Živjo,
da na hitro pokomentiram današnjo tekmo. Kot se za prvo tekmo spodobi, je bila v igri vidna nesproščenost oz. živčnost v prvih minutah tekme, ko nam igra ni stekla. Ko se je odprlo je šlo veliko lažje, vmes smo se kar malce poigravali s Poljaki.
Kljub vsemu sam nisem zadovoljen predvsem z obrambo in zapiranjem (skokom). Proti močnejšim ekipam bo veliko težje, če ne bosta ta dva elementa izboljšana. Videli smo, da sta Vidmar in Dimec končala s po 5. osebnimi dobrih 6min pred koncem, pa Poljaki nimajo dobrih centrov, je pa res, da smo ogromno osebnih dobili v napadu, predvsem Dimec (tudi čudne sodniške odločitve).
Ko smo naredili večjo razliko je kot običajno padla koncentracija, kar bi Poljaki skoraj izkoristili in naredili popoln preobrat. Če bi bila kakšna Grčija nasproti, bi se nam lahko ponovila dobro znana zgodba zadnjih 3min tekme proti njim kar nekaj let nazaj

Konec koncev, prva ovira je za nami, tekma je imela nekaj lepih trenutkov (akcij), drugo je za pozabo, pred nami pa nova ovira, domačini s polno dvorano navijačev. Upam da se proti nam ne bodo "razpucali", ker drugače nam trda prede.
Imamo pa ogromno rezerv. Pohvala Dragiću ter Dončiču. Randolph pod nivojem, upam da se dviguje...
Več pa naj napiše še kdo drug
Last edited by tevz89 at 8/31/2017 1:23:23 PM