BuzzerBeater Forums

BB Ceska Rep. > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
199952.2 in reply to 199952.1
Date: 11/01/2011 10:13:22
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11541154
Second Team:
Jirkov
Otázky na kandidáta Radka (Youngsters):
V kandidátské řeči ses nám představil, ale nenastínil si nic ze svých plánů, pokud se staneš trenérem U21. Můžeš teda nějak podrobněji zkusit popsat, co od Tebe v roli trenéra U21 můžeme očekávat? A to jednak z hlediska hry týmu (taktika) a jeho ambicí, z pohledu nabírání hráčů na soupisku a taky z hlediska rozvoje mladších ročníků, tzn. jak si představuješ skauting, jaký budeš mít tým spolupracovníků (nebo jestli budeš všechno dělat sám) apod.

Otázky na kandidáta Honzu (LA-honza999):
Částečně je to asi podobné jako na předchozího kandidáta. Zkus nám popsat, co od Tebe můžeme očekávat po taktické stránce, způsobu nabírání hráčů apod., čili v samotném vedení týmu. A dále ve složení realizačního týmu, aktuálně mě hlavně zajímá kdo bude skaut pro čerstvé 18 leté hráče, ale pro úplnost pro ostatní můžeš zopakovat celé složení týmu. Připravuješ nějaké změny/vylepšení ve způsobu skautování, v způsobu tréninku mladých hráčů nebo v jakékoli jiné oblasti?

Otázka na oba kandidáty (případně všechny další, kteří se přihlásí):
Pokud BB-mani nepřipraví nějaké překvapení, naše skupina na ME by měla vypadat takto (od nejvyššího koše):
Francie, Španělsko, Turecko, Česko, Dánsko, Irsko, Arménie, Švédsko
pořadí našich zápasů by pak mělo být:
Švédsko, Arménie, Irsko, Dánsko, Francie, Španělsko, Turecko
jak hodnotíte jednotlivé soupeře a jak vidíte naše šance v této skupině, případně jak vidíte naše celkové šance na celém ME?

This Post:
00
199952.3 in reply to 199952.2
Date: 11/01/2011 12:07:06
BK Baník Lukoslavice
První liga
Overall Posts Rated:
8585
otázka pro všechny kandidáty koho plánujete na post skauta pro 19-ti leté hráče?

This Post:
00
199952.4 in reply to 199952.2
Date: 11/01/2011 13:01:14
BK Ankh-Morpork
III.3
Overall Posts Rated:
3232
Tak po taktické stránce nečekejte žádné experimenty. Reálně vychází Rychlá hra, Hrát ke koši, a možná i Trpělivě s guardem na PF, jako v NT. Na začátku bude nabráno klasickým způsobem - což je zhruba stejně jako je nyní na soupisce, tito hráči můžou být během sezony doplněni o hráče, kteří se výrazně zlepší apod. Plus samozřejmě zůstane vždy minimálně jedno volné místo pro zachranování (ale předpokládám že těhdo míst by bylo více, tady by se ta strategie domluvila s tebou i podle potřeb NT).

Skauting:
21 let: já, současná U21
20 let: Debakl
19 let: Honza
18 let: momentálně se projíždí apod., obepisování manažerů proběhne během týdne.

Letošní draft bych převzal osobně já. Ta určité změny bych provedl rád, ale u předchozích pokusů bohužel nebyl příliš zájem. Snažil bych se více zaměřit na profilaci hráčů již třeba v první polovině jejich první sezony. Také by byla pro U21 lepší kdyby se ti nejvíce talentovaní dostávali k osvědčeným manažerům, a tím by by byl zaručen jejich rozvoj.

Ke skupině: Neni třeba zastírat, že se jedná o velmi silnou skupinu, což samozřejmě vychází z postavení v žebříčku. Většina týmů nemá na soupiskách 21leté hráče, takže težko soudit o aktuální síle, ta se trochu ukáže v zítřejším přátelském utkání. Za největší favority považuji Francii a Španělsko, mírně za nimi je Turecko (k postupu by jsme se museli umístit před dvěmi z těhto týmů), Se zbytkem skupiny jsme se chopni naplno se měřit, asi s nejsilnějším z této čtveřice, Švédskem, hrajeme (pokud platí rozlosování co psal Radim) hned první zápas, v tomto zápase by se chtělo poučit z minulého ME a co nejvíc nabrat náladu, ale je otázka jaká bude komunikace s manažery. Nejslabšími články skupiny jsou Irsko a především Arménie. Pro reálnější naději na postup bude třeba vyhrát první 4 zápasy, při zachování dobré nálady.

This Post:
00
199952.5 in reply to 199952.2
Date: 11/01/2011 13:48:54
Overall Posts Rated:
2525
Očekávat : tak očekávat dobrý basket
Taktika : v obraně mám zkušenosti jenom s Osobní obranou, v útoku hraji buď rychlá hra nebo trpělivě. Pokud bych to měl nějak rozplýtvávat tak mi napiš.
Ambice : tento ročník je myslím o něco málo silnější než minulý i když tady není nikdo jako byl minulou sezonu Šuhájek, ale místo nějak jsou tady dva šikovní kluci Čabla a Brendl záda by jim měl krýt Mačák neznám jejich skilly jen mého Čably, ale tito vypadají na ty nejlepším pod košem, perimetr Bartejs vypadá velice dobře i mnoho dalších takže ambice by měly být celkem nahoře
Nabírání hráčů :nabírání 21i letých, kteří by měli patřit mezi hráče, kteří by měli hrát jinak přes sezonu se můžou ti hráči různě měnit když bude někdo kdo bude lepší než ten hráč
Mladší ročníky :
Skauting = Na začátku sezony se vždy projedou týmy všech lig v naší zemi. Vybere se pár desítek hráču určené na určité posty, min. potencial je 7 můžou být i výjimky, ale bude je dost brzdit potencial takže třeba odehrají pár zapásu v tom ročníku, kdy jim je 21 některé vyjímky odehrají první zápas ''už'' ve 20-ti
Spolupracovníky = tak byl bych rád kdyby byli stále Honza, LA-honza999 a debakl kdyby odmítli musel bych nějaké hledat

Francie - v soupisce má 22 leté takže hráče jejich neznám, ale budou patřít k největším favoritum ve skupině
Španělsko - pod košem mají dvě obludy s platem nad 110 000 (jednoho teď mají na trhu) takže to jedině půjde s nima přes vnějšek
Turecko - další nebezpečný soupeř měl by to být vyrovnaný zápas
Dánsko - dva dobré hráče na perimetr jeden pod koš zbytek je vyrovnaný
Irsko - nemůžu hodnotit mají tam jako Francie 22 leté, ale i přes to si myslím, že by měli být na tom podobně jako Dánsko
Arménie - patří k outsiderum této skupiny
Švédsko - nemůžu hodnotit mají tam taky 22 leté

Last edited by Youngsters at 11/01/2011 13:52:27

This Post:
00
199952.6 in reply to 199952.3
Date: 11/01/2011 14:09:21
Overall Posts Rated:
2525
Napsal jsem to v minulé zprávě.
Chtěl bych, aby skauting dělali ti, kteří to teď dělají(LA-honza999, Honza, debakl) pokud by, ale ''rezignovali'' tak bych musel najít někoho jiného.

Last edited by Youngsters at 11/01/2011 14:10:21

This Post:
00
199952.7 in reply to 199952.6
Date: 11/01/2011 14:18:43
Overall Posts Rated:
4444
V čem si myslíš, že bude tvůj přínos pro repre větší než u honzy999? Resp. proč bych měl volit právě tebe?
Ptám se, protože honza999 trápil favority svý II.ligy a ty hraješ "jen" třetí.

This Post:
00
199952.8 in reply to 199952.7
Date: 11/01/2011 14:34:01
Overall Posts Rated:
2525
To se nedá zas tak posoudit v čem by měl být větší přínos. Honzu999 nesleduji jakými taktikami hraje apod., ale slyšel jsem o tom, že je tam trápil. Snad v nejbližší době bude trápit týmy z První ligy.
Přínos :
-mám dvě osvědčené útočné taktiky, kterých se celkem držím Rychlá hra, Trpělivě
-na tuto hru si můžu udělat čas každý den tak jednu hodinu (nevím kolik Honza)

Last edited by Youngsters at 11/01/2011 14:34:25

This Post:
00
199952.9 in reply to 199952.8
Date: 11/01/2011 15:00:27
Overall Posts Rated:
154154
Já bych chtěl oběma kandidátům poděkovat, že tu letos nemáme více kanidátů jen formou protestní kandidátky a mlčenlivých kandidátů a že oba chtějí v podstatě navazovat na své předchůdce a držet koncepci. Otázky zatím žádné nemám, myslím, že vás budou ostatní grilovat dost.

From: Coochy
This Post:
00
199952.10 in reply to 199952.9
Date: 11/01/2011 16:27:47
Overall Posts Rated:
1616
Zdravím,mám dotaz pro oba kandidáty. Řeknete mi, jak by podle Vás měl minimálně vypadat třeba Small Forward, aby se dostal do základu. Dík

This Post:
00
199952.11 in reply to 199952.10
Date: 11/01/2011 16:41:20
Overall Posts Rated:
2525
Aby měl jistotu se tam fakt dostat stačí vše aby měl na dvacet. To byl vtip.

JS 14 JR 9
OD11 HA 12
DR12 PA 9
IS 8 ID 8

REB 7 SB 6

Zvýrazněné jsou hlavní skilly pro SF ty dva zbylé tak důležité pro ten post není.