40:57
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Pozdrav vsem udeležencem letošnje sezone v naši ligi. V prejšnji sezoni sva po forumu v bistvu pisala samo jaz ter mornik77, ki pa je zdaj s svojo ekipo Ptujčanov odšel ligo višje. Upam da se letos na forumu pridruži še kdo. Zanimivo bi bilo brati kakšne analize tekem, kakšni so vaši načrti za letošnjo sezono, itd. Vsem pa želim uspešno sezono in naj se bitka za naslov prične! :D

Lp, bozinho

This Post:
00
289970.2 in reply to 289970.1
Date: 10/08/2017 04:45:43
Overall Posts Rated:
66
Naša stran lige je še vedno svetlobna leta za vami...Meni osebno niti ne uspe trening z mulci ne vem zakaj, ne raste tako hitro kot sem pričakoval pa sem kar zmetal denarja v njih. Zgleda da bomo še capljali nekaj sezon tukaj preden se odločim kako naprej ali pa sploh pustiti vse skupaj ker nima smisla. Tudi draft je bil zanič, kot že vse sezone od kar igram.

This Post:
00
289970.3 in reply to 289970.2
Date: 12/23/2017 16:01:42
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Pišem po dolgem času, da malo obudim forum. Pred nami je še zadnje dejanje 40. sezone in sicer veliki finale med mojo ekipo KK Lokomotiv Zagorje in ekipo BC Žalec. Bitka za naslov je odprta, pričakujem napeto finale in tesno borbo za naslov, mislim pa da je vseeno v rahli prednosti moja ekipa kateri bi glede na do zdaj videno dal možnost 60/40 za letošnji naslov. Kot sem pričakoval sem imel dve kar težki tekmi za preboj v finale. Še posebej druga sem pričakoval, da bo malce bolj napeta kot je bila. Začelo se namreč ni najboljše saj je po že 7min igre s poškodbo igrišče zapustil moj prvi krilni center. Vendar se je ekipa zbrala in si do polčasa na krilih neverjetnega Timoteja Mercine s predvsem dobro igro v obrambi, ki je gostom dopustila samo 37 točk, priigrala 10 točk prednosti. Nato pa je sledila napadalno atomska tretja četrtina obeh ekip, dobila pa jo je domača ekipa z izidom 38:30 in si za zadnjih 12min igre priigrala 18 točk prednosti. Kljub visoki prednosti je domača ekipa ostala zbrana in ni popuščala na koncu pa je zadnjo četrtino za točko dobila gostujoča ekipa, kar je pomenilo zmago domače ekipe s 113:96. Kljub prejetim 96 točkam smo lahko zadovoljni z obrambo domače ekipe, ki je dodobra omejila vse nevarne nasprotnikove igralce saj pri gostih noben igralec ni dosegel več kot 16 točk. Na domači strani pa je blestel izjemni, fenomenalni Timotej Mercina, ki je dosegel kar 55 točk ob metu 24-40 od tega tudi kar 6 trojk. Mercina je na zadnjih treh tekmah pokazal da je pravi vodja te ekipe saj je na zadnji tekmi rednega dela proti današnjim nasprotnikom dosegel 35 točk, na prvi tekmi končnice 42 in danes že omenjenih neverjetnih 55 točk. Sigurno bo tudi eden glavnih kandidatov za naslov MVP-ja letošnje sezone. Zaenkrat na prvih dveh tekmah v končnici dosega v povprečju neverjetnih 48.5 točke, 7 skokov, 2 podaji, 1 ukradeno žogo ter 0.5 blokade.
Gostje so se sicer tudi malo ušteli pri pripravi na tekmo, saj so narobe predvideli tako našo osredotečenost kot tudi ritem igre, oboji pa smo tekmo odigrali na vso moč. Na koncu je domača ekipa slavila kar nekoliko presenetljivo suvereno vendar zasluženo zmago. Naslednji cilj ekipe iz Zagorja je osvojitev naslova in pridobitev pravice nastopanja v višjem rangu tekmovanja. V finalu bodo Zagorjani imeli tudi prednost domačega igrišča. Navijači že nestrpno pričakujejo torek in s tem prvo tekmo velikega finala v domači dvorani.
Jaz pa nasprotnikom želim veliko sreče in dobre tekme ter naj zmaga najboljši.
Vsem vam pa lepe praznike!

Lp, bozinho :)

Last edited by bozinho10 at 12/23/2017 16:06:09

This Post:
00
289970.4 in reply to 289970.3
Date: 12/28/2017 08:26:14
Overall Posts Rated:
66
Super zanimiva ekipa je tale tvoja..čestitke..verjamem da boš v finalu naredil kislo zelje in pečenico od nasprotnika, tako da že vnaprej veliko uspeha, dobre volje in sreče v drugi ligi. V čast nam je bilo gledati zanimivo ekipo z potencialom.
Srečno

This Post:
00
289970.5 in reply to 289970.4
Date: 12/28/2017 16:58:00
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Hehe hvala samo ni še konec finala, rabimo še eno zmago za piko na i letošnji fenomenalni sezoni. Edini spodrsljaj smo si letos privoščili ko smo doma po podaljšku izgubili z Real1616, ko sem bil odsoten in sem pozabil nastaviti pravo postavo pa sem bil še takrat blizu zmage. Jaz verjamem v svoje fante in mislim da bomo leto 2017 zaključili z več kot zasluženim naslovom prvaka če ne v soboto pa v nedeljo v domači dvorani. Zadnje sezone se res kar trudim razvijati mlade po možnosti slovenske igralce za dobro tudi naše reprezentance. Po štirih sezonah v tretji ligi se lahko končno zopet ozrem proti tretji ligi vendar se tokrat ne bom za brezveze zaletaval v zid tako kot nazadnje v drugi ligi, ko sem naredil napako z nakupom starih igralcev z velikimi plačami vendar bom enostavno nadaljeval z istim sistemom kot do zdaj in se prvo sezono poizkušal vsaj obdržati v ligi. Problem bo počasi postal edino trener s preveliko plačo, saj imam uglednega trenerja s plačo že krepko prek 100k in bi ga bilo počasi treba zamenjati vendar bom videl če si bom zaradi financ lahko ponovno privoščil uglednega trenerja.. Če ne bo šlo, bom pač nabavil malo slabšega.
Veliko uspeha ter sreče želim tudi vsem vam še vnaprej v tej ligi, zdaj bi bil že počasi čas, da enkrat za spremembo rdeča stran lige osvoji naslov prvaka. Morda ti s svojo ekipo ali pa letošnji finalisti.
Lep pozdrav, bozinho :)

Last edited by bozinho10 at 12/28/2017 16:59:14

This Post:
00
289970.6 in reply to 289970.5
Date: 12/31/2017 09:36:32
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
S trdim delom se daleč pride. To je letos dokazala moja ekipa z zasluženim naslovom in uvrstitvijo v drugo ligo. Na koncu smo v finalu z 2-0 porazili še BC Žalec. Na drugi tekmi nam je zmago omogočila predvsem izjemna obramba, ki je domači ekipi v treh četrtinah dopustila zgolj 48 točk in si pred zadnjo četrtino priigrala neulovljivo prednost 26 točk. Prvi strelec ekipe je bil zopet Timotej Mercina, ki je zasluženo osvojil tudi naziv MVP-ja lige. Blestel je skozi celotno sezono vendar najboljše je prihranil za konec in na odločilnih tekmah ter v kočnici pokazal res fantastično igro.
Naslednjo sezono našo ekipo čaka nov izziv in sicer nastopanje v drugi ligi kar bo sigurno zahtevna preizkušnja vendar skupaj z navijači, ki so še vedno v deliriju in zmačkani saj so naslov praznovali še dolgo v noč, vsi že komaj čakamo, da se druga liga začne.
Vsem skupaj želim srečno novo leto 2018!
Lp, bozinho :)

This Post:
00
289970.7 in reply to 289970.6
Date: 01/09/2018 10:20:26
Overall Posts Rated:
44
Znova sem prišel v III. 7 ligo in upam da jo po letošnji sezoni ponovno zapustim in da se ponovno uvrstim v II. ligo!